Autor Wątek: Wycena sprzętu/gier na pegasusa/nesa/famicoma  (Przeczytany 165570 razy)

edwardo

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Wycena gier na pegasusa/nesa/famicoma
« Odpowiedź #15 dnia: 16.11.2011, 15:24:33 »
Witam wszystkich forumowiczów.

Posiadam identycznego carta jak ten na zdjęciu nie jest zniszczony z żadnej strony. Mam pytanie czy jest coś wart w sprzedaży? Byłbym wdzięczny za odpowiedź ;). newbielink:http://lh3.ggpht.com/_tbPUSWhIUVo/S55PK_tpIVI/AAAAAAAAClc/FxiuExTca9w/go_dizzy_f.jpg [nonactive]

Vash

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 774
    • Zobacz profil

nox

  • FrankAndStein
  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 167
    • Zobacz profil
Odp: Wycena gier na pegasusa/nesa/famicoma
« Odpowiedź #17 dnia: 16.11.2011, 15:36:06 »
Na allegro to minimum stówka.

bombobolo

  • Gość
Odp: Wycena gier na pegasusa/nesa/famicoma
« Odpowiedź #18 dnia: 16.11.2011, 15:40:25 »
moge odkupic, jak cos to pisz na pw :)

YAHHA

  • Ultra ANTYRecenzent PG - LORD MEGAZORD
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 302
  • WAKE UP BITCH
    • Zobacz profil
Odp: Wycena gier na pegasusa/nesa/famicoma
« Odpowiedź #19 dnia: 17.11.2011, 16:26:59 »
Wyceni mi ktoś takie cosik ? Robiłem małe porządku i musze co nieco uporządkować... przy okazji zwijając żagle z forum :o
Nie ma sensu trzymać jak można by coś za to dostać, zerknijcie fachowym okiem. Ceny teraz takie przyjemne dla sprzedających, żal nie skorzystać marzy mi się mały domek w okolicach kańczugi ,ew dobra bryka przy odrobinie szczęscia mogę być ustawiony do końca życia.
Dorzucam do tego jeszcze z 10 cartów fotki się zrobią niebawem, jest tam 2 x 168 in 1 w tym ciemno granatowa z okienkiem, Batman 1, Stick Hunter,500 in 1,50 in 1, i kilka bazarowych shitów.(Do złotej 4 ki jest full box)
Do tego jeszcze dziewicza nówka zafoliowany IQ rev 3 z pistoletem :) i dedykowanym cartem oraz wiekowy już cały czas w użytku rev 2 nad całościa zasilania czuwa zasilacz tatarek.

http://forum.pegasus-gry.com/index.php/topic,4039.0.html

Proszę o oriętacyjną wycenę, z góry dziekuje.
Gdzie to lepiej postawić jebaj,allegów...,forum, jeszcze decyzja o pchnięciu tego w piz...du nie podjęta wszystko zależy od wyceny.


(CASLTEVANIA,MICRO MACHINES**,SUPER MARIO USA*,CHIP & DALE,TURTLES,GOLDEN 4**,ADVENTURE ISLAND IV,SUPER MARIO BROS3*,ADVENTURE ISLAND II*,BOULDER DASH*)


(SUPER MARIO BROS*,11 BALL SERIES,SUPER MARIO BROS 3,CHIP & DALE*,CHIP & DALE 2,ADVENTURE ISLAND III,GOAL II,ADVENTURE ISLAND 3,7in1"NINJA GAIDEN III,TINY TOON I,GOAL 3,CONTRA FORCE,DOUBLE DRAGON III,CHASE HQ,MORTAL KOMBAT")


(HERO STORY II,777,190in1,11 BALL SERIES rev2,MISSION IMPOSSIBLE,4in1,20in1,DOBUBLE DRAGON III,DOUBLE DRAGON IV)


(TINY TOON2,WACKY RACES,YOSHI,PIPE V,42in1,4in1"FELIX THE CAT,JURASSIC PARK,MICKEY MOUSE III",CAPCOM`92,SUPER CONTRA,DOUBLE DRAGON II)


(DUCK TALES*,F1-BULIT TO WIN,SUPER MARIO BROS IV,168in1,JURASSIC PARK,CIRCUS CHARLIE,64in1,168in1 rev2,NINJA CAT,9999999999in1,ADVENTURE ISLAND I*,MICKEY MOUSE*)


(GOLDEN 5,box plus instrukcja)

Pytanie, osobno na sztuki czy całość jak wiadomo będzie mniejsza monetą, natomiast będzie trudniej trafić JELENIA który to kupi jako full zestaw no chyba że nie doceniam potęcjanych kupujących... i powiem szczerze że przy takiej opcji bym się skłaniał  :F

 :o Wstępnie usłyszałem 1200 pln


*-famic cartridg`e
**-bic


Aby nie marnować przesyłu gostką z netem ciągniętym z latarni foty zostały zmikrominimalizowane do minimum, umieszczone na serwerach w vietkongu, możliwy ostry atak phisingowy :F

Życzę sobie aby kopiowanie rozpowszechnianie,nawoływanie do spamingu,oraz do dania w komuś w twarz było surowo zabronione.
Megaśnym kolefcjonerom dziękuje za spam na mial oraz pw nie jestem zainteresowany 100 fkom, drukowaną w kańczudze.



« Ostatnia zmiana: 23.11.2011, 11:10:50 wysłana przez YAHHA »

Evil18

  • I'm here
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 279
    • Zobacz profil
Odp: Wycena gier na pegasusa/nesa/famicoma
« Odpowiedź #20 dnia: 18.11.2011, 12:22:00 »
szkoda że takie małe obrazki gówno widać :D całości nie opłaca się sprzedawać, chyba że ktoś chce wyskoczyć z niezłej kasy :P, podeślij mi na prywatę większe zdjęcia

Mef

  • Wieczny Malkontent.
  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 33
  • 8-bitowa masakra!
    • Zobacz profil
Odp: Wycena gier na pegasusa/nesa/famicoma
« Odpowiedź #21 dnia: 18.11.2011, 13:24:52 »
YAHHA popierniczyłeś przy wstawianiu/kopiowaniu linków coś i zamiast miniatur z odnośnikami do większych wersji są gołe miniatury jako obrazki.

ipman1992

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
Odp: Wycena gier na pegasusa/nesa/famicoma
« Odpowiedź #22 dnia: 24.11.2011, 17:50:40 »
Witam,

Proszę o wycenę tych gier:

1.Double Dragon II
2.World Rally Camp
3.Mickey Mouse
4.Nie wiem co na niej jest.

Jeszcze gdzieś miałem trochę gier, jak znajdę to tu wstawię.



machbed

  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2124
  • Jeżeli jest sprawa, kontakt na PW.
    • Zobacz profil
Odp: Wycena gier na pegasusa/nesa/famicoma
« Odpowiedź #23 dnia: 24.11.2011, 17:59:35 »
20-25zł myszka miki, reszta to 2zł/sztuka góra.

djwebster

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 195
    • Zobacz profil
Odp: Wycena gier na pegasusa/nesa/famicoma
« Odpowiedź #24 dnia: 15.12.2011, 12:39:44 »
Wiem ze macie tu wycene gier ale mam takie pytanie odnosnie wyceny pegasusa...
Pegasus IQ-502 w bdb stanie i w box-ie komplet z gra niespodzianka(pewnie zlota czworka)
Wiec jak co o tym myslicie?
Zgory dzieki i pzdr

machbed

  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2124
  • Jeżeli jest sprawa, kontakt na PW.
    • Zobacz profil
Odp: Wycena gier na pegasusa/nesa/famicoma
« Odpowiedź #25 dnia: 15.12.2011, 12:55:56 »
Dostaniesz z 350zł. Walnij licytacje od 299.

Fixxxer1

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 262
  • Fan Mario
    • Zobacz profil
Odp: Wycena gier na pegasusa/nesa/famicoma
« Odpowiedź #26 dnia: 15.12.2011, 18:35:30 »
Nie rób licytacji za 299zl, bo mało kto do niej przystąpi. Zrób od złotówki i ew ustaw cenę minimalną na 299.

djwebster

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 195
    • Zobacz profil
Odp: Wycena gier na pegasusa/nesa/famicoma
« Odpowiedź #27 dnia: 15.12.2011, 18:43:55 »
I niestety nieaktuane... jak ja czegos takiego nie lubie wystawiaja ludzie ogloszenia i podaja jedynie nr gg(no jeszcze @)napisalem z pytaniami wlasnie o ta konsole to po tygodniu dopiero dostalem odp,to dzis jeszcze sie dopytalem(miedzy innymi o nr tel zeby sie dogadac) i juz dostalem odp ze nieaktualne....Co za glupia piz.a to wystawila...

Bzyku321

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Wycena gier na pegasusa/nesa/famicoma
« Odpowiedź #28 dnia: 17.12.2011, 19:35:28 »
Witam znalazłem parę cartów w szafie i zastanawiam się czy są coś warte? będę bardzo wdzięczny za wycenę.

Vash

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 774
    • Zobacz profil
Odp: Wycena gier na pegasusa/nesa/famicoma
« Odpowiedź #29 dnia: 17.12.2011, 21:19:12 »
Nie ma to dużej wartości. Jeśli dostałbyś za to 20 zł, to by nie było źle. Cenę zweryfikuje Ci allegro(jeśli wystawisz tam).