Autor Wątek: Pegasus (MT-777DX lub IQ-502) oddzielnie lub razem gry - złota 5 i 4, 168 in 1  (Przeczytany 2020 razy)

lobo1985

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 8
  • PiwnaRecenzja - gry i piwo to najlepsze połączenie
    • Zobacz profil
Witam.

Jestem zainteresowany kupnem konsoli a dokładnie modelu MT-777DX. Wolę ten model ponieważ właśnie jego miałem ale IQ-502 też przygarnę.

Chciałbym konsolę raczej w dobrym stanie. Liczą się działające oryginalne pady, zasilacz i kabel łączący z TV (obojętnie który).

Fajnie by było aby w zestawie były kadridże (mogę je kupić oddzielnie od innej osoby pojedyńczo) z:
Złotą 5
Złotą 4
168 in 1

Za komplecik daje standardową cenę na Allegro czyli ok 300 zł. Sama konsola zależnie od stanu i od tego czy zawiera np. pady. Dla sprawnego modelu który wygląda nieźle mogę wyjść od 150-200 zł. Górna granica do dogadania. Mogę umówić się, że ktoś po prostu mnie informuje a ja mogę konsolę normalnie wylicytować na Allegro. Tutaj możemy obgadać jakieś szczegóły a zapłącę to na ile wycenią ją inni alegrowicze. Jestem elastyczny :) Wolę zapłacić i dostać dobry sprzęt. Ale też nie szarżować mi z cenami bo młody i głupi nie jestem :D

Powiadamianie o odpowiedziach włączone więc w ciągu 12 godzin powinna być odpowiedź z mojej strony. W przypadku gdy komuś się śpieszy i ma dobrą ofertę przelew w 24 godziny jest u was na koncie.

Możecie podsyłać swoje linki do aukcji albo po prostu pisać.

SAKPRU

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil