15.12.2019, 14:43:14 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Zapraszamy do rejestracji na forum wszystkich fanów Pegasusa!

Strona główna   Help Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 8
  Drukuj  
Autor Wątek: Wasz... system operacyjny  (Przeczytany 43683 razy)
Mati
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #60 : 04.07.2012, 13:07:54 »

ahahahah for mat Chichot
Ja owszem robiłem formata co 3 tyg a może i częściej, ale to jeszcze za czasów jak nie miałem servicepacka tylko wersję Xp bez łatek. Wtedy to wbijał mi się bodajże robak Sasser, który mi resetował system co 5 min. To było w jakimś 2003 roku kiedy to zaczynałem przygodę z Xp. Od momentów jak ma sp2, teraz 3, to formata jak robie to jak pisałem raz na 2 3 lata może, jak jest to już na prawdę konieczne.
Pegasus Gry - forum Pegasusa i gier na Pegasusa
« Odpowiedz #60 : 04.07.2012, 13:07:54 »

ruchacz112
Użytkownik
*

« Odpowiedz #61 : 04.07.2012, 13:36:49 »

ale na Windowsie 7 nie formatowałem tylko raz przeciągu dwóch lat a dlatego musiałem formatować kompa bo miałem jakiegoś XP z*****o
Mcin
Twój Moderator
Moderator Globalny
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #62 : 04.07.2012, 16:30:31 »

Czyli pirata bez aktualek Mrugnięcie Ploty o niebezpiecznych systemach to głównie bajki dzieciarni, która jeździ bez aktualizacji (bo muszę czekać na CSa), zabezpieczenia wyłączone (bo mi strona z obrazkami wejść nie chciała) i z mnóstwem softu z byle jakich torrentów i hostingów. Ja format na 3,5 letnim kompie robiłem raz, jak się bratu zachciało coś crackować Uśmiech A tak aktualki, dobre zabezpieczenia i minimum zdrowego rozsądku, czasem jakaś defragmentacja czy inny zewnętrzny program.
Może i XP jest trochę niestabilny, ale dopóki działa na nim wszystko, co chcę, nie mam zamiaru zmieniać przyzwyczajeń.
Tycior
Gość
« Odpowiedz #63 : 04.07.2012, 16:41:30 »

Skoro o formatach mowa to ja na laptopie od nowości (czyli rok) mam wyżej wspomnianego Windowsa 7 Home Premium x64 . Jedyne co robiłem z systemem to doinstalowałem SP1 i zrobiłem Backup`a . A Ubuntu to juz z 2lata jak nie więcej mam Uśmiech
patryk17
Aktywny użytkownik

« Odpowiedz #64 : 04.07.2012, 17:46:19 »

Jeśli o system się dba i nie zaśmieca do tego jakiś dobry antywirus to nawet Windows 95 będzie działał z 5 lat
Mcin
Twój Moderator
Moderator Globalny
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #65 : 04.07.2012, 18:24:51 »

To akurat nie do końca prawda, bo 95 jest od dawna niewspierany, a programy zabezpieczające robione pod inne systemy, więc raz znaleziona dziurwa będzie kąskiem dla włamywaczy aż systemu nie zmienisz Mrugnięcie
mtek9
Nes Fan
Aktywny użytkownik

« Odpowiedz #66 : 04.07.2012, 19:03:11 »

Na PC - Windows 7 Home Premium i na laptopie to samo - Godny następca XP- Visty nie uznaje. Nie miałem większych problemów a pracuję na nim dosyć długo. Uśmiech

Mati
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #67 : 04.07.2012, 19:35:39 »

Czyli pirata bez aktualek Mrugnięcie Ploty o niebezpiecznych systemach to głównie bajki dzieciarni, która jeździ bez aktualizacji (bo muszę czekać na CSa), zabezpieczenia wyłączone (bo mi strona z obrazkami wejść nie chciała) i z mnóstwem softu z byle jakich torrentów i hostingów. Ja format na 3,5 letnim kompie robiłem raz, jak się bratu zachciało coś crackować Uśmiech A tak aktualki, dobre zabezpieczenia i minimum zdrowego rozsądku, czasem jakaś defragmentacja czy inny zewnętrzny program.
Może i XP jest trochę niestabilny, ale dopóki działa na nim wszystko, co chcę, nie mam zamiaru zmieniać przyzwyczajeń.
i tu się z Mcinem zgadzam w 100, nic dodać nic ująć.
Btw, czy ktoś wie do kiedy ma być wspierany win Xp? Słyszałem dwie wersje, że do 2014 a druga, że do 2016, czy ktoś coś wie na ten temat więcej, ma jakieś sprawdzone informacje?
patryk17
Aktywny użytkownik

« Odpowiedz #68 : 04.07.2012, 19:40:18 »

Wszystkie wersje Windowsa XP będą wspierane do 8 kwietnia 2014 roku.
Mati
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #69 : 04.07.2012, 22:18:18 »

Wszystkie wersje Windowsa XP będą wspierane do 8 kwietnia 2014 roku.
Dzięki Uśmiech
Mati
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #70 : 21.11.2012, 23:37:49 »

Odświerzam.
Słuchajcie, nie wiem czy mogę tu o to zapytać, ale spróbuję.
Nie ma ktoś z was jakiejś wersji Pl Noda32 z crackiem? Może być od v4 wzwyż. Ciągnę
z torrentów, ale czegoś nie kumam. Wszystko fajnie, mam plik instalacyjny po ściągnięciu,
drugi plik to instrukcja, w której pisze jak zainstalować crack, czy fix, ale problem
w tym, że ich tam nie ma a przecież powinny być 3 pliki tak? Plik instalacyjny, instrukcja
i ten fix, crack a go tam po prostu nie ma i jak ja mam to zainstalować? Znalazłem
dziś bardzo fajną wersję tego Noda, niestety tylko na 30 dni. W instrukcji jest opis
jak zgrać fixy, patche no ale ich tam nie ma. Sprawdziłem kilka wersji na torrentach
i z każdą jest tak samo. Wypakowywuje pliki a tam tylko instalator z instrukcją,
a gdzie fix? Przecież powinien być tam razem nie? Może ktoś pomóc w temacie?
newander88
Użytkownik
*

Zawsze piecz ciasteczka

« Odpowiedz #71 : 22.11.2012, 17:35:33 »

Pomijając to, że to co robisz jest niefajne dla twórców oprogramowania to NOD32 jest kiepski i niewarty zabawy z crackowaniem.  Zainstaluj po prostu darmowego Avasta + Commodo Firewall, opcjonalnie możesz do tego dołożyć Spybot - Search & Destroy który też jest darmowy.
Mcin
Twój Moderator
Moderator Globalny
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #72 : 22.11.2012, 18:18:07 »

ja mam kompletny pack comodo, też fajnie działa Uśmiech
machbed
Moderator Globalny
Stały bywalec PG

Jeżeli jest sprawa, kontakt na PW.

« Odpowiedz #73 : 22.11.2012, 19:07:46 »

@newander - jesteś pierwszą osobą, która poleca Avasta.

Popełniając setki błędów, okazujesz swoje niechlujstwo, brak zaangażowania w to, co robisz i brak szacunku dla osoby, która ma to czytać.
newander88
Użytkownik
*

Zawsze piecz ciasteczka

« Odpowiedz #74 : 22.11.2012, 19:15:49 »

Samego Avasta bym nie polecił, jednak jako darmowe rozwiązanie w kombinacji z wyżej wymienionymi programami jest ok i całość będzie mniej dziurawa niż NOD32 który lubi przepuszczać dużo rzeczy.  Najlepiej mieć wykupiony jakiś sprawdzony pakiet komercyjny, ale ja piszę o dobrym darmowym rozwiązaniu.
@Mcin -cały pakiet Commodo też działa fajnie, jak piszesz. Jednak ludzie czasem się gubią w jego interfejsie.
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 8
  Drukuj  

Skocz do: