Autor Wątek: Kupie Pegasusa IQ 502 lub MT 777DX  (Przeczytany 1438 razy)

rjanicki

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Kupie Pegasusa IQ 502 lub MT 777DX
« dnia: 04.12.2011, 20:50:42 »
Witajcie :)

Ostatnio zalapal mnie sentyment na starego dobrego Pegasusa, ktory i ma Luba podziela. Stad tez stwierdzilem, ze gwiazdka to idealny moment bysmy sobie sprawili prezent bardziej wartosciowy od nawet najdrozszej konsoli n generacji ;)
Pewnie sie juz domyslacie po tytule, ale okresle dokladnie swe potrzeby:
Kupie konsole Pegasus, najlepiej IQ 502 lub MT 777DX (jezeli pomylilem sobie numeracje MT to wybaczcie), bo z tego co tutaj wyczytalem to sa egzemplarze najporzadniejsze (oprocz Famicona, ale nie czuje sie az takim kolekcjonerem :P). Konsole ta chcialbym w pelnym zestawem, ewentualnie bez pistoletu.
Jezeli by byla mozliwosc to takze do tego dokupilbym catridge z grami:
- Contra
- Tanki
- Mario
- Srebrna czworka
+ pewnie jakies xxx in 1

Patrzylem na allegro, ale ceny tam sa lekko odstraszajace, a z tego co na forum wyczytalem to i z lekka bandyckie.
Biore takze pod uwage innego klona Pegasusa niz powyzsze, ale trudno mi je wymienic z racji mej malej wiedzy :)
Najlepiej w okolicach Krakowa (wtedy by byla mozliwosc platnosci gotowka), ale niekoniecznie - kurier tez nie jest zly.
Jak ktos ma takowa konsole do sprzedania lub namiar na miejsce gdzie moglbym kupic (szukalem na gieldzie elektronicznej, ale tam byl tylko jakis szajs, nie sprawdzalem hali targowej takze nie wiem jak to tam wyglada) to bardzo prosilbym o kontakt tutaj lub na gg (3316178).

Pozdrawiam

machbed

  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2124
  • Jeżeli jest sprawa, kontakt na PW.
    • Zobacz profil
Odp: Kupie Pegasusa IQ 502 lub MT 777DX
« Odpowiedź #1 dnia: 04.12.2011, 21:02:57 »
Cena 168in1, zapewne o ten kartridż ci chodzi, to jakieś 50zł, no niestety ten kartridż zawsze chodzi w tych granicach. Niestety jeśli chodzi o konsolę to na forum będzie ciężko z zakupem. Podaj ewentualną kwotę jaką możesz wydać na poszczególne rzeczy, ułatwisz sobie dogadanie się z potencjalnym sprzedawcą.

rjanicki

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Odp: Kupie Pegasusa IQ 502 lub MT 777DX
« Odpowiedź #2 dnia: 04.12.2011, 21:43:15 »
Konsole chcialbym do 150zl, oczywiscie w przypadku dodatkow do konsoli to jestem otwarty na negocjacje.
Jezeli chodzi o cene catridgy to czekam na oferty, glownie mi chodzi o catridga z pierwszym trzema grami (na start).
Ale glownie dla mnie priorytetem jest oczywiscie konsola - bez niej catridge sa dla mnie bezuzyteczne :)
I tak jak napisalem - nie musi to byc konsola, ktora wymienilem, ale nie chce czegos a'la Funstation ktory sie rozleci po pierwszym uzyciu i na ktorym nie bede mogl puscic ww. catridgy. Juz jeden kolega z forum podrzucil mi linka do w miare dobrego klona za co mu dziekuje :) I tak samo za linki sie nie obraze (albo za same nazwy nawet - na forum jest ich duzo z roznych okresow czasowych - dla poczatkujacego to nie takie latwe by to ogarnac wszystko :) )