09.12.2019, 18:00:52 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Zapraszamy do rejestracji na forum wszystkich fanów Pegasusa!

Strona główna   Help Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 3 4 5 [6]
  Drukuj  
Autor Wątek: Rzeczy denerwujące w grach/konsoli/z zewnątrz związane z Pegasusem  (Przeczytany 33277 razy)
Mcin
Twój Moderator
Moderator Globalny
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #75 : 02.08.2011, 10:19:15 »

Wiesz, bo jak ściągasz grę X i jest lipna, zapominasz. Jeśli to jest jakaś znana marka i podziałał na Ciebie podstawowy mechanizm marketingu, to kojarząc już "dobry" tytuł łatwiej Ci będzie zapamiętać, jaki to był zawód.
Pegasus Gry - forum Pegasusa i gier na Pegasusa
« Odpowiedz #75 : 02.08.2011, 10:19:15 »

Doolo
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #76 : 02.08.2011, 14:22:53 »

2. Gry bazujące na tytułach filmów
Trafiłem tylko na trzy udane tytuły (obie części Chip n' Dale 1&2 i Batman) bazujące na tytule filmu. Cała reszta to jakaś kpina.

Noooo paaaanie .... Duck Tales i Teenage Mutant Ninja Turtles, koniec gadki.

Roben
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #77 : 02.08.2011, 15:12:07 »

Wkurzaja mnie krótkie przewody od Padów w Famicomie, Gdy na moment zapauzuje grę, to brat zamiast siedziec na Kompie, to gra na Pegasusie, oraz pady chińskiej jakości, czyli jak nacisne prawo, idzie w górę Mrugnięcie

Dej zarobić xD
UczeńCzarnoksiężnika
Aktywny użytkownik

« Odpowiedz #78 : 02.08.2011, 19:08:24 »

czyli jak nacisne prawo, idzie w górę Mrugnięcie
Bo widzisz ... pada trzyma się poziomo Chichot      ( taki żart Chichot )

Zniszczył siedem czołgów, a ósmy porwał.
wiliextreme
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #79 : 12.08.2013, 23:24:25 »

Banialuki opowiadasz i konfabulujesz. Tylko tyle fajnych gier na bazie filmó i kreskówek?? A gry oparte na filmie Robocop?? Wspaniała jest część trzecia, choć niestety bardzo krótka. A Tiny Toon Adventures oparte na popularnych Animkach?? A gry oparte na filmie Robin Hood?? Przecież SuperRobinHood i Robin Hood Prince of Thieves to jedne z najlepszych gier na nesa/pegasusa/famicoma!! A o Flintstones RDAH i SADP jako grach wzorujących się na kreskówce też powiesz że są "kpina"?? Albo o tych grach zapomniałeś albo już nie wiem co...
Żadnym wielkim fanem pegasusa nie jestem, więc we wszystkie gry nie grałem i nie mam o nich wyrobionej opinii. Piszę opierając się na to, w co grałem. A dobrych gier opartych na filmach wiele nie spotkałem. Fakt - może jest trochę niezłych tytułów, ale dla mnie to nadal mniejszość. Piątek 13, Koszmar z ulicy wiązów, Pogromcy Duchów, Powrót do Przyszłości, Predator, Spiderman, Silver Surfer, Dragon's Lair, Kevin Sam w NY...długo by wymieniać - wszystkie te marki otrzymały syfiaste gry. To, że jest nieco perełek nie szkalujących marki to jedno, ale nadal większość to dla mnie syf.
swenson84
Użytkownik
*

« Odpowiedz #80 : 26.08.2013, 07:00:45 »

Akurat Pogromcy duchów otrzymały bardzo dobrą grę jedną z moich ulubionych a mianowicie "New Ghoustbusters II", co prawda zwykłe części ghoustbusters 1 i 2 to racja strasznie lipne. Jeszcze ciekawą grą z animoteki był "Widget". Ale zgodzę się że dużo tych 'markowych' gier to kaszanki.
Strony: 1 2 3 4 5 [6]
  Drukuj  

Skocz do: