19.10.2018, 03:40:39 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Zapraszamy do rejestracji na forum wszystkich fanów Pegasusa!

Strona główna   Help Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2]
  Drukuj  
Autor Wątek: Atak spambotów  (Przeczytany 14563 razy)
Mcin
Twój Moderator
Moderator Globalny
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #15 : 03.03.2013, 17:07:52 »

Dzięęę-kuuuu-jeeeee-myyyyy!
Pegasus Gry - forum Pegasusa i gier na Pegasusa
« Odpowiedz #15 : 03.03.2013, 17:07:52 »

MaarioS
Pomylenie powyższego loginu grozi śmiercią
Stały bywalec PG

Famicom, SNES & N64 fan

« Odpowiedz #16 : 04.03.2013, 19:41:51 »

Czemu takie ograniczenie z linkami dla ludzi poniżej 35 napisanych postów?? Jak dla mnie to się wydaje trochę za ostre, bo jak jakiś nowy by chciał dać linka to by nie mógł i wtedy najprawdopodobniej by się zaczęło spamowanie do tych 35 postów. Inne zmiany mi pasują i faktycznie dobre ale to jedno wydaje mi się trochę przesadzone

Ilość cartridge'y jest wprost proporcjonalna do chęci posiadania ich więcej.

machbed
Moderator Globalny
Stały bywalec PG

Jeżeli jest sprawa, kontakt na PW.

« Odpowiedz #17 : 04.03.2013, 19:52:00 »

Na takiego spamera jest prosty sposób. A jeśli ktoś przyłazi na forum po to, żeby dodać tylko swoją stronę to prawdopodobnie jest botem albo spamerem. A tutaj ani jednych ani drugich nie tolerujemy czy to się komuś podoba czy nie.

Popełniając setki błędów, okazujesz swoje niechlujstwo, brak zaangażowania w to, co robisz i brak szacunku dla osoby, która ma to czytać.
Carnagge
Administrator
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #18 : 04.03.2013, 19:58:54 »

@MaarioS - bardzo dużo osób zakładało konta i pisało w hydeparku 1 post np. w temacie jakie piwo lubią, tylko po to żeby w sygnaturce umieścić link. Teraz nikomu się nie będzie chciało pisać 35 postów, żeby dodać link bo to za dużo czasu zajmuje - oczywiście mówimy w perspektywie tego, że ta osoba łazi tak po wszystkich forach to w tym czasie odwiedzi 35 róznych for i napisze na nich po 1 poście Mrugnięcie
1990_in_1
Użytkownik
*

« Odpowiedz #19 : 23.03.2013, 22:45:09 »

Na forum spędziłem 18 godzin, a mam niewiele postów - dużo więcej czytam, niż się udzielam. Wysokie ograniczenie z postami dotyka mnie osobiście, bo czuję się częścią tego społeczeństwa, a nie mogę tego wyrazić tak bardzo jak bym chciał :szloch:

*Image Removage*
Carnagge
Administrator
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #20 : 24.03.2013, 02:15:10 »

Skoro tylko czytasz to to czy masz sygnaturkę czy nie nic nie zmienia, bo i tak by jej nikt nie zobaczył Uśmiech
machbed
Moderator Globalny
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #21 : 24.03.2013, 12:39:38 »

Hehehehehehe, czyli wyrażenie jak bardzo czujesz się częścią tego społeczeństwa oznacza pierdyknięcie jakiegoś durnego linka lub sygnaturki w podpisie? Ciekawe.

Popełniając setki błędów, okazujesz swoje niechlujstwo, brak zaangażowania w to, co robisz i brak szacunku dla osoby, która ma to czytać.
Mcin
Twój Moderator
Moderator Globalny
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #22 : 24.03.2013, 16:45:08 »

Nikt nie mówił, że będzie bez protestów. Ale po prostu ostatnimi czasy mamy tyle tego do wywalania, że takie obostrzenie jest wyższa koniecznością.
Ewentualnie można to znieść na dwa tygodnie, a my przestaniemy kasować posty spamerskie, to sobie wtedy "poczytasz" forum Mrugnięcie
1990_in_1
Użytkownik
*

« Odpowiedz #23 : 24.03.2013, 18:46:03 »

Skoro tylko czytasz to to czy masz sygnaturkę czy nie nic nie zmienia, bo i tak by jej nikt nie zobaczył Uśmiech
ale tych pięć postów mam..

Hehehehehehe, czyli wyrażenie jak bardzo czujesz się częścią tego społeczeństwa oznacza pierdyknięcie jakiegoś durnego linka lub sygnaturki w podpisie? Ciekawe.
Hehehehehehe, wstawiłeś kiedyś sygnaturkę w podpisie? Ciekawe.
Pod Twoim postem wpisał się inny Moderator Globalny z durną 'sygnaturką w podpisie'. Ku nasycenia twej ciekawości - podpisy nie służą jedynie do rugania. Prawda i wiedza nietajemna jest wokół Ciebie; odejmij pogardę, otwórz słownik...

Popieram czyszczenie forum z syfu, żeby nie było, ale jako w miarę stażowy datowo użytkownik chciałem móc korzystać ze wszystkich opcji forum. Żył sobie nie podetnę, po prostu zwróciłem się tu jako <uwaga od użytkownika>, bo czytając i linkując do was też niejako tworzę to forum.
(Dzięki za szybką reakcję Mrugnięcie )

*Image Removage*
Carnagge
Administrator
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #24 : 25.03.2013, 00:08:26 »

Sorki ale niestety nie da się tego obejść. Może masz trochę racji i przydałoby się wprowadzić rozwiązanie w postaci stażu na forum, ale takowe nie istnieje, a nie ma tutaj programisty.
Poza tym forum to miejsce na dyskusje, więc jak coś to promowane mogą być osoby co aktywnie uczestniczą w jego życiu. Natomiast jakby każdy tylko czytał, to po tygodniu już by nie było co czytać bo nikt by nie pisał Mrugnięcie

Ja jako właściciel też nie mam sygnaturki i nie płaczę Mrugnięcie Ponadto limity dotyczą tylko zdjęć i linków w sygnaturach - tekst sobie można wstawić.
Mcin
Twój Moderator
Moderator Globalny
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #25 : 25.03.2013, 23:03:55 »

Exactly Mrugnięcie
A staż forum też oprotestuje, bo widząc, jaki atak jest na to forum (w porównaniu do innych, które użytkuje), to ciężko nie odnieść wrażenia, że ktoś się na nas uwziął i na przykład stawiałby boty, aktywowane "po czasie". Ale spisek mi wyszedł Mrugnięcie
A tak poważnie trzymam się pierwszego - takie obostrzenia zmniejszają nam ilość syfu do czyszczenia.
machbed
Moderator Globalny
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #26 : 25.03.2013, 23:14:08 »

I tak regularnie pojawia się teraz jakiś idiota wklejając swoje reklamy tym razem do wiadomości.

SebaSan1981
Astromaniac
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #27 : 27.03.2013, 22:30:03 »

Offtopowo wtrącę że spamboty doszczętnie rozniosły w pył działające jeszcze kilka lat temu forum mypegasus.nmj. Na dzień dzisiejszy forum to już nie istnieje a szkoda bo z Matim, Virusem, Persim, Hitmanem i Maxwellem swego czasu tchnęliśmy w nie sporo życia...

Dlatego trzeba ciągle walczyć z tym syfem aby PG NIE spotkał ten sam los.

« Ostatnia zmiana: 01.04.2013, 19:44:04 wysłane przez SebaSan1981 » Zapisane

Strony: 1 [2]
  Drukuj  

Skocz do: