13.12.2019, 17:57:24 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Zapraszamy do rejestracji na forum wszystkich fanów Pegasusa!

Strona główna   Help Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2 3
  Drukuj  
Autor Wątek: Hallooo, jest tu kto? :)  (Przeczytany 8696 razy)
8bitFan
Gość
« : 23.10.2008, 18:13:50 »

Witam wszystkich:) Od jakiegoś czasu naszła mnie znów mania na stare gry nes/pegasus. Zaczęło się od filmików na youtube takich osób jak irate gamer czy angry nintendo nerd. Poszedłem tym tropem dalej i dziś kupiłem konsolkę: jeden z klonów pegasusa + kilka gier. Mimo paru lat na karku zamierzam dziś wieczorkiem pomęczyć stare tytuły. Milo ze istnieje forum o tej tematyce, zaglądałem tu czasem ale ku mojemu zmartwieniu forum chyba umiera/umarło. A szkoda... Pozdrawiam
Pegasus Gry - forum Pegasusa i gier na Pegasusa
« : 23.10.2008, 18:13:50 »

Evil
Gość
« Odpowiedz #1 : 23.10.2008, 18:16:17 »

oj tam umarło. Chichot Na forum są same stare dziady a nikt wiecznie nie żyje. Normalne, że narodu ubywa :> witaj
Havoc
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #2 : 23.10.2008, 19:08:28 »

Ja tam moderuję tyle for, pracuję, uczę się, a na dodatek robię w domu i nie mam czasu na pisanie. Wydaję mi się też to forum jakieś małe w stosunku do innych, na których uczęszczam.

Witam witam Chichot
Mcin
Twój Moderator
Moderator Globalny
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #3 : 23.10.2008, 19:27:51 »

ja tam po prosu lubie małe fora. jak wchodze na forum po 5 godzinach i widze' 500 nowych postów' to od razu odechciewa mie sie sprawdzać

Witojcie!
8bitFan
Gość
« Odpowiedz #4 : 23.10.2008, 19:48:57 »

A jednak ktoś jest. Pochowaliście się po kontach:P Forum jest ciekawe, fajnie by było gdyby się troszkę ruszyło. Odbiegając od tematu moja kolekcja niespodziewanie z 2 tytułów zmieniła się w 10. Mam co robić przez najbliższy czas. Ciesze się ze mogę grać normalnie, bez użycia żadnych emulatorów:)
Mcin
Twój Moderator
Moderator Globalny
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #5 : 23.10.2008, 20:04:52 »

forum chyba umiera/umarło.

forum to trochę jak zwierze w klatce: nikt mu nie da żryc to zdechnie. tyle,że karmiciele to my, a papu to nasze posty. forum źle się czuje, bo zaszkodziła mu zgnilizna(spam), a poza tym odeszło kilku żywicieli, albo nie chce im sie rzucać papu. jak będziemy pisali o grach na nesa, dobrze odrzywione forum będzie budziło podziw wszystkich odwiedzających, a karmić musimy je my. i po to tu jesteśmy, żeby pisać o grach na pegazuska.

B@Q
Gość
« Odpowiedz #6 : 23.10.2008, 21:29:36 »

Witam!! NApisze to co niektórzy w innych postach... Przyda się świeża krew... Język
8bitFan
Gość
« Odpowiedz #7 : 23.10.2008, 21:34:57 »

Mcin - pięknie to ująłeś. Z tego co widzę, wszechwiedzące google nie oferuje wiele w tej tematyce jeśli chodzi o polskojęzyczne fora. Warto by było nad tym pomyśleć aby to jedno forum było wystarczającą bazą informacji dla wszystkich.
Dziadu
Stały bywalec PG

STARA GWARDIA to the death

« Odpowiedz #8 : 24.10.2008, 11:03:01 »

witaj Uśmiech ja bym nie powiedział że forum umarło tylko troszkę zwolniło tempa bo forum jest jak serce, nasze utrzymuje sie przy życiu zaledwie kilkoma uderzeniami bo pozostałe były zbyt słabe i ucichły po czasie, mam nadzieje że Ty będziesz jednym z tych uderzeń które trzymają to forum przy życiu Uśmiech

chyba grypa mnie bierze bo normalnie to tak nie pisze Język

Evil
Gość
« Odpowiedz #9 : 24.10.2008, 11:11:09 »

@Dziadu jak na moje, to chyba filipińska grypa szczerbaty

Ja tam moderuję tyle for, pracuję, uczę się, a na dodatek robię w domu i nie mam czasu na pisanie. Wydaję mi się też to forum jakieś małe w stosunku do innych, na których uczęszczam.

hmmm to bardzo prosto wyjaśnić :> niektórzy ludzie starają się małe rzeczy zastąpić wielkimi - tutaj jest odwrotnie Chichot Chichot Chichot

Witaj 8bitFan, żeby nie było Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: 24.10.2008, 11:15:18 wysłane przez Evil » Zapisane
Yellow
Stały bywalec PG

I Love Anime :)))

« Odpowiedz #10 : 24.10.2008, 14:54:10 »

Ech zeby nie bylo ze mnie tu nie ma tez sie przywitam Uśmiech 

Chociaz mowiac szczerze to wypowiedz Evila sklonila mnie do nabazgrania Uśmiech

hmmm to bardzo prosto wyjaśnić :> niektórzy ludzie starają się małe rzeczy zastąpić wielkimi - tutaj jest odwrotnie
---> DOKŁADNIE tak jest Evil Uśmiech to powinno byc malutkie forum Mrugnięcie

Adamigo
Aktywny użytkownik

« Odpowiedz #11 : 29.10.2008, 22:00:25 »

Witaj nowy Dziadu tutaj twój kochany spamer Adamigo Chichot

Explosion first, questions later.
Mcin
Twój Moderator
Moderator Globalny
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #12 : 30.10.2008, 14:57:04 »

Ziomek proszę cię nie rób mi konkurencji!!!:P
Havelock Vetinari
Gość
« Odpowiedz #13 : 30.10.2008, 18:29:12 »

8bitFan, Witaj

BTW,
Ziomek proszę cię nie rób mi konkurencji!!!:P

Wzbudzasz coraz większy żal.....
Evil
Gość
« Odpowiedz #14 : 31.10.2008, 09:35:55 »

Wzbudzasz coraz większy żal.....

Ty też w sumie, nie wiem po co takie komentarze w dziale z powitaniami. Zgadzam się z tym, co napisałeś, bo bycie spamerem to wątpliwy zaszczyt a jak widać niektórzy są z tego dumni, ale nie ma sensu jeszcze bardziej tego napędzać.
Strony: [1] 2 3
  Drukuj  

Skocz do: