29.01.2020, 12:54:13 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Zapraszamy do rejestracji na forum wszystkich fanów Pegasusa!

Strona główna   Help Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: IQ-502 rev1 lub 2 samą konsole  (Przeczytany 1169 razy)
companiero
Użytkownik
*

« : 10.10.2011, 22:14:07 »

Kupię Pegasusa IQ-502 rev1 , mam rev 3 ale mnie trochę wkurza gniazdo kartów i no i prawdopodobnie rev1 to był mój 1 pegasus więc trochę z sentymentu ...ale rev2 też rozważę  . Pady i zasilacz mam , interesuje mnie sama konsola ...aaa i mile widziane żeby miała chociaż jedną zasłonkę gniazda karta chyba tą od strony przycisków Uśmiech . W rozliczeniu mogę dać komplet padów quicshotów z jakiegoś MT-777DX + kasa  ,na razie trzymam  a nóż się jakiś MT trafi ,ale jak będę miał wymarzonego IQ to nie będą mi potrzebne  Język .Z biznesem się nie pali mój IQ działa jako tako ..no i do 1-szego daleko Uśmiech , ale jakby tam ktoś miał coś na zbyciu to pisać .
Pegasus Gry - forum Pegasusa i gier na Pegasusa
« : 10.10.2011, 22:14:07 »

Fixxxer1
Stały bywalec PG

Fan Mario

« Odpowiedz #1 : 11.10.2011, 06:06:57 »

Rev.1 IQ-502 to akurat dosyć deficytowy towar. Raczej nikt się nie zamieni za gołe dwa pady. AdamStar proponuje idealnego MT-777dx z padem i chętnego nie ma.
companiero
Użytkownik
*

« Odpowiedz #2 : 11.10.2011, 14:38:33 »

Tak jak napisałem wyżej (+kasa) z dopłatą .
MT..dx to dobry i solidny sprzęt ale IQ jakoś bardziej porusza me wspomnienia Uśmiech .Ktoś kto miał dawniej SP-60 lub BS ..,lub innego klona też pewnie bardziej taką konsolkę chciałby posiadać .

Dobrze mieć konsolkę na układach dlatego trzymam te pady w razie nie uda mi się zdobyć IQ rev1 to już trudno jakiegoś MT się kupi , za 5-10 lat kiedy ceny to zapewne będzie kosmos w razie usterki taniej będzie naprawić niż kupić następną .

Generalnie to zbieram różne stare konsole i kompiuterki , głównie to co kiedyś miałem . Interesuje mnie sam sprzęt i trochę softu w gotowości bojowej . Raczej co by grać to niema czasu Smutny . Choć akurat z pegasusem jest ten plus że bez zbędnych ceregieli wkładamy karta i można godzinkę zmarnować .Pod TV mam cały czas klona Atari 2600 Uśmiech ..czasami moja luba pyknie w river raid . C64 to już odświętnie uruchamiam , rozpakowywanie podłączanie ..wgrywanie Uśmiech .
« Ostatnia zmiana: 11.10.2011, 14:48:59 wysłane przez companiero » Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do: