20.08.2019, 23:24:24 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Zapraszamy do rejestracji na forum wszystkich fanów Pegasusa!

Strona główna   Help Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: flamewar: Pochwal się swoimi cartridgami  (Przeczytany 2691 razy)
juen
Nowy użytkownik
*

« : 26.08.2012, 10:47:04 »

tak przy okazji, na ile wyceniacie Gimmicka? bo mam go w kolekcji i z ciekawosci chcialbym wiedziec
Pegasus Gry - forum Pegasusa i gier na Pegasusa
« : 26.08.2012, 10:47:04 »

Roben
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #1 : 26.08.2012, 11:36:21 »

juen, ale twój temat o wycenach jest ---> http://forum.pegasus-gry.com/index.php/topic,4471.0.html

Dej zarobić xD
juen
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #2 : 26.08.2012, 15:14:36 »

juen, ale twój temat o wycenach jest ---> http://forum.pegasus-gry.com/index.php/topic,4471.0.html

1. napisalem "tak przy okazji"
2. to chyba nie powazne, jeden temat o wycenach z tona postow, zamiast subforum do tego?? chyba, ze zakladasz ze kazdy ma tam doklejac na koncu swoj post, bo bedzie go cholera brala jak bedzie musial przeszukac wszystkie posty (do wielu gier nie znajde nazwy, japosnkiego nie umiem wiec wyszukiwanie nic nie da)

ps: dla kogos kto tu trafi, pogooglalem i znalazlem wycene gimmicka na okolo 100zl
« Ostatnia zmiana: 26.08.2012, 15:17:37 wysłane przez juen » Zapisane
machbed
Moderator Globalny
Stały bywalec PG

Jeżeli jest sprawa, kontakt na PW.

« Odpowiedz #3 : 26.08.2012, 16:28:04 »

Piracki Gimmick za 100zł? Pfehehehehehe. Na allegro stoi za 60zł i nikt go nie chce.

Popełniając setki błędów, okazujesz swoje niechlujstwo, brak zaangażowania w to, co robisz i brak szacunku dla osoby, która ma to czytać.
juen
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #4 : 26.08.2012, 16:41:59 »

Piracki Gimmick za 100zł? Pfehehehehehe. Na allegro stoi za 60zł i nikt go nie chce.

moze i stac za milion dopoki nie pokazesz linka z aktualna aukcja Uśmiech

a widziales nie piracka gre na pegasusa?Chichot
Vash
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #5 : 26.08.2012, 16:49:06 »

Gimmicka może i sprzedaż za 100 zł, ale na to szanse są tylko na ebayu. Za 30-50 $ nieraz już schodził, a na allegro więcej niż 30-40 zł raczej nie dostaniesz. Koniec OT.
Hendan
Stały bywalec PG

I LOVE NINTENDO ^^

« Odpowiedz #6 : 26.08.2012, 18:15:15 »

Wysłany przez: juen
a widziales nie piracka gre na pegasusa?

Każdy widział.. choćby gry famicomowe, działają na Pegasusie i jakoś nie są pirackie.... Tu masz choćby zdjęcie oryginalnego Gimmicka na famicoma -->
http://2.bp.blogspot.com/-zySzpCGn6mI/T49xihG1PtI/AAAAAAAAHvo/vTjpoN7t-uw/s1600/famicom%2Bgimmick.jpg i łyso ci teraz ? Z politowaniem Zanim coś napiszesz sprawdź dobrze swoją wypowiedź - by nie odwrócił ktoś tego przeciw tobie...

PS Tu masz cenę kompletu oryginalnego Gimmicka http://www.ebay.com/itm/GIMMICK-Nintendo-Famicom-Very-Good-Cond-JAPAN-/150823298688#ht_1419wt_1165
« Ostatnia zmiana: 26.08.2012, 18:19:29 wysłane przez Hendan » Zapisane

juen
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #7 : 27.08.2012, 09:12:24 »

Wysłany przez: juen
a widziales nie piracka gre na pegasusa?

Każdy widział.. choćby gry famicomowe, działają na Pegasusie i jakoś nie są pirackie.... Tu masz choćby zdjęcie oryginalnego Gimmicka na famicoma -->
http://2.bp.blogspot.com/-zySzpCGn6mI/T49xihG1PtI/AAAAAAAAHvo/vTjpoN7t-uw/s1600/famicom%2Bgimmick.jpg i łyso ci teraz ? Z politowaniem Zanim coś napiszesz sprawdź dobrze swoją wypowiedź - by nie odwrócił ktoś tego przeciw tobie...

PS Tu masz cenę kompletu oryginalnego Gimmicka http://www.ebay.com/itm/GIMMICK-Nintendo-Famicom-Very-Good-Cond-JAPAN-/150823298688#ht_1419wt_1165

czemu mialoby mi byc lyso? to nie jest gra zrobiona stricte na pegazusa tylko na famicom, sam zacytowales moja wypowiedz Uśmiech ja wciaz nie widzialem nie pirackiej gry na pegazusa i Ty tez Uśmiech

btw mial byc koniec offtopa, a Twoj post napisany na sile, przeciez kazdy wie co to famicom i kazdy wie co to piracki pegasus

ps: sam fakt absurdu wypowiedzi powiazany z wysmianiem kolegi troche wyzej - "pfhehe piracki gimmick za 100zl", a czemu nie skoro nie piracki jak widac wyzej jest za 1000?? Chichot
« Ostatnia zmiana: 27.08.2012, 09:17:33 wysłane przez juen » Zapisane
Roben
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #8 : 27.08.2012, 16:08:43 »

czemu mialoby mi byc lyso? to nie jest gra zrobiona stricte na pegazusa tylko na famicom, sam zacytowales moja wypowiedz Uśmiech ja wciaz nie widzialem nie pirackiej gry na pegazusa i Ty tez Uśmiech

btw mial byc koniec offtopa, a Twoj post napisany na sile, przeciez kazdy wie co to famicom i kazdy wie co to piracki pegasus

ps: sam fakt absurdu wypowiedzi powiazany z wysmianiem kolegi troche wyzej - "pfhehe piracki gimmick za 100zl", a czemu nie skoro nie piracki jak widac wyzej jest za 1000?? Chichot

Albo zaczynasz przygodę z pegasusem 3 dni, albo serio jesteś trochę "inny".
po 1. Gry pegasusowe NIGDY NIE BYŁY ORYGINALNE (oprócz BIC, które za pozwoleniem CM mogły zostać licencjonowane).
po 2. Offtopa zacząłeś ty. Kolega cie jedynie uświadomił "na miejscu, zamiast grzebać sie w subforach"
po 3. Jeśli nie masz pojęcia o wycenach gier Pirackich/Oryginalnych oraz co najważniejsze, DOSTĘPNOŚCI NA RYNKU OWYCH GIER, to prosze, abyś przymknął się choćby w kwesti, w której chcesz udowodnić swoją super wiedzę.

Gry na Pegasusa to zwyczajne piraty, które konstrukcją Carta przypominają te Famicomowe (60 pin), UŚWIADOM SOBIE ŚWIEŻUTKI USERKU ŻE NIE MA ORYGINALNYCH GIER NA PEGASUSA, SĄ TYLKO GRY FAMICOMOWE, każdy user ci to uświadomi na forum jak i konkurencji, że tak jest. Jedynym wyjątkiem są BIC od Codemasters (tak, od złotej 4 i złotej 5).

machbed, jak bedzie ci sie chciało to wyjeb ten FLAMEWAR, ale nie moge patrzeć na userów, którzy mają pojęcie o grach co 13 latek o seksie i piszą stek bzdur jak w podanym cytacie Mrugnięcie bo widze że nowokolega próbuje "wieść prym w argumentach"
« Ostatnia zmiana: 27.08.2012, 17:04:09 wysłane przez Roben » Zapisane

Dej zarobić xD
Chatek
Użytkownik
*

« Odpowiedz #9 : 27.08.2012, 19:05:51 »

Jedynym wyjątkiem są BIC od Codemasters
a co z Sachenami?

juen
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #10 : 28.08.2012, 10:35:03 »

ja wciaz nie widzialem nie pirackiej gry na pegazusa i Ty tez Uśmiech

Cytat: Roben
po 1. Gry pegasusowe NIGDY NIE BYŁY ORYGINALNE (oprócz BIC, które za pozwoleniem CM mogły zostać licencjonowane).
(...)
Gry na Pegasusa to zwyczajne piraty, które konstrukcją Carta przypominają te Famicomowe (60 pin),

nie musisz mi uswiadamiac, ze mam racje Chichot sprochnialy userku, ktory nie czyta calych wiadomosci i nie rozumie sarkazmu. faktycznie najlepiej od razu kogos obrazac, gratuluje podejscia Uśmiech
Roben
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #11 : 28.08.2012, 15:06:42 »

nie musisz mi uswiadamiac, ze mam racje Chichot sprochnialy userku, ktory nie czyta calych wiadomosci i nie rozumie sarkazmu. faktycznie najlepiej od razu kogos obrazac, gratuluje podejscia Uśmiech
po 1. Skończ z tym sarkazmem bo coś ci nie wyszło a teraz próbujesz wszystko zamieść pod dywan.
po 2. Specjalnie czytałem wiadomość, ale ktoś albo nie umie pisać w normalnym języku albo używa translatora Google do tłumaczenia z Polskiegio na Polski.
po 3. nie obrazam cie publicznie, ale zachowujesz sie jak narcyz, a to tutejszym sie nie podoba.
Próbujesz przyznać sobie racje, narzucając to innym. Masz kompleksy czy jak?
po 4. Masz super wiedze o grach na Pegasusa, jak Vładziu o Stabilnych konsolach.

ty chyba siedzisz w zbieraniu gier 4 dni c'nie?

machbed: Jeden lepszy od drugiego. A ty Juen gdybyś miał coś więcej rozumku jak to ciągle próbujesz udowadniać to stuliłbyś pysk i skończył tą nie mającą sensu kłótnię. A ty na siłę próbujesz udowadniać wszystkim jaki to ty jesteś mądry i och ach, co to ty nie jesteś. Gratuluję.
« Ostatnia zmiana: 28.08.2012, 15:19:41 wysłane przez machbed » Zapisane

Dej zarobić xD
Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do: