15.08.2018, 17:14:17 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Zapraszamy do rejestracji na forum wszystkich fanów Pegasusa!

Strona główna   Help Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Wasze wrażenia na temat walki Adamek - Kliczko  (Przeczytany 6464 razy)
polancky
imperator 7
Użytkownik
*

IQ-502 rev.2

« : 11.09.2011, 01:01:49 »

Tomasz Adamek przegrał z Witalijem Kliczko w dziesiątej rundzie walki o tytuł mistrza świata wagi ciężkiej federacji WBC.

Dla mnie walka jednostronna, Adamek nie powinien wychodzić na ten ring

Pegasus Gry - forum Pegasusa i gier na Pegasusa
« : 11.09.2011, 01:01:49 »

Ceglas
Aktywny użytkownik

« Odpowiedz #1 : 11.09.2011, 01:51:15 »

Zdecydowanie tak. Byłem pewien, że Adamek przegra, jednak stawiając znacznie większy opór Kliczce. Momentami wyglądało to gorzej niż z Sosnowskim, tyle, że tam Kliczko się bawił, a tutaj podszedł do walki bardziej serio. Podziękowania dla Tomka za odwagę i determinację, jednak waga ciężka nie jest dla niego. Ta walka pokazała, jaka dzieli go do niej przepaść. Mógłby spróbować swoich sił z Hayem, jednak po dzisiejszym meczu, nie byłbym pewien jego zwycięstwa w takiej konfrontacji, niestety Smutny
Roben
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #2 : 11.09.2011, 01:54:39 »

Zrobił jak zrobił, widać przewagę, Kliczko mimo sporych gawarytów, jest szybki, ale widać było po Adamku że się zmęczy.
No co moge powiedzieć, Było pewne że Adamek dostanie.Tyle ode mnie, trzymajcie sie.

Dej zarobić xD
Przemek_07
Stały bywalec PG

PEGASUS jest moim hobby a nie musem ;)

« Odpowiedz #3 : 11.09.2011, 06:23:14 »

Też jestem rozczarowany. Robił co mógł ale różnica w zasięgu ramion była ogromna. Mimo to wielkie brawa i szacunek dla Adamka za odwagę. Mam nadzieję, że się nie załamie i jeszcze będziemy mieli z niego powody do radości.

Aktualnie posiadam: PEGASUS: MT-777DX, IQ-502, GB CLASSIC, GB pocket, GB COLOR, GBA, PSone, PS2, PS3, XBOX360, PS4, PS VITA, PC, Laptop.
Evil18
I'm here
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #4 : 11.09.2011, 10:17:11 »

no cóż ja tam byłem pewny że nie wygra Mrugnięcie poszedł na zbyt głęboką wodę, ale i tak można być z niego dumnym nie wystraszył się i walczył dalej!! Żeby się tylko nie zniechęcił i walczył dalej

Klękam tylko przed Bogiem. A tutaj go nie widzę.
ForbiddenEvil
Aktywny użytkownik

Suck my Jamma

« Odpowiedz #5 : 11.09.2011, 14:55:27 »

Ja także nie dawałem mu większych szans na zwycięstwo, rzeczywiście walczył do samego końca, pomimo znacznej przewagi Kliczki... Kliczko zachował się bardzo wporządku, wydaje mi się, że mógł zakończyć walkę dużo wcześniej, kawał z niego byka. Mimo wszystko duży szacunek dla Adamka, widać było jego przygotowanie do walki i determinację... nie to co Gołota Mrugnięcie
machbed
Moderator Globalny
Stały bywalec PG

Jeżeli jest sprawa, kontakt na PW.

« Odpowiedz #6 : 11.09.2011, 15:59:12 »

Adamek umie walczyć, ale to nie jego liga. Kliczko się z nim bawił jak chciał. Pokonał go bez żadnego wysiłku. Nie miał żadnych szans. Chętnie bym zobaczył walkę Adamek vs Haye.

Popełniając setki błędów, okazujesz swoje niechlujstwo, brak zaangażowania w to, co robisz i brak szacunku dla osoby, która ma to czytać.
Ceglas
Aktywny użytkownik

« Odpowiedz #7 : 11.09.2011, 19:55:18 »

Chyba po tym co powiedział Haye o Adamku, media będą chciały sprowokować taką walkę, ale po tym co zobaczyłem wczoraj, wątpię, czy Adamek by go pokonał. Gdyby spróbował z Povetkinem albo Chagaevem, to może jeszcze... Szydzono z Haye'a, gdy ten przegrał z Władimirem, ale tam przewaga nie była tak wyraźna jak tutaj.
machbed
Moderator Globalny
Stały bywalec PG

Jeżeli jest sprawa, kontakt na PW.

« Odpowiedz #8 : 11.09.2011, 21:49:12 »

Tylko zważ na to jak Witalij był przygotowany. Władimir raczej się nie przykładał mocno do treningów przed walką z Hayem, widać to było. Witalij był w takiej dyspozycji wczoraj, aż mam wrażenie, że byłby w stanie takich 2 Adamków na raz obić. Nie męczył się, robił z nim co chciał. Można powiedzieć nawet, że testował naszego boksera pod każdym kątem.

Popełniając setki błędów, okazujesz swoje niechlujstwo, brak zaangażowania w to, co robisz i brak szacunku dla osoby, która ma to czytać.
Ceglas
Aktywny użytkownik

« Odpowiedz #9 : 12.09.2011, 14:52:29 »

Nie wiem skąd wnioskujesz, że Władimir nie przykładał się do treningów przed walką z Hayem. Raczej przeciwnie, ze względu na jego liczne prowokacje, Kliczkowie mieli dużą motywację, aby go rozgromić, ośmieszyć. Zresztą to zapowiadał Władimir, a jak wyglądała walka, to widzieliśmy. Haye był słabszy, ale nie dał się zdominować. Pokonałłby Adamka, takie jest moje zdanie.
dubi
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #10 : 19.09.2011, 13:15:00 »

Wstydu nie przyniósł. Był dzielny i mimo, że raz po raz karcił go przeciwnik nie poddawał się i próbował. Życzę mu powodzenia w dalszych walkach.

Smak dzieciństwa Uśmiech
OldSchool222
NIECH SIĘ INNI WSTYDZĄ!!!
Stały bywalec PG

Pegasus Forever :]

« Odpowiedz #11 : 19.09.2011, 19:14:46 »

Wstydu nie przyniósł. Był dzielny i mimo, że raz po raz karcił go przeciwnik nie poddawał się i próbował. Życzę mu powodzenia w dalszych walkach.
racja! mimo , że go trochę poobijał to i tak szacun się należy , że próbował Mrugnięcie

Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do: