21.10.2019, 14:29:31 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Zapraszamy do rejestracji na forum wszystkich fanów Pegasusa!

Strona główna   Help Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2 3
  Drukuj  
Autor Wątek: Allegro - Ciągłe zmiany na gorsze  (Przeczytany 9507 razy)
Vash
Stały bywalec PG

« : 04.11.2011, 20:23:54 »

Allegro na siłę wprowadza zmiany i to na gorsze. Aukcje są nieczytelne, a wczoraj dodali "większe zdjęcia". Same "pozytywne" opinie o tych zmianach można sobie poczytać (niżej) -> http://allegro.pl/phorum/read.php?f=300&i=69179&t=69179 Chichot   Jak Wam się podobają te "ulepszenia"?  
« Ostatnia zmiana: 04.11.2011, 20:27:14 wysłane przez Vash » Zapisane
Pegasus Gry - forum Pegasusa i gier na Pegasusa
« : 04.11.2011, 20:23:54 »

Roben
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #1 : 04.11.2011, 20:31:23 »

Dodam od siebie że zrobili chuu z grzybnią. Serio, stary motyw ułożenia był bardzo prosty, na siłę chcą się upodobnić do eBaya, lecz na marne.

Dej zarobić xD
YAHHA
Ultra ANTYRecenzent PG - LORD MEGAZORD
Stały bywalec PG

WAKE UP BITCH

« Odpowiedz #2 : 04.11.2011, 20:50:13 »

Ha a spróbujcie licytować w ostatniej chwili z odświeżeniem strony Uśmiech przerzuci was pomiędzy tymi okienkami. Czyli nano sekundy w plecy, nie mówiąc już o nowym cenniku który szykuje się lada dzień.

Jestem na MEGA NIE...

ps. gdy wprowadzali wybór między nową a stara wersją gdy zmieniłem na nowe, już mi tak zostało dla mnie porażka ale co może jednostka ot gó.... płać i płacz waść Pan.

Wander
Aktywny użytkownik

« Odpowiedz #3 : 04.11.2011, 22:09:15 »

Mi z początku nie przeszkadzało, bo na eBay już dawno tak jest, ale jak zmienili filtr, który jest teraz nad aukcjami i pochowane są opcje w spoilerach to szkoda gadać.

SebaSan1981
Astromaniac
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #4 : 04.11.2011, 22:18:31 »

Ja korzystam już mało z Allegro więc mi to w sumie wali koło żołędzi. Ale nie uważam tych zmian za lepsze. Stare allegro było zdecydowanie wygodniejsze w obsłudze. Lepsze jest wrogiem dobrego!!

Evil18
I'm here
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #5 : 04.11.2011, 22:23:46 »

to co teraz zrobili z allegro to porażka, trzeba szukać kto skąd jest, cennik dostawy trzeba klikać, oferty kupna trzeba klikać... zrobili duże beznadziejne zdjęcia a jak nie ma zdjęć to "brak zdjęcia", nie mówiąc jeszcze o tym że trzeba było poszukać jak włączyć aukcje które pojawiły się w ciągu 24 godz., nie podoba mi się to nowe allegro i mówię nie takiemu czemuś, ale świat idzie do przodu to i zmiany są potrzebne, czasami na gorsze...

Klękam tylko przed Bogiem. A tutaj go nie widzę.
polancky
imperator 7
Użytkownik
*

IQ-502 rev.2

« Odpowiedz #6 : 05.11.2011, 02:17:32 »

W tym momencie widać porażkę. Całość zmian jest kiepska z punktu użytkownika, funkcjonalność przegrała. Dobry, czeski film dojebali. Szkoda, że takie "pierdoły" również pozmieniali  "Usunęliśmy zbędne ikony, więc listy będą czytelniejsze" czy "Usunęliśmy przełącznik rozmiaru czcionki".

Vuko
Kanonier
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #7 : 05.11.2011, 10:48:36 »

Na dniach kupowałem coś po raz pierwszy od prawie roku. Masakra.

Gdy tworzyli to nowe allegro, funkcjonalność stała obok. A o przejrzystości, to chyba nawet nie słyszeli. Natomiast zmiany czegokolwiek na lepsze nie zanotowałem grymas
mtek9
Nes Fan
Aktywny użytkownik

« Odpowiedz #8 : 05.11.2011, 12:49:54 »

Popieram całym sercem, to "nowe" Allegro to tragedia, aż mi się odechciewa kupować na takim allegro, zrobili wszystko nie czytelne, a te duże zdjęcia to już w ogóle pozostawię bez komentarza Chichot

machbed
Moderator Globalny
Stały bywalec PG

Jeżeli jest sprawa, kontakt na PW.

« Odpowiedz #9 : 05.11.2011, 13:19:47 »

Dobre, ani jednej pozytywnej opinii na temat nowego wyglądu aukcji. To się zespół allegro popisał.

Popełniając setki błędów, okazujesz swoje niechlujstwo, brak zaangażowania w to, co robisz i brak szacunku dla osoby, która ma to czytać.
YAHHA
Ultra ANTYRecenzent PG - LORD MEGAZORD
Stały bywalec PG

WAKE UP BITCH

« Odpowiedz #10 : 05.11.2011, 13:30:23 »

Dobrze wiecie że ich to lekko mówiąć w... liczy się kasa, dane marketingowe a jak się nie podoba to luz. Kupujta gdzie popadnie świstak redtuba czy ebay. Wiedzą że mają monopol i są panami sytuacji ale o zgrozo wygląda to jak dobry film z przed lat CZY LECI Z NAMI PILOT...

Szkoda że opinie na forum allegro są spuszczane w klop, szkoda że wkrótce wprowadzimy zmiany = czekamy na opinie i tak do niczego nie prowadzi, bo zmiany czy się podoba czy nie będa.

Y..S..B

SebaSan1981
Astromaniac
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #11 : 05.11.2011, 14:18:18 »

Jeśli usłyszą od użytkowników dostateczną liczbę negatywnych opinii na temat zmian to może coś z tym zrobią. Napewno nie tylko tutaj na forum ludzie są wysoko niezadowoleni ze zmian. Myślę że zespół allegro nie będzie głuchy na te apele i przynajmniej częściowo przywróci stary design portalu.

skr0403
Użytkownik
*

« Odpowiedz #12 : 05.11.2011, 14:34:27 »

Skoro stary interfejs się sprawdzał, wszystko było w zasięgu ręki, przejrzyście i intuicyjnie to po co to zmieniają?
Za dobrze im portal funkcjonuje?
Mam wrażenie, że chcieli się trochę do eBay'a upodobnić co nie jest najlepszym pomysłem jak widać
Vuko
Kanonier
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #13 : 05.11.2011, 14:48:10 »

Skoro stary interfejs się sprawdzał, wszystko było w zasięgu ręki, przejrzyście i intuicyjnie to po co to zmieniają?
Za dobrze im portal funkcjonuje?
Mam wrażenie, że chcieli się trochę do eBay'a upodobnić co nie jest najlepszym pomysłem jak widać
To jest podobna sytuacja jak z naszą-klasą i facebookiem. NK próbowali dogonić fejsa i przejąć/utrzymać userów, upodabniając się do fejsa (śledzik, czat, pinezki itp. itd). Tak samo robi allegro. Bo nie ma innego logicznego powodu, dla którego zmienili coś co działało, w coś co tylko wkurwia i nic poza tym.
Mati
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #14 : 05.11.2011, 15:22:21 »

Wątpię czy wrócą do starej wersji strony pomimo negatywów. Yahha dobrze wspomniał pieniądze. Tak jak choćby z gg. Nowe ssie, każdy narzeka a oni nic z tym nawet nie robią. Może w przypadku allegro wrócą ale. jakoś dla mnie i tu wątpliwa sprawa.
Strony: [1] 2 3
  Drukuj  

Skocz do: