Autor Wątek: Rzeczy denerwujące w grach/konsoli/z zewnątrz związane z Pegasusem  (Przeczytany 35087 razy)

Mcin

  • Twój Moderator
  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2922
    • Zobacz profil
Odp: Rzeczy denerwujące w grach/konsoli/z zewnątrz związane z Pegasusem
« Odpowiedź #75 dnia: 02.08.2011, 11:19:15 »
Wiesz, bo jak ściągasz grę X i jest lipna, zapominasz. Jeśli to jest jakaś znana marka i podziałał na Ciebie podstawowy mechanizm marketingu, to kojarząc już "dobry" tytuł łatwiej Ci będzie zapamiętać, jaki to był zawód.

Doolo

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 356
    • Zobacz profil
Odp: Rzeczy denerwujące w grach/konsoli/z zewnątrz związane z Pegasusem
« Odpowiedź #76 dnia: 02.08.2011, 15:22:53 »
2. Gry bazujące na tytułach filmów
Trafiłem tylko na trzy udane tytuły (obie części Chip n' Dale 1&2 i Batman) bazujące na tytule filmu. Cała reszta to jakaś kpina.

Noooo paaaanie .... Duck Tales i Teenage Mutant Ninja Turtles, koniec gadki.

Roben

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 426
    • Zobacz profil
Odp: Rzeczy denerwujące w grach/konsoli/z zewnątrz związane z Pegasusem
« Odpowiedź #77 dnia: 02.08.2011, 16:12:07 »
Wkurzaja mnie krótkie przewody od Padów w Famicomie, Gdy na moment zapauzuje grę, to brat zamiast siedziec na Kompie, to gra na Pegasusie, oraz pady chińskiej jakości, czyli jak nacisne prawo, idzie w górę ;)

UczeńCzarnoksiężnika

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 181
    • Zobacz profil
Odp: Rzeczy denerwujące w grach/konsoli/z zewnątrz związane z Pegasusem
« Odpowiedź #78 dnia: 02.08.2011, 20:08:24 »
czyli jak nacisne prawo, idzie w górę ;)
Bo widzisz ... pada trzyma się poziomo :D      ( taki żart :D )

wiliextreme

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
Odp: Rzeczy denerwujące w grach/konsoli/z zewnątrz związane z Pegasusem
« Odpowiedź #79 dnia: 13.08.2013, 00:24:25 »
Banialuki opowiadasz i konfabulujesz. Tylko tyle fajnych gier na bazie filmó i kreskówek?? A gry oparte na filmie Robocop?? Wspaniała jest część trzecia, choć niestety bardzo krótka. A Tiny Toon Adventures oparte na popularnych Animkach?? A gry oparte na filmie Robin Hood?? Przecież SuperRobinHood i Robin Hood Prince of Thieves to jedne z najlepszych gier na nesa/pegasusa/famicoma!! A o Flintstones RDAH i SADP jako grach wzorujących się na kreskówce też powiesz że są "kpina"?? Albo o tych grach zapomniałeś albo już nie wiem co...
Żadnym wielkim fanem pegasusa nie jestem, więc we wszystkie gry nie grałem i nie mam o nich wyrobionej opinii. Piszę opierając się na to, w co grałem. A dobrych gier opartych na filmach wiele nie spotkałem. Fakt - może jest trochę niezłych tytułów, ale dla mnie to nadal mniejszość. Piątek 13, Koszmar z ulicy wiązów, Pogromcy Duchów, Powrót do Przyszłości, Predator, Spiderman, Silver Surfer, Dragon's Lair, Kevin Sam w NY...długo by wymieniać - wszystkie te marki otrzymały syfiaste gry. To, że jest nieco perełek nie szkalujących marki to jedno, ale nadal większość to dla mnie syf.

swenson84

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 77
    • Zobacz profil
Odp: Rzeczy denerwujące w grach/konsoli/z zewnątrz związane z Pegasusem
« Odpowiedź #80 dnia: 26.08.2013, 08:00:45 »
Akurat Pogromcy duchów otrzymały bardzo dobrą grę jedną z moich ulubionych a mianowicie "New Ghoustbusters II", co prawda zwykłe części ghoustbusters 1 i 2 to racja strasznie lipne. Jeszcze ciekawą grą z animoteki był "Widget". Ale zgodzę się że dużo tych 'markowych' gier to kaszanki.