27.01.2020, 07:46:57 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Zapraszamy do rejestracji na forum wszystkich fanów Pegasusa!

Strona główna   Help Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Jak wielu z was gra na USAńskim NESie  (Przeczytany 1458 razy)
KiK-NintendoFan
Użytkownik
*

« : 04.01.2012, 20:30:34 »

Dziwne pytanie, ale chcę wiedzieć, czy jestem. Czy naprawdę nikomu nie chcę się sprowadzać o wiele tańszych gier z Ameryki, lub nikomu nie przeszkadza fakt, że PALowskie gry są nieco przymulone lub co innego. Ja mam NESa z USA, więc i gry również. A wy, czy wolicie europejskie, czy amerykańskie konsole?

http://www.grupa-mirai.pl/ Polecam, wbijajcie!!!
Pegasus Gry - forum Pegasusa i gier na Pegasusa
« : 04.01.2012, 20:30:34 »

MaarioS
Pomylenie powyższego loginu grozi śmiercią
Stały bywalec PG

Famicom, SNES & N64 fan

« Odpowiedz #1 : 04.01.2012, 20:54:19 »

Dziwne pytanie, ale chcę wiedzieć, czy jestem. Czy naprawdę nikomu nie chcę się sprowadzać o wiele tańszych gier z Ameryki, lub nikomu nie przeszkadza fakt, że PALowskie gry są nieco przymulone lub co innego. Ja mam NESa z USA, więc i gry również. A wy, czy wolicie europejskie, czy amerykańskie konsole?

Ja mam bardzo dużo powodów, żeby tego całego posta obalić Język . Gry z USA tanie??? Oooj nie wydaje mi się, szczególnie przy tak chorych kursach jakie teraz mamy jako polaczki..... Po drugie, no dobra, kup taką o wiele tańszą grę i żebyś się nie zdziwił, że jakiś fi**ek z poczty nacieszy się Twoją giereczką. Niestety takie przypadki w tym momencie są masakrycznie częste. Po trzecie, konsola NTSC, szybkie giery i w ogóle, odświeżanie szybsze i te sprawy. OK, ale znajdź jeszcze w Polsce (jak i ogólnie w Europie) telewizor, który świetnie (albo w ogóle) radzi sobie z sygnałem NTSC. Przy niektórych to dopiero miałbyś wystrzałowe full wypas granie... szczerbaty  Moim zdaniem, robienie czegoś takiego jest zupełnie bez sensu i jak dla mnie to jest kombinowanie na siłę. Ja akurat nie lubię NESa i mi to wisi ale uwierz, że milion razy lepsza, tańsza i wygodniejsza droga to jest kupowanie z alledupy europejskich NESów i gier i ja również bym to wybrał z pewnością.

Ilość cartridge'y jest wprost proporcjonalna do chęci posiadania ich więcej.

Tycior
Gość
« Odpowiedz #2 : 04.01.2012, 21:00:47 »

Ja mam europejskiego Xboxa Język
Jeśli chodzi o Pegasusa to mój jest prosto z bazaru Uśmiech trzyma sie juz rok. Hardkorowym graczem nie jestem ,więc mi starcza

@MaarioS
Jeszcze zapomniałeś o gniazdkach. Do konsoli z USA dochodzi koszt konwertera ( nie duży ,ale zawsze)
Jeśli masz telewizor z HDMI,to nie ma problemu z grami.Ale podobno w niektórych grach jest taka zależność w multiplayer'e:
Gra PAL- granie z europejczykami
Gra NTSC- granie z amerykanami
« Ostatnia zmiana: 04.01.2012, 21:03:11 wysłane przez Tycior » Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do: