14.10.2019, 20:15:46 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Zapraszamy do rejestracji na forum wszystkich fanów Pegasusa!

Strona główna   Help Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2] 3
  Drukuj  
Autor Wątek: Allegro - Ciągłe zmiany na gorsze  (Przeczytany 9490 razy)
SebaSan1981
Astromaniac
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #15 : 05.11.2011, 15:36:15 »

Przez takie podejście napewno stracą wielu użytkowników, tak samo jak stracił ich portal "nasza szkapa" alias NK na rzecz Fejsbuka. To tylko dowodzi że nie warto poprawiać tego co jest dobre, bo może być gorzej.

Pegasus Gry - forum Pegasusa i gier na Pegasusa
« Odpowiedz #15 : 05.11.2011, 15:36:15 »

YAHHA
Ultra ANTYRecenzent PG - LORD MEGAZORD
Stały bywalec PG

WAKE UP BITCH

« Odpowiedz #16 : 05.11.2011, 16:08:37 »

Tyle że ich tok rozumowania jest taki jesteśmy naj naj , i tak prędzej czy pózniej do nas wrócą popsioczą popsioczą i się PRZYZWYCZAJĄ Smutny ot wprowadzilismy zakupy z małżonkiem WTF niebawem będzie odbiór w klopie na dworcu masa dziwnych spraw, masa nowinek. Jeśli coś funkcjonowało i ludzie sobie chwalili znaczy że było OK a ciągłe pogonie za konkurencją kopiowanie, daje tylko do myślenia jaki bur..łagan mają w allegó... skoro wprowadzają coś testują a sypie się większa połowa serwisu. No tak ale jak zwykle większa połowa zarządzających tym molochem miała i MA to gdzieś.

Allegro to monopolista jest największe i możemy na nim nie kupować to i tak nie oprzemy się pokusie by sprawdzić czy ktoś coś akurat tam wystawił czego na ebayu w tej chwili nie ma, jest to kolejne narzędzie do pozbywania nabywania fantów. Tyle że jeśli JA z niego korzystam i PŁACĘ to życzyłbym sobie aby funkcjonowało a nie sypało się podczas testów i abym miał wybór a nie ZMIENILIŚMY WZÓR dowodu osobistego zapraszamy po wpłacie do składania wniosków o nowy ten ma choinke zapchową  szczerbaty

MaarioS
Pomylenie powyższego loginu grozi śmiercią
Stały bywalec PG

Famicom, SNES & N64 fan

« Odpowiedz #17 : 05.11.2011, 20:34:12 »

Też muszę się dopisać, że teraz spierdolili sprawę bardzo solidnie. Nie wiem, po jaką cholerę dali inne karty na aukcji, skoro to jest zupełnie bezsensowne i niepotrzebne i co mnie szczególnie wnerwia, brak podanej lokalizacji..... Heh, ale to mnie dobiło kompletnie, ciekawe, jaki mieli w tym interes..... To teraz w razie czego z odbiorem osobistym czy przyjechaniu mam odpowiedź "pocałuj się". Teraz zapewne będzie milion maili do sprzedawców w stylu "witam, gdzie pan się znajduje??". Może takie rzecz w stylu przełączanie różnych kart na aukcji na jebaju jest potrzebne, bo tam często jest dużo informacji jeżeli chodzi o wysyłki i rózne warunki, a na allepipie to jest potrzebne jak syf na dupie....

P.S. Jeżeli mają zmienić cennik, no to będzie bardzo fajnie, jeżeli go skopiują również z jebaja. Dodawane 9-10% zapłaty od ceny sprzedanego przedmiotu.... xP

P.S.2.:
chyba allegro wykupił Palikot bo tylko on mógł wymysleć  takie zmiany
Chichot
« Ostatnia zmiana: 05.11.2011, 20:43:57 wysłane przez MaarioS » Zapisane

Ilość cartridge'y jest wprost proporcjonalna do chęci posiadania ich więcej.

UczeńCzarnoksiężnika
Aktywny użytkownik

« Odpowiedz #18 : 05.11.2011, 22:48:59 »

Jak Wam się podobają te "ulepszenia"? 
No to powiem krótko : K...a wcale

- śladowa ilość informacji dostępna od razu, bez konieczności rozwijania 5 dodatkowych paneli
- lista przedmiotów ze zdjęciami wielkości arbuza
- na plus to chyba niczego nie odnotowałem

Na razie to zmniejszam rolką rozmiar strony, przynajmniej widzę na raz więcej niż 2 aukcje.

Zniszczył siedem czołgów, a ósmy porwał.
Mcin
Twój Moderator
Moderator Globalny
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #19 : 07.11.2011, 19:22:45 »

Miałem ta kupić tusz do drukarki, bo taniej, ale chyba poszukam innego źródła... zmiany może i są potrzebne, ale warto przynajmniej kilku zwykłych użytkowników wcześniej spytać o zdanie, bo jak się wciska zbędną rewolucję, to "kąkuręcja" może zaproponować coś "po staremu" i stracimy monopol... ech.
SebaSan1981
Astromaniac
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #20 : 07.11.2011, 20:50:19 »

Jeśli zespołowi allegro zależy na tym by do ich portalu zniechęcić ludzi to brawo brawo.. udaje im się to znakomicie. Szwankuje nawet taka bzdura jak doczytywanie się miniatur przy aukcjach... porażka!!

Mcin
Twój Moderator
Moderator Globalny
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #21 : 07.11.2011, 20:57:43 »

A może jakiś "biznesmen" skupił spora część akcji i przeforsował działanie na szkodę spółki... macie lepsze wytłumaczenie Chichot
Nevilleness
Trance's Slave
Użytkownik
*

« Odpowiedz #22 : 07.11.2011, 22:24:07 »

Początkowo była chociaż możliwość wyboru nowy/stary układ. Teraz po ponad tygodniu użytkowania nadal się gubię. Dziękuję za te zmiany, moje życie stało się lepsze... bez Allegro.

Vuko
Kanonier
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #23 : 07.11.2011, 22:24:28 »

A może jakiś "biznesmen" skupił spora część akcji i przeforsował działanie na szkodę spółki... macie lepsze wytłumaczenie Chichot
Yyyy.... głupota? Chichot
MaarioS
Pomylenie powyższego loginu grozi śmiercią
Stały bywalec PG

Famicom, SNES & N64 fan

« Odpowiedz #24 : 11.11.2011, 14:43:31 »

Trzeba przyznać, że przynajmniej przywrócili jedną rzecz (która mnie akurat najbardziej wnerwiała) tak jak było to dawniej: dodali z powrotem lokalizację przedmiotu (widoczna jest po kliknięciu w zakładkę "Dostawa i płatność". No dobra, przynajmniej można powiedzieć, że delikatnie cośtam zmienili na lepsze, aczkolwiek jeszcze tona im została do zrobienia/przywrócenia mimo wszystko....  No cóż, zobaczymy jak im pójdzie.

Ilość cartridge'y jest wprost proporcjonalna do chęci posiadania ich więcej.

machbed
Moderator Globalny
Stały bywalec PG

Jeżeli jest sprawa, kontakt na PW.

« Odpowiedz #25 : 28.04.2013, 22:32:37 »

Teraz allegro zostało totalnie oszpecone. Mogli choć trochę zachować oryginalności. Już totalnie upodabniają się do ebaya. No ale cóż, jakoś będzie się szło przyzwyczaić. Co sądzicie o wyglądzie i interfejsie nowego allegro?

Popełniając setki błędów, okazujesz swoje niechlujstwo, brak zaangażowania w to, co robisz i brak szacunku dla osoby, która ma to czytać.
SebaSan1981
Astromaniac
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #26 : 29.04.2013, 23:58:47 »

Nie trawię nowych zmian i całkowicie zaprzestałem z obserwacji aukcji i handlowania na tym portalu. Na pożegnanie wystawię tylko jedną aukcję jak wrócę chwilowo do PL na kilkutygodniowe wakacje i całkowicie rezygnuję z działalności na Allegro. Allegro zeszło na psy, nic tu teraz nie jest dobre, aukcje strasznie zamulają, nie wiadomo co gdzie jest, jeden wielki chaos!!

1990_in_1
Użytkownik
*

« Odpowiedz #27 : 30.04.2013, 20:57:02 »

nie wiem na jakie platformy dostosowane jest nowe allegro, ale na lapku 15" jest absolutnie niefunkcjonalne. Wielarne rysunki i przyciski, jak w pierwotnym 'nowym' gmailu. Wydawało mi się, że dążymy do przejrzystości, ma być czytelnie i kompaktowo...
Myślałem, że adblocka mi zatrzymało, ale te reklamy to element strony. Ddosy im szkodzą, tylko siada im na bani, a nie na serwerze...

*Image Removage*
Papishon
Yandere~
Aktywny użytkownik

« Odpowiedz #28 : 30.04.2013, 21:41:19 »

Ja głównie pracuje na netbooku, ale jakiś większych problemów z wyświetlaniem grafiki i strony nie miałem. Jednakże, uważam że nowe allegro jest do du*y. Mało przejrzyste, zamula mi trochę i ogólnie spadła funkcjonalność serwisu. Szkoda, że nie ma wyboru pomiędzy starą wersją, a nową. Jestem przekonany, że większość wolałaby wybrać starą sprawdzoną formułę.

*Link Removed*
machbed
Moderator Globalny
Stały bywalec PG

Jeżeli jest sprawa, kontakt na PW.

« Odpowiedz #29 : 30.04.2013, 21:46:23 »

Dlatego też nie ma takiego wyboru, ponieważ ich "zmiany na lepsze" nie cieszyłyby się zbyt wielką popularnością, lepiej plebsowi narzucić nieodwracalne zmiany.

Popełniając setki błędów, okazujesz swoje niechlujstwo, brak zaangażowania w to, co robisz i brak szacunku dla osoby, która ma to czytać.
Strony: 1 [2] 3
  Drukuj  

Skocz do: