Autor Wątek: Kupie konsole  (Przeczytany 6275 razy)

Przemek_07

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 585
  • PEGASUS jest moim hobby a nie musem ;)
    • Zobacz profil
Odp: Kupie konsole
« Odpowiedź #15 dnia: 08.10.2011, 12:31:54 »
Ludzie ogarnijcie się. Facet chce naszego "rodzimego" IQ lub MT a wy mu na siłę wciskacie japońca za 250zł na którego miałby czekać 2 miesiące  :o

MaarioS

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 1508
  • Famicom, SNES & N64 fan
    • Zobacz profil
Odp: Kupie konsole
« Odpowiedź #16 dnia: 08.10.2011, 18:23:50 »
Żeby nie było zamieszania, to on na początku chciał kupić również Famicoma ale zmienił swojego posta.

Chatek

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 97
    • Zobacz profil
Odp: Kupie konsole
« Odpowiedź #17 dnia: 24.10.2011, 16:20:14 »
podbijam -
IQ-502 / MT-777DX / HVC-001 / NES / SNES
Interesują mnie wersje wręcz kolekcjonerskie - w stanie idealnym.

Hendan

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 460
  • I LOVE NINTENDO ^^
    • Zobacz profil
Odp: Kupie konsole
« Odpowiedź #18 dnia: 24.10.2011, 18:50:00 »
Hej kolego, mam Snesa na sprzedaż, jak coś wal na Priva..

Chatek

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 97
    • Zobacz profil
Odp: Kupie konsole
« Odpowiedź #19 dnia: 02.11.2011, 19:12:49 »
kupie zasilacz do pegasus-a

Vash

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 774
    • Zobacz profil
Odp: Kupie konsole
« Odpowiedź #20 dnia: 02.11.2011, 19:28:59 »
Topic o tym jaki zasilacz kupić http://forum.pegasus-gry.com/index.php/topic,1420.0.html  Być może Ci się przyda.
« Ostatnia zmiana: 02.11.2011, 19:30:59 wysłana przez Vash »

Nevilleness

  • Trance's Slave
  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 60
    • Zobacz profil
Odp: Kupie konsole
« Odpowiedź #21 dnia: 06.11.2011, 20:50:47 »
MaarioS: Czy inne konsole też sprowadzasz? A może jesteś w posiadaniu dość nowego IQ-502? Zależy mi właśnie na tym modelu, bo to przy nim spędziłem wiele(set) godzin gry w najlepszych czasach i dziś pluję sobie w brodę, że oddałem go 10 lat temu za bezcen.
I wiem, że na Allegro były nówki, ale już nie ma. Wg sprzedawcy, ostatnia sztuka zostanie bodajże jutro sprzedana za - podejrzewam - ponad 400zł [EDIT: już cena przekroczyła magiczny próg http://allegro.pl/fabrycznie-nowy-pegasus-iq-502-zestaw-wysylka0zl-i1913685270.html - nie stać mnie na taki luksus] (poprzednie były za jakieś 280 + poczta, ale przegapiłem okazję).
Gdyby IQ-502 v2 sprowadzić w ilości kilku tys. sztuk w przyzwoitej cenie, rozeszłyby się jak świeże bułeczki. Nie jestem handlowcem, więc poprawcie mnie jeżeli się mylę.
« Ostatnia zmiana: 06.11.2011, 22:16:43 wysłana przez Nevilleness »

Chatek

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 97
    • Zobacz profil
Odp: Kupie konsole
« Odpowiedź #22 dnia: 06.11.2011, 22:21:43 »
też na nią polowałem, ale przy tej cenie... można sobie pomarzyć, nie mam pojęcia kto to licytuje...

YAHHA

  • Ultra ANTYRecenzent PG - LORD MEGAZORD
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 302
  • WAKE UP BITCH
    • Zobacz profil
Odp: Kupie konsole
« Odpowiedź #23 dnia: 06.11.2011, 22:23:49 »
Jak to kto, ludzie to że ceny są teraz takie a nie inne cóż... blue eyes

Być może zblizający się mikołaj czy gwiazdka i ew rodzic czy ktoś kto chce sobie przypomnieć magie 8-bit postanowił walczyć jak lew.

Nevilleness

  • Trance's Slave
  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 60
    • Zobacz profil
Odp: Kupie konsole
« Odpowiedź #24 dnia: 06.11.2011, 22:26:06 »
też na nią polowałem, ale przy tej cenie... można sobie pomarzyć, nie mam pojęcia kto to licytuje...
Z pewnością jacyś fanatycy, bo przebitka niemal 2-krotna w stosunku do sprzedawanych miesiąc temu konsol jest co najmniej przesadą.
Sprzedawca tylko zaciera ręce i czeka na koniec licytacji. Skoro dopiero za 26 godzin zostanie sprzedany, można spodziewać się astronomicznej sumy.
Zastanawiam się tylko, czy jest to rzeczywiście ostatnia sztuka, bo pamiętam, że sprzedawca daje roczną gwarancję. Co będzie, jeżeli sprzęt się zepsuje i nie będzie na co wymienić, gdy naprawa okaże się niemożliwa (np. padnie glut)?
« Ostatnia zmiana: 06.11.2011, 22:31:23 wysłana przez Nevilleness »

Vash

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 774
    • Zobacz profil
Odp: Kupie konsole
« Odpowiedź #25 dnia: 06.11.2011, 23:01:37 »
 Jak chcesz taką konsolę, to próbuj ją dostać w Polsce. Być może jakiś znajomy ma gdzieś w piwnicy. Możesz się popytać. Możesz zamieścić ogłoszenie na lokalnych portalach, to może uda Ci się dostać. Co do nówek, to iq 502 ver 3, to więcej niż 200 zł nie opłaca się dawać. Już lepiej kupić famicoma av. A jeśli już chcesz kupić iq 502, to radzę kupić używkę za max 150 zł. Jak się będzie cierpliwym, to się kupi. A co do iq 502 (nówka) w licytacji na allegro za prawie 500 zł, to chyba kolejny rekord głupoty :D Tym razem za konsolę ;D
« Ostatnia zmiana: 06.11.2011, 23:21:17 wysłana przez Vash »

Nevilleness

  • Trance's Slave
  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 60
    • Zobacz profil
Odp: Kupie konsole
« Odpowiedź #26 dnia: 06.11.2011, 23:16:13 »
Doskonale zdaję sobie sprawę, że ten sprzęt wyszedł już z produkcji. Licytowałem już w niejednej aukcji (uczciwie) ale przelicytował mnie w rozsądnej cenie jak myślę automat. Kolejny przypadek - powyżej 110 zł za 2 uszkodzone IQ-502 z tandetnymi padami to wg mnie było troszkę za dużo, Kup teraz to opcja praktycznie niedostępna przy tym sprzęcie. Za to sprawne idą za zbyt wysokie sumy, jak na mój portfel i rozsądek oczywiście.
Jutro koleżanka ma mi przynieść uszkodzoną konsolę, którą mam nadzieję da się naprawić, pracuję w serwisie el. więc jak to nie uszkodzony glut, to raczej sobie poradzę. Te sprzęty są proste jak konstrukcja cepa, nie to co dzisiejsze BGA, jednocześnie chylę czoła AdamStar'owi, który w temacie Pegasusów powiedział chyba wszystko, z pomocą jego postów na pewno przywrócę świetność temu sprzętowi.

Z drugiej strony, bardzo chciałbym kupić nowy egzemplarz, który rozpakowałbym tak, jak to zrobiłem jakieś 15-16 lat temu :)
Piszesz o znajomych - każdy ma, tylko musi sprawdzić. Następnego dnia okazuje się, że zniknął (przypadek, czy nagłe odkrycie prawdziwej wartości pegasusa? :])
Piszesz o lokalnych portalach - dwukrotnie próbowałem dodać ogłoszenie, ale nigdy nie przechodzi weryfikacji, a nie ma w nich nic niestosownego ani nielegalnego. Czyżby admin mnie nie lubił?
Wyobraź sobie, że prześladuje mnie nieopisany pech odnośnie moich doświadczeń z pegasusem, dlatego chwytam się jak tonący brzytwy, i pierwsza (najniższa) oferta w tym nowym IQ-502 na allegro jest moja :)
« Ostatnia zmiana: 06.11.2011, 23:27:02 wysłana przez Nevilleness »

Chatek

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 97
    • Zobacz profil
Odp: Kupie konsole
« Odpowiedź #27 dnia: 07.11.2011, 13:06:23 »
Dostać naprawdę dobrą konsole, gdy chce ją się bardzo kupić to prawie nie możliwe(pewnie pojawią się jak skończy mi się kasa xD)... Ja już powoli tracę nadzieje na naprawdę dobry sprzęt na którym mógłbym grać i chwalić się, że takie cudo mam... Niedługo tamten IQ-502 z allegro dojdzie do ceny nowego PS3...

MaarioS

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 1508
  • Famicom, SNES & N64 fan
    • Zobacz profil
Odp: Kupie konsole
« Odpowiedź #28 dnia: 07.11.2011, 16:30:31 »
Chcecie nówkę Pegasusa całego w komplecie czy może być po prostu konsola IQ-502 + ewentualnie pady?? Mogę się zapytać jednego kolesia, który ma mały sklepik z grami i spytać się go, czy nie ma czasem jakiś Pegasusów gdzieś u siebie walających się.

Nevilleness

  • Trance's Slave
  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 60
    • Zobacz profil
Odp: Kupie konsole
« Odpowiedź #29 dnia: 07.11.2011, 19:29:25 »
Chcecie nówkę Pegasusa całego w komplecie czy może być po prostu konsola IQ-502 + ewentualnie pady?? Mogę się zapytać jednego kolesia, który ma mały sklepik z grami i spytać się go, czy nie ma czasem jakiś Pegasusów gdzieś u siebie walających się.
Najważniejsza jest konsola z padami (oryginalnymi), choć nówka (w przyzwoitej cenie) brzmi kusząco.

edit:
Dziś dostałem obiecaną konsolę, niestety jest straszliwie zmaltretowana, brakuje uchwytu (blaszki) do przycisku power, a gniazdo cartów ma wygięty jeden pin, co będzie raczej wymagało wymiany całego slotu jak go nie wyprostuję. Usterki elektryczne, które zauważyłem, naprawiłem, ale muszę sprawdzić wkładając carta, bo nie mam żadnego. To jest v3 więc trafiłem chyba najgorzej. Że też ludzie tak nie szanują sprzętów. Pady są nieoryginalne tylko szajs na wzór PSX.
« Ostatnia zmiana: 07.11.2011, 19:41:09 wysłana przez Nevilleness »