Autor Wątek: [USŁUGA] Oferuję wymianę baterii  (Przeczytany 10156 razy)

MaarioS

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 1508
  • Famicom, SNES & N64 fan
    • Zobacz profil
[USŁUGA] Oferuję wymianę baterii
« dnia: 02.01.2012, 16:08:45 »
Wymiana baterii w cartridgach


Denerwuje Cię stałe usuwanie się stanu gry po kilku godzinach?? Nie możesz przejść całej gry bo stan gry nie chce się zapisać?? Czy pewnego dnia straciłeś wszystkie dane w Pokémonach po włączeniu Game Boya?? Nic dziwnego, na pewno bateryjka zasilająca pamięć w cartridgu już się wyczerpała. Teraz to się wreszcie zmieni!!

Oto oferuję wymianę baterii praktycznie we wszystkich starych cartridgach!! Zapisuj swój stan gry w cartridgach na następne 5-15 (albo może i nawet 20 i więcej) lat!! Poniżej są wypisane platformy, których gry mogę naprawić oraz przetestować już na miejscu:
  • NES (Nintendo Entertainment System)
  • Famicom/Pegasus
  • SNES (Super Nintendo Entertainment System)
  • Nintendo 64*
  • Nintendo Game Boy
  • Nintendo Game Boy Color
  • Nintendo Game Boy Advance
  • SMS (Sega Master System)
*-UWAGA! W przypadku gier na konsolę Nintendo 64 sprawa jest dosyć skomplikowana ze względu na różną technikę wykonania. Przed przystąpieniem do czegokolwiek, skontaktuj się ze mną i podaj tytuły a ja dam odpowiedź, czy przeróbka będzie możliwa.

Baterie, jakie wykorzystuję do przeróbki są wybierane przeze mnie i wybieram tylko najbardziej niezawodne baterie ze swojego doświadczenia, takich firm jak np. Maxell (w cartridgach występują bardzo często) albo Panasonic!! Wszystkie baterie są dopasowywane pod konstrukcję płytki drukowanej tak więc gwarantuję pełną stabilność i łączność!!

Chcesz zobaczyć efekt jednej przykładowej przeróbki?? Nie ma sprawy ;) :



Cena jednej przeróbki już z wliczoną baterią: 12 PLN

Cennik ilości hurtowych:
  • 1-4 przeróbek: 12 PLN za sztukę
  • 5-9 przeróbek: 10 PLN za sztukę
  • 10 lub więcej przeróbek: 9 PLN za sztukę
(koszty przesyłki nadanej ode mnie pokrywa oczywiście kupujący)
Koszty przesyłki są zależne od wagi i ilości zamówionych cartridgy. Jeżeli już chcesz znać przybliżone koszta to mogę powiedzieć, że przykładowo wysyłka 1 cartridga na Game Boya kosztuje 5zł. listem poleconym ekonomicznym lub 6zł. listem poleconym priorytetowym. O przybliżony lub dokładny koszt wysyłki zwrotnej, skontaktuj się ze mną.

Wszystko co musisz zrobić to skontaktować się ze mną. Tam podasz tytuły i ustalimy szczegóły co do płatności i wysyłek.

Udzielam gwarancji pełnego działania i niezawodności!! Jeżeli po 90 dniach od otrzymania przesyłki stan gry nie chce się zapisywać bądź szwankuje i po moim sprawdzeniu faktycznie tak będzie, to zajmę się cartridgem na własny koszt!! (ale nie pokrywam kosztów wysyłki zwrotnej, za to płaci kupujący)
UWAGA! Gwarancję udzielam wszystkim cartridgom oryginalnym. Pirackie cartridge również przyjmuję, aczkolwiek na takie nie udzielam żadnej jakiejkolwiek gwarancji i proszę to mieć na uwadze!! (częsty przypadek z grami na Game Boya)

Do ludzi zza granicy: mogę wysłać cartridge za granicę oraz akceptuję płatności Paypal. W celu zapłaty przez Paypal, to musisz do płatności dodać 4% całej kwoty lub wysłać pieniądze jako prezent i uiścić opłatę za transfer. (oczywiście przyjmuję również płatności na polskie konto bankowe jakby co ;) )

Kilka pytań i odpowiedzi:
Q:Czy muszę otworzyć/rozkręcić cartridge przed wysłaniem?
A:Nie, nie musisz, możesz wysłać cartridge zamknięte/skręcone. Zrobię to sam bez dodatkowych kosztów!!

Q:Ile muszę czekać na odesłanie moich naprawionych cartridgy?
A:DO 14 dni od otrzymania przesyłki przeze mnie.

Q:Jeżeli chodzi o gwarancję działania 90 dni, to jak się ta sprawa ma z cartridgami na Famicoma/Pegasusa? Również jej udzielasz na te cartridge?
A:Na cartridge famicomowe udzielam gwarancji, ponieważ są oryginalne, a cartridge pegasusowe są pirackie. Mimo że cartridge na Pegasusa są nieoryginalne, to mogę się nimi również zająć, ale tak jak wspomniałem wcześniej, na takie nie udzielam gwarancji!! (mogą się również z tym wiązać dodatkowe koszta naprawy)

Q:Czy możesz wystawić dla mnie jakąś aukcję na allegro.pl w tym celu, żeby cała sprawa była weryfikowana?
A:Tak, mogę tak zrobić. O szczegóły w takiej sprawie skontaktuj się ze mną.

Jeżeli chcesz sprawdzić moją wiarygodność, nie ma sprawy. Poniżej zamieszczam:

Kontakt:
  • PW forumowe
  • GG: 9074498
  • mail: boss.maarios(at)gmail.com (zamiast (at) wpisz znak @ )
  • Skype: marcin_9074498 (zaznaczam, że bardzo rzadko jestem dostępny)

henek155

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 155
  • The Dragon
    • Zobacz profil
Odp: [USŁUGA] Oferuję wymianę baterii
« Odpowiedź #1 dnia: 27.05.2012, 20:29:39 »
Witam chciałem się wypowiedzieć jako klient MaarioSa który naprawił mi już nie jednego carta i wszystko było w porządku, można nawet zobaczyć pod tym linkiem
http://forum.pegasus-gry.com/index.php/topic,992.new.html#new
gra F1 Built to Win była naprawiona przez kolegę MaarioS i nie była to tylko wymiana baterii lecz bardziej skomplikowany zabieg i gra śmiga jak trzeba savy ,działają cart jest piracki.Bez tej operacji nie mogłem przejść gry teraz jestem happy bo się nareszcie udało.

matiau

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 59
    • Zobacz profil
Odp: [USŁUGA] Oferuję wymianę baterii
« Odpowiedź #2 dnia: 20.05.2013, 22:38:00 »
To ja może też zareklamuję :D

Poprosiłem MaarioSa nie tyle o wymianę baterii, co w ogóle o jej założenie i tym samym przywrócenie opcji save w moim pirackim Salomon's Key II (aka Fire & Ice czy jak chce label mojego karta "SOLOMAN 2" (pewnie chodzi o to że bohater gry, Dana działa sam:)), którego PCB wyglądało tak:

Natomiast po remoncie prezentuje się tak (fot. MaarioS):

Jak widać po menu savów, operacja się udała :D


Podsumowując, polecam usługi MaarioSa :D