19.06.2019, 17:52:54 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Zapraszamy do rejestracji na forum wszystkich fanów Pegasusa!

Strona główna   Help Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Poszukuję dwóch gier...  (Przeczytany 1696 razy)
Tomasz
Nowy użytkownik
*

« : 17.10.2008, 19:57:50 »

Grałem w nie kilka ładnych lat temu, w dodatku cartridge były pożyczone od kumpla z którym już nie utrzymuję kontaktu, ale bez owijania w bawełnę Mrugnięcie Poniżej postaram się przedstawić opisy:

1. Kierujemy poczynaniami mężczyzny zaopatrzonego w broń palną. Pierwszy lvl to typowa platformówka. Miejsce akcji - miasto. Charakterystyczną cechą był obstrzał, w którym co chwilę można było się znaleźć. Kamera zmieniała się z widoku 3-ciej na widok 1-szej osoby. Drugi lvl to lot helikopterem, na końcu którego należało (mogę się tutaj mylić) strzelić ze snajeperki pewnemu gościowi. Trzeci lvl był pod wodą, tutaj także było coś w rodzaju wcześniej wspomnianego obstrzału. I wreszcie labirynt, z widokiem 1-szej os., którego nie byłem już w stanie przejść.

2. Platformówka. Sterujemy gościem z gunem. Coś w stylu w/w gry na pierwszym lvlu. Stałym elementem była obecność "drzwi obrotowych" w ścianach budynków itp. z których wychodzili przeciwnicy, znajdowaliśmy dodatkową amunicję, uwięzionych ludzi, szkielety. Aby przejść lvl należało znaleźć w tych drzwiach pewną osobę (tutaj także mogę się mylić).

Liczę na waszą pomoc. Pozdrawiam.
Pegasus Gry - forum Pegasusa i gier na Pegasusa
« : 17.10.2008, 19:57:50 »

Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do: