21.11.2018, 10:33:41 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Zapraszamy do rejestracji na forum wszystkich fanów Pegasusa!

Strona główna   Help Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Odp: Kilka sugestii - Offtop  (Przeczytany 3861 razy)
B@Q
Gość
« : 09.10.2008, 19:45:48 »

Pamiętacie jak kiedyś forum kwitło?? Teraz jak widze to tylko piszą starzy bywalce... Mcin, Evil, Potaka widze często... PM osatnio nie widziałem... Michaelga trzeba pochwalić bo też jest często ale reszty nie widać...
Pegasus Gry - forum Pegasusa i gier na Pegasusa
« : 09.10.2008, 19:45:48 »

Mcin
Twój Moderator
Moderator Globalny
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #1 : 09.10.2008, 19:55:55 »

jeszce yellow i evil. szczerze mówiąc, wygląda na to, że częsć osob się obraziło za tego evilowego dzieciaka:P nie wiem czemu
B@Q
Gość
« Odpowiedz #2 : 09.10.2008, 19:58:23 »

Sorki ale Evila napisałem... Sorki Yellow ty też piszesz... Kostek też czasmi napisze Uśmiech
Evil
Gość
« Odpowiedz #3 : 09.10.2008, 20:05:54 »

nawet tutaj bzdurnie spamujecie i żaden nie przyzna, że to nabijanie postów.

szczerze mówiąc, wygląda na to, że częsć osob się obraziło za tego evilowego dzieciaka:P

bzdura, wcześniej zaczęło forum przygasać, później był błysk w postaci potomka a później już zgasło całkowicie Uśmiech na gg większość się odzywa normalnie, nawet jak mają żal czy coś, to dobrze udają że nie :p
B@Q
Gość
« Odpowiedz #4 : 10.10.2008, 13:17:53 »

Ja już o tym zapomniałem i ja nie pisze postów żeby ich nabijać... Może się ktoś obraził ale wątpię... Raczej to już ich to forum po prostu nie obchodzi...
PegazusMaster
Gość
« Odpowiedz #5 : 10.10.2008, 23:46:05 »

Spamicie chłopcy. Musiał bym posiedzieć z tydzień, by wam poprzylepiać spam-etykietki. Osobiście śmieję się dziś z żartu Ani i Evila. Forumowy - Potomek - jak to śmiesznie brzmi Chichot Chłopcy musicie wyedytować wszystkie swoje posty, aby miały ręce i nogi Język
Dziadu
Stały bywalec PG

STARA GWARDIA to the death

« Odpowiedz #6 : 15.10.2008, 21:03:51 »

szukałem tematu dla starych gwardzistów ale albo jestem ślepy albo zakończył on żywot na tym forum a szkoda bo było tam kilka postów które akurat pasowały by do tego co chcę napisać, chodzi mi o walkę która zostało wypowiedziana spamerom i o PegazusMastera - osobe która chyba uważa się za największego pogromce spamu, a od jakiegoś czasu stał się największym spamerem właśnie
stary nie powiem, większość twoich postów zwłaszcza na temat gier jest błyskotliwa, ciekawa i ogólnie lubię czytać twoje wypowiedzi na ich temat ale to co wyprawiasz ostatnio, żeby nie mówić brzydko, strasznie mnie irytuje więc może przeczytaj jeszcze raz swoje posty bo może nie za bardzo wiesz co pisałeś i zastanów sie nad sobą, ja bym bardzo chciał żebyś pisał tak jak kiedyś a nie rzucał jakimiś głupimi hasłami jak ten w temacie powitalnym braknazwy

Evil
Gość
« Odpowiedz #7 : 15.10.2008, 21:37:28 »

wątek zakończył swój żywot - został usunięty przez założyciela B@Q po tym, jak napisałem, że najchętniej zamknąłbym wątek, bo oprócz wzajemnych pretensji nic w nim nie ma. Proponuję sobie wyjaśniać sprawy prywatne (czyli dyskusje typu "co mi się w Tobie nie podoba") przez PW. No! Uśmiech Tak sobie myślę, że trzeba wrócić do starego systemu oceniania spamu - czyli ja będę to oceniał Język Jeśli ktoś zauważy spam w jakimś wątku, zgłaszać na PW i sprawę rozpatrzę ;> (można też użyć opcji "zgłoś do moderatora", ale powiadomienie przychodzi na maila, dlatego wolałbym normalnie przez pw). I już nie pindolcie na forum kto spamuje, stary mod to wypatrzy swoim szklanym okiem i oceni. Tyle.

ed. a tak z nudów Chichot żebyście się nawzajem nie oskarżali o spamowanie.

Proszę bardzo :>
Tu spamował admin ;p
A tu spamował Evil :>
Tutaj z kolei bardzo perfidnie PegazusMaster Język
W tymże wątku przyspamował potak niejaki ;>
O i Yellow spamował ;p
Dziadu?!? Skandal ;p

Dalej nie chce mi się szukać. Mam nadzieję, że wszyscy zrozumieją o co mi chodzi w powyższym Uśmiech A jak ktoś nie zrozumie, to zapraszam na PW, wytłumaczę ;p
Nadmierne i bezsensowne nabijanie postów nie jest niczym dobrym dla forum, ale nie popadajmy ze skrajności w skrajność, bo czasem przyspamować to rzecz ludzka :>
« Ostatnia zmiana: 15.10.2008, 22:28:24 wysłane przez Evil » Zapisane
B@Q
Gość
« Odpowiedz #8 : 16.10.2008, 13:24:44 »

też zauważyłem że PM strasznie teraz rozczulony... Tylko czeka aby kogoś przyłapać na spamie czsy coś... A tak nie powinno sie dziać... Usunołem wątek też tego powodu co napisał Evil... PM przecież trzeba chronić forum przed spamem Chichot ... Taki jestes rozczulony to proszę bardzo Chichot

PS: Czy wy zauważyliście również czy tylko ja że wszyscy się wyzywają od spamerów i uważają spam za grzech?? W temacie Humor tak samo spamują nawet upominając w nim o spamie... Każdy każdego oskarża o spamerstwo chciaż wiadomo że on spamował... Ja też się przyznaje że spamowałem ale ni będę nikomu wypominać jakiegoś głupiego spamu... My sami zachowujemy się jak dzieci wyzywając się od nich chociaż nimi jesteśmy(każdy częścią)...
« Ostatnia zmiana: 16.10.2008, 13:29:22 wysłane przez B@Q » Zapisane
Mcin
Twój Moderator
Moderator Globalny
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #9 : 16.10.2008, 14:05:22 »

w 100% zgadzam się z powyższymi postami. ja co prawda ostatnio za bardzo spamowałem, do czego się przyznaje, ale juz się (chyba) poprawiłem. chociaż czepianie się, że nie lubie terminatora 2 to przesada.

ja wszystkich za cały mój spam już któryś raz przepraszam, i mam nadzieję, że inni to zrobią(tak PM ty też)szczerbaty

Dziadu
Stały bywalec PG

STARA GWARDIA to the death

« Odpowiedz #10 : 16.10.2008, 15:09:17 »

ja też spamowałem więc przepraszam Język
apropos
no cóż dla zdrowia raz na jakiś czas trzeba Język a swoją drogą mogłeś nas evil w jednym linku wrzucić bośmy razem spamili Chichot

B@Q
Gość
« Odpowiedz #11 : 16.10.2008, 17:56:36 »

Uważany przez PM(i pewnie nie tylko) za SPAM MASTERA Chichot Również przepraszam Chichot
Evil
Gość
« Odpowiedz #12 : 16.10.2008, 18:44:59 »

Czy wy zauważyliście również czy tylko ja że wszyscy się wyzywają od spamerów i uważają spam za grzech??

Bo spam, to jest taki forumowy grzech, który uprzykrza życie gdy jest go za dużo. Te wszystkie przeprosiny powyżej też nie mają sensu i nie wiem po co je pisaliście grymas
B@Q
Gość
« Odpowiedz #13 : 16.10.2008, 20:09:02 »

Czy wy zauważyliście również czy tylko ja że wszyscy się wyzywają od spamerów i uważają spam za grzech??

Bo spam, to jest taki forumowy grzech, który uprzykrza życie gdy jest go za dużo.

Źle to ujołem może tak:
Wszyscy(może nie wszyscy) uważają że osoby które spamują(nie koniecznie specjalnie) powinno się powiesić czy coś w tym stylu
Mcin
Twój Moderator
Moderator Globalny
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #14 : 17.10.2008, 14:32:36 »

Te wszystkie przeprosiny powyżej też nie mają sensu i nie wiem po co je pisaliście grymas

kiedyś przeprosiny oznaczały wysokie poczucie winy i obietnice, że coś takiego się wiecej nie powtórzy. każdy nauczyciel w podstawówce tak mówi.
Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do: