24.06.2018, 18:33:49 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Zapraszamy do rejestracji na forum wszystkich fanów Pegasusa!

Strona główna   Help Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Ralph Demolka  (Przeczytany 4554 razy)
Gorkin
Nowy użytkownik
*

« : 12.02.2013, 00:23:36 »

Wczoraj z ciekawości obejrzałem sobie tą bajkę. Jakie było moje zdziwienie gdy głównym bohaterem jest postać z automatu co to były popularne w latach 80 typu "PAC-MAN". Oczywiście nasz bohater występuje w grze podobnej do Kongi-Konga jako ta zła postać. Jednak po tych 30 latach ma już dosyć bycia tym złym. Jak to się skończy nie powiem ale przez cały film pojawiają się wątki lub sytuacje związane z postaciami z gier które dobrze znamy np:

- bohater bierze udział w spotkaniu typu AA ale dla złych postaci w grach i jest np: smok Koopa, postacie z Street Fightera II, doktor Eggman z Sonica

- jest organizowana impreza na którą ma przyjść Mario a sam PAC-MAN się na niej bawi

- jeden z bohaterów używa tajnego kodu KONAMI na padzie od oryginalnego NES-a by wejść w pamieć automatu

Oczywiście jest wiele jeszcze innych drobnostek które można znaleźć w tym filmie. Mi osobiście film przypadł do gustu. Sam z dzieckiem oglądałem go z uśmiechem na twarzy wiec dla mnie to wystarczający powód by do polecić każdemu a szczególnie fanom gier Uśmiech

Pegasus Gry - forum Pegasusa i gier na Pegasusa
« : 12.02.2013, 00:23:36 »

Mati
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #1 : 12.02.2013, 14:06:59 »

Byłeś na tym w kinie? Sam chciałem się na to wybrać, ale jakoś nigdy nie mam czasu, ale słyszałem, że to jest właśnie takie' oldschoolowe'.
djwebster
Aktywny użytkownik

« Odpowiedz #2 : 12.02.2013, 15:05:25 »

Ja byłem jakoś pod koniec stycznia z dzieckiem i jego matką.W miarę spoko i pośmiać też się można...
Szuter
Użytkownik
*

« Odpowiedz #3 : 24.04.2014, 20:02:55 »

W miarę spoko? Film jest bardzo fajny również byłem w kinie, a trochę takiego ''oldschoolu'' dodaje tylko smaczku. Ogółem takie filmy animowane są po prostu genialne, na takiej bajce jeszcze nigdy się nie zawiodłem i są śmieszniejsze od większości dzisiejszych komedii, na filmach zawodzę się często. Jednak trzeba mieć do siebie trochę dystansu i umieć pójść na taki film do kina i się z niego śmiać mając tyle lat ile mamy. Na kino już dawno za późno, ale kto nie był to śmiało polecam obejrzeć na necie, czy też pobrać na telewizor Uśmiech

DARYAR DY 3600
PEGASUS IQ-502
Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do: