17.11.2018, 16:04:40 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Zapraszamy do rejestracji na forum wszystkich fanów Pegasusa!

Strona główna   Help Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Ankieta
Pytanie: Dobrze gadam? :p
Dobrze
Bardzo dobrze
Polać mu
Rację masz
Lepiej bym tego nie ujęła/ujął

Strony: 1 2 3 [4] 5
  Drukuj  
Autor Wątek: Evil = wypalony moderator  (Przeczytany 12854 razy)
Dziadu
Stały bywalec PG

STARA GWARDIA to the death

« Odpowiedz #45 : 02.11.2008, 18:19:32 »

to bedzie czysty spam ale sami poruszyliście wątek a ja już nie mogę czytać tych głupot grymas

po pierwsze irytujące jest czytanie w przeróżnych wątkach jakie to forum nie jest nudne, do dupy, ze nie ma klimatu i spam je zżera bo takie ciągłe pisanie to tez spam jeśli ktoś tego nie wie i to właśnie jeden z tych które najbardziej niszczą to forum więc może lepiej zacząć pisać wartościowe teksty niż tracić czas na takie głupoty i druga sprawa, jeśli ktoś uważa że pisanie na tym forum nie ma sensu to może niech lepiej nie pisze a nie pisze głupoty i niszczy tylko tym klimat tego forum, które i tak sporo przeszło w ostatnim czasie i mam szeroko i głęboko czy kogoś tym obrażę i dostane za to bana ale wk...wia mnie czytanie tych wszystkich głupot wiec niech WSZYSCY użytkownicy tego forum zastanowią się nad sobą

Pegasus Gry - forum Pegasusa i gier na Pegasusa
« Odpowiedz #45 : 02.11.2008, 18:19:32 »

Evil
Gość
« Odpowiedz #46 : 02.11.2008, 18:35:46 »

trudno się z tym nie zgodzić Dziadku :p jak na moje to po prostu lepiej nie wspominać jakie to forum było, tylko pomyśleć jakie ma być w przyszłości. Cały czas ewoluuje, latem było piękną gąsienicą, która chwilowo uwiła sobie kokon i drzemie. Trzeba zrobić wszystko żeby przepoczwarzyła się kiedyś w ślicznego motyla ;p
Tak poetycko to opisałem, jak ktoś nie wyłapał sensu, to pisać na PW Chichot
Kostek
Stały bywalec PG

Pegasus fan

« Odpowiedz #47 : 02.11.2008, 18:41:50 »

to bedzie czysty spam ale sami poruszyliście wątek a ja już nie mogę czytać tych głupot grymas

po pierwsze irytujące jest czytanie w przeróżnych wątkach jakie to forum nie jest nudne, do dupy, ze nie ma klimatu i spam je zżera bo takie ciągłe pisanie to tez spam jeśli ktoś tego nie wie i to właśnie jeden z tych które najbardziej niszczą to forum więc może lepiej zacząć pisać wartościowe teksty niż tracić czas na takie głupoty i druga sprawa, jeśli ktoś uważa że pisanie na tym forum nie ma sensu to może niech lepiej nie pisze a nie pisze głupoty i niszczy tylko tym klimat tego forum, które i tak sporo przeszło w ostatnim czasie i mam szeroko i głęboko czy kogoś tym obrażę i dostane za to bana ale wk...wia mnie czytanie tych wszystkich głupot wiec niech WSZYSCY użytkownicy tego forum zastanowią się nad sobą

zgadzam się w 100% Mrugnięcie Po co pisac jakie to forum "beznadziejne" jak to i tak nic nie pmorze? Uśmiech Lepiej się wziąźc do roboty a nie tylko paplac Język

Nam strzelać nie kazano! Stara gwardia przeciw spamowi.

Zastrzegam sobie prawo do usunięcia mojego konta oraz postów, gdy będę przejawiał długą nieaktywnośc
Evil
Gość
« Odpowiedz #48 : 02.11.2008, 18:43:02 »

Lepiej się wziąźc do roboty a nie tylko paplac Język

Czyli co? Znowu pijemy?!? Duży uśmiech
Dziadu
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #49 : 02.11.2008, 18:56:58 »

Czyli co? Znowu pijemy?!? Duży uśmiech
a kto stawia? Język Język Język

Kostek
Stały bywalec PG

Pegasus fan

« Odpowiedz #50 : 02.11.2008, 19:08:22 »

słuchajcie, może by zrobic listę chętnych do przejęcie stanowiska moda, aby Carn i Evil wiedzieli wśród kogo mogą wybierac?

Zastrzegam sobie prawo do usunięcia mojego konta oraz postów, gdy będę przejawiał długą nieaktywnośc
Evil
Gość
« Odpowiedz #51 : 02.11.2008, 19:20:52 »

masz tam u góry "Użytkownicy" (obok "wyloguj się") Chichot tam masz listę chętnych do przejęcia moderatora Chichot wykreśl tylko mnie i Carnagge'a ;>
Kostek
Stały bywalec PG

Pegasus fan

« Odpowiedz #52 : 02.11.2008, 19:24:07 »

no nie wiem Uśmiech Chodźby Micin napisał że nie nadaje się na moda (chyba on to napisał) co świadczy, że raczej chętny do tego nie będzie Mrugnięcie. Połowa innych użytkowników jest nie aktywna Uśmiech

B@Q
Gość
« Odpowiedz #53 : 02.11.2008, 19:36:27 »

co prawda to prawda... I muszę to powiedzieć(PM nie obraź się) że to ty najwięcej gadasz o tym. Że walczysz przeciw spamowi i Spam Gwardii. Zacytuję dziadu "więc może lepiej zacząć pisać wartościowe teksty niż tracić czas na takie głupoty". Więc szczerze cię proszę nie gadaj więcej tych głupot(w znaczeniu że nikomu nie są potrzebne te twoje "pisma" że walczysz z Gwardią Spamu).

Kostek Kto zostanie Modem ten zostanie... Już tam Carn sobie wybierze a ta lista to i tak nie potrzebna bo nasz admin zmusi każdego kto nie zechce... (być może na litość Chichot )
PegazusMaster
Gość
« Odpowiedz #54 : 02.11.2008, 20:37:32 »

Wałkowane było już 1000 razy, że nie da się zmienić czegokolwiek, gdy inni w tym przeszkadzają. To co próbowałem robić zniknęło w cieniu spamu. Dziadu napisał, że to ja tu spamię. Skoro ja tu jestem spamem nie zostaje nic innego niż brać przykład z Gwardzistów Chichot i pisać tak jak oni. Byle by dużo i wszędzie Chichot W sumie to łatwy sposób. Po co się wysilać. Ja jedynie doczepiałem się spamu. Wy oczekujecie, żebym zaczął sam pisać wartościowe teksty. Po co się męczyć ? Lepiej się nie wyróżniać z "tłumu" :lol:
Havelock Vetinari
Gość
« Odpowiedz #55 : 02.11.2008, 20:56:55 »

22 posty... no no no... ty tutaj bardzo dużo pisałeś...

co ty wiesz  Chichot ....

Zastanow sie lepiej jaka jest wartosc twoich 534....  Chichot Chichot ....
Dziadu
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #56 : 02.11.2008, 21:27:00 »

nosz k...rwa w łeb se zaraz palne, ludzie czy WY w ogóle CZYTACIE co ja pisze!!!!!!!!!!!!!!!!
po pierwsze nikogo bezpośrednio nie oskarżam że jest spamerem ale skoro chcecie to prosze

@PegazusMaster, pisałem już wcześniej że zawsze lubiłem czytać Twoje teksty bo pisałeś ciekawie i masz dryg do pisania którego np. mnie brakuje dla tego nie pisze tak ciekawych postów jak Ty ale wk...wia mnie twoja ostatnia pogoń za spamem bo w przeróżnych tematach wyskakujesz z tekstami że na forum panuje wszechobecny spam i tym samym sam zaczynasz spamować, do tego dochodzi kontra ze strony osoby do której się odnosiłeś i mamy wielki pie...ony SPAM, i nie oczekuje że tylko Ty zaczniesz pisać WARTOŚCIOWE teksty ale że wszyscy zaczną takie pisać

@ B@O Ty też piszesz do PM-a żeby nie pisał takich głupot ale sam nie jesteś lepszy, nie podam tu żadnych cytatów bo mi się szukać nie chce ale czasami piszesz kompletne głupoty całkowicie nie na temat więc może czasami zastanów się czy to co masz zamiar napisać pasuje do wątku

i przestańcie się żesz do jasnej cholery przekrzykiwać jak małe dzieci że ten to spamer a tamten czepialski, zacznijmy może wszystko od początku, zapomnijmy o tym wszystkim i niech każdy postara się pisać TYLKO wartościowe teksty

I jeszcze żeby nie było że się czepiam:
Nie uważam się za ideał, również spamóję jednak przeważnie robię to w takich tematach jak ten, czy jakim był „dla starych gwardzistów”, unikam spamowania w tematach o grach i tym podobnych ale jeśli ktoś uzna że gdzieś napisałem coś głupiego proszę bardzo niech napisze mi to na pw, ja się nie obrażę, przeczytam jeszcze raz co napisałem i postaram się to poprawić

Mam nadzieje że nikogo nie obraziłem tym postem ale jeśli to pomoże forum to możecie mnie nawet znienawidzić, tylko zacznijcie się zachowywać jak dorośli a nie jak dzieci

Yellow
Stały bywalec PG

I Love Anime :)))

« Odpowiedz #57 : 03.11.2008, 07:30:29 »

Wiec:
->Od razu widac ze to forum dla AA-> przewaga polac mu miazdzaca Mrugnięcie
->Co do zamieszczonego obrazka Evil tez zauwarzylem ten gest Uśmiech
->Co do spamu podzielam stanowisko Dziada
->Co do moda nie dawajcie go mi bo jestem stukniety
->Co do placenia za cudne posty:
Nieeeeeee!!!!!!! Evil byłeś najcudowniejszym modem jakiego gdziekolwiek spotkalem... Nie rob tego jestes symbolem, wyznaczasz nowe trendy, nowe obyczaje... jestes kims bardzo waznym.. nie mozesz... nie tak wspanialy czlowiek i mod...Achhh...zal...bol...pustka...

Evil
Gość
« Odpowiedz #58 : 03.11.2008, 10:10:45 »

Nie rób czego? :> Przecież nic nie robię, tylko modem nie chcę być, Carnagge uwiń się trochę :p
A co do Twojej propozycji (żebyś był modem), jestem jak najbardziej za Uśmiech Też będziesz wyznaczał nowe obyczaje (to, że wszyscy będą musieli chodzić nago może się spodobać ;p). Poza tym - tylko nie "człowiek" ;> A zresztą Ty też jesteś nierozumny? Bo piszesz jakbym umierał. Czyżbyście wszyscy wiedzieli coś, o czym ja nie wiem?!? grymas
Yellow
Stały bywalec PG

I Love Anime :)))

« Odpowiedz #59 : 03.11.2008, 10:21:28 »

Ty jestes nierozumny palko->to byl zart Język

Co do chodzenia nago wystarczy mi jak ostatnio Carna na miescie spotkalem ;/ Mam dosyc chwilowo...

Strony: 1 2 3 [4] 5
  Drukuj  

Skocz do: