15.08.2018, 17:13:22 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Zapraszamy do rejestracji na forum wszystkich fanów Pegasusa!

Strona główna   Help Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Barcelona vs Real, czyli wasze ulubione kluby  (Przeczytany 5030 razy)
szulczek
Użytkownik
*

« : 05.04.2013, 16:02:02 »

Może tak się podzielimy na tych białych i niebiesko-czerwonych?
Nie sugerujcie się tylko tematem. Piszcie o swoich ulubionych klubach nie tylko hiszpańskich gigantach.
P.S. Moje ulubione to FC Barcelona i Borussia Dortmund. Chichot
« Ostatnia zmiana: 05.04.2013, 22:53:26 wysłane przez Mcin » Zapisane
Pegasus Gry - forum Pegasusa i gier na Pegasusa
« : 05.04.2013, 16:02:02 »

nox
FrankAndStein
Aktywny użytkownik

« Odpowiedz #1 : 05.04.2013, 21:26:53 »

Moim ulubionym klubem był zawsze Liverpool F.C. Mrugnięcie, a z między tymi dwoma hiszpańskimi ciężko zdecydować...

spopielarr
Nowy użytkownik
*

Napie.....c tepe h..e

« Odpowiedz #2 : 06.04.2013, 13:37:24 »

Od zawsze najbardziej lubilem Real ale rowniez nie gardze takimi klubami jak AC Milan czy Manchester United.
SebaSan1981
Astromaniac
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #3 : 14.04.2013, 02:19:12 »

Ja za Barcą trzymam już z 17 lat. Miałem ok 14 lat jak zacząłem interesować się klubowym futbolem, tym bardziej że sam w tamtych czasach starałem sie rozwijać piłkarsko grywając z kolegami po szkole czy to w reprezentacji szkolnej. I jakoś tak ta Barcelona z tamtych czasów z grającym Abelardo, Guardiolą, Luisem Figo, i trenującym ją Johanem Cruyff'em wpadła mi w oko i tak juz zostało.

Nie zawsze grają dobrze, wiele sezonów mieli słabszych i kilka dotkliwych porażek, mimo obecnej fali krytyki jaka spada na ten klub (szczególnie z klawiatur hejterów w wieku gimnazjalnym i zwolenników innych klubów) za nudnawą tiki-takę (20-30 podań i strzał na bramkę) oraz niezbyt eleganckie czasem pojawiające się teatralne zachowania na boisku - Barca od lat jest moim ulubionym klubem sportowym Uśmiech I czyjeś marudzenie/groźby/trollowanie tego nie zmienią bo większość tych co krytykuje to nawet nie zna nazwisk trenerów i graczy ze swego "ulubionego" klubu, nie wspominając już o jego historii, a taką każdy porządny kibic znać powinien.

gotek
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #4 : 03.07.2013, 11:11:30 »

JUVENTUS TURYN !
zbyszekwaw88
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #5 : 27.04.2014, 21:55:32 »

Ja przepadam za Ac Milanem Uśmiech, a w temacie tych 2-ch klubów to jestem po obu stronach, ponieważ obydwa kluby mają wyczesanych graczy, zgranie, i styl gry.
Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do: