21.10.2019, 14:46:53 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Zapraszamy do rejestracji na forum wszystkich fanów Pegasusa!

Strona główna   Help Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2
  Drukuj  
Autor Wątek: Samochód waszych marzeń  (Przeczytany 7025 razy)
Soulwatcher
Użytkownik
*

« : 09.10.2012, 00:40:11 »

Jest już na forum temat o samochodach, które posiadacie. Zapewne większość z Was marzy jednak o czymś innym - lepszym, szybszym, mocniejszym... No właśnie, jaki samochód jest obiektem Waszych marzeń? I dlaczego akurat ten?

Ja zacznę...
Mój wymarzony garaż składałby się z trzech aut.

1) Do jazdy po mieście, na co dzień wybrałbym BMW 1M Coupe. Dlaczego? Po prostu bardzo mi się podoba ten model. Niezbyt wielki, ale za to (jak na swoje wymiary i masę) bardzo mocny.

2) Na jakieś większe wypady za miasto z kobietą chciałbym Ferrari FF. Auto sportowe z całkiem sporym bagażnikiem i przepiękną stylizacją nadwozia. Do tego bardzo wygodne - wiem, bo miałem okazję się przejechać Uśmiech

3) Lamborghini Aventador LP700-4. Uwielbiam to auto szczególnie za niesamowity dźwięk silnika. Stylistycznie też robi ogromne wrażenie Uśmiech

« Ostatnia zmiana: 07.03.2013, 20:44:08 wysłane przez Mcin » Zapisane
Pegasus Gry - forum Pegasusa i gier na Pegasusa
« : 09.10.2012, 00:40:11 »

Roben
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #1 : 09.10.2012, 11:05:52 »

BMW w Gazie, tylko ze za to i to bd musiał wybulić niezłą sumkę.
Żeby na F#5 pojechać furą. Oh wait...
Jeszcze musze prawko zdać xD.

Dej zarobić xD
Mati
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #2 : 09.10.2012, 14:17:11 »

Wiadomo, że nigdy nie będę miał własnego samochodu, ale cóż pomarzyć warto. Dla mnie jako dla niewidomej osoby przydałby sie samochód jaki posiadał Miachel Knight z nieustraszonego i tyle w temacie Uśmiech.
Doolo
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #3 : 09.10.2012, 14:46:16 »

Ja nie mam samochodu ale gdybym miał mieć to moim wymarzonym byłby Volkswagen Typ 2 Transporter T2 koloru jasno zielonego. Najlepsze co nosi ziemia.
« Ostatnia zmiana: 09.10.2012, 14:49:01 wysłane przez Doolo » Zapisane

djwebster
Aktywny użytkownik

« Odpowiedz #4 : 09.10.2012, 15:45:51 »

Nie chciałem tu wypisywać ponieważ jestem realistą.mati u nas to może niemożliwe ale w U.S.A już mają samochody które same jeżdżą tylko mówisz gdzie...
Mati
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #5 : 09.10.2012, 16:30:12 »

Nie chciałem tu wypisywać ponieważ jestem realistą.mati u nas to może niemożliwe ale w U.S.A już mają samochody które same jeżdżą tylko mówisz gdzie...
Słyszałem o takich też w Japonii. Swoją drogą nieźle to musi wyglądac i być fajne Uśmiech.
pain
Użytkownik
*

« Odpowiedz #6 : 09.10.2012, 17:15:33 »

Z tak nierealnych przemyśleń to ja bym tylko chciał mieć Honde NSX 1 generacji. Te magiczne światła, linia, silnik v6 i pomoc legendarnego kierowcy F1 w tworzeniu tego auta sprawia że jest na 1 miejscu jeśli chodzi o rosnącą cenę, te auto już nie tanieje a szkoda Chichot

Co do tego całego pomysłu auta bez kierowcy to będzie zdanie podzielone jak zawsze zresztą, ja się wpisuje do obozu ludzi którzy wywalają pół pensji na paliwo, ale nie to że auto dużo pije pb, a dlatego że lubię dużo jeździć. Częste wypady po całej Polsce, objazdy po różnych zlotach to potrafi uzależnić  DuĹźy uśmiech
Mcin
Twój Moderator
Moderator Globalny
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #7 : 09.10.2012, 21:37:35 »

Subaru Impreza WRC. Bardzo lubię drugiego Colina Uśmiech
UczeńCzarnoksiężnika
Aktywny użytkownik

« Odpowiedz #8 : 09.10.2012, 23:23:16 »

A ja marzę o tym. Jakby mi kto drogę zajechał, albo wymusił pierwszeństwo, to bym nawet nie hamował.

Zniszczył siedem czołgów, a ósmy porwał.
Martin
Stały bywalec PG

Oldschool come back!

« Odpowiedz #9 : 09.10.2012, 23:30:08 »

Mati - ważne żeby samochód nie pierdział podczas jazdy jak zagazowany Lanosik co nie hehe. Chichot

Autem moich marzeń jest Lamborghini Murcielago LP640:

A do codziennej jazdy nowe BMW M5 w tym kolorze:

Zapraszam do obejrzenia mojej kolekcji:
Mati
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #10 : 10.10.2012, 09:04:22 »

cytat Martin:
Mati - ważne żeby samochód nie pierdział podczas jazdy jak zagazowany Lanosik co
nie hehe.
E tam Martin nie było tragedii. Czasem sobie strzeliła rureczka wydechowa i dalej jazda do przodu. No, ale pamiętam dobrze tą przejażdżkę tym twoim Lanosikiem, niezłe jaja były Chichot.
Evil18
I'm here
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #11 : 10.10.2012, 12:55:59 »

a ja chciałbym się przejechać kiedyś takim cackiem Chichot

Ford Mustang I Shelby GT-350R

ale jak na razie moje mi wystarczy Język

Klękam tylko przed Bogiem. A tutaj go nie widzę.
Chatek
Użytkownik
*

« Odpowiedz #12 : 20.10.2012, 18:06:47 »

a mi wystarczy taka Asterka Mrugnięcie

marzeniem byłoby mieć darmowe paliwko i kasę na modyfikacje silnika :]

CZACHA
Użytkownik
*

Kto ma pada ten ma władze !!!!!

« Odpowiedz #13 : 09.11.2012, 02:03:49 »

Jeśli chodzi o amerykańce to tylko Ford z koniem w atrapie z 67 ale nowym tez bym nie pogardził XD ale na tunowanego mię nie stać.Jestem fanem Hondy z nierealnych marzeń to tak jak kolega NSX ale morze kiedyś nigdy nie mów nigdy  Chichot.Z przyziemnych to Prelude,civic IV,Crx,Accord,Integra i do tego turbo z napędem 4wd.O gunie to większość samochodów i motocykli z pod czerwonego skrzydła.

Ps:Co do BMW to na bełty mię zbiera jak widzą dresów z tubą w bagażniku za 300 zł i gazem z zgniotą podłogą i świtami ala leksus .Niestety dotknęło to Hond na szczęście nie na taką skale moim zdaniem jak mnie stać na auto to i na paliwo.Na gaz to są kuchenki nie mówię tu o samochodzie tak zwanym robolu ale jak ktoś śmiga z dumą po mieście to niech leje paliwo a nie gaz dla mnie to robienie z siebie frajera i tyle a najwięcej takich ludzi jeździ BMW dlatego ze wszystkich marek ta najbardziej mnie drażni.

Kliknij na link to nic nie kosztuje wesprzyj fundacje 

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj
SebaSan1981
Astromaniac
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #14 : 09.11.2012, 15:28:26 »

Nie mam mocno wysublimowanych marzeń motoryzacyjnych. Od dawna jednak uwielbiam jeden samochód i jak dobrze pójdzie to może za rok - dwa spełnię swoje marzenie i sobie kupię to cudo z lat 90-tych...

Mitsubishi 3000 GT Uśmiech

Strony: [1] 2
  Drukuj  

Skocz do: