16.12.2019, 11:52:56 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Zapraszamy do rejestracji na forum wszystkich fanów Pegasusa!

Strona główna   Help Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Dzień dobry Wszystkim!  (Przeczytany 1220 razy)
marcin1323
Nowy użytkownik
*

« : 29.07.2011, 22:56:24 »

Dzień dobry Wszystkim!
Gry arcadowe to jedna z moich pasji obok modelarstwa, lotnictwa, fotografii, ksiązek... i wielu wielu innych Uśmiech
Mam nadzieję, że równie dużo będę mógł wnieść do życia forum, ile z niego czerpię już od ładnego czasu. Postanowiłem w końcu z "podglądacza" awansowac na usera Chichot
jestem z Płocka , mam na imię Marcin i pozdrawiam wszystkich
Pegasus Gry - forum Pegasusa i gier na Pegasusa
« : 29.07.2011, 22:56:24 »

OldSchool222
NIECH SIĘ INNI WSTYDZĄ!!!
Stały bywalec PG

Pegasus Forever :]

« Odpowiedz #1 : 29.07.2011, 23:08:50 »

witaj witaj Uśmiech
mam nadzieje , że będziesz jeszcze bardzo bardzo długo na forum Mrugnięcie
pozdro Uśmiech

Mati
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #2 : 30.07.2011, 00:03:15 »

Witamy Marcina DuĹźy uśmiech. Zostań znami nadłuuuuuuuuuugo Uśmiech.
Przemek_07
Stały bywalec PG

PEGASUS jest moim hobby a nie musem ;)

« Odpowiedz #3 : 30.07.2011, 00:15:19 »

Powinieneś napisać raczej Dobry wieczór  Język Tak czy siak witaj i nie znikaj  Cool A masz Pegasusa?

Aktualnie posiadam: PEGASUS: MT-777DX, IQ-502, GB CLASSIC, GB pocket, GB COLOR, GBA, PSone, PS2, PS3, XBOX360, PS4, PS VITA, PC, Laptop.
marcin1323
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #4 : 30.07.2011, 06:51:38 »

No tak, dobry wieczór Chichot co do pegasia:
-miałem kiedyś (nieświadomie z tego co widzę) coś na kształt i kolor famicona albo MT-777DX. Człowiek był młody i głupi (teraz już tylko głupi), potem miałem z braciakiem kilka "terminatorów" (dobrze wspominam) a od miesiąca mniej wiecej mnie i żonie mojej znowu wróciła chęć posidania jakiejś 8bitowej maszynki i kupiliśmy jakąś chińską swołocz na bazarku. swołocz spisuje sie dobrze, gorzej z padami - już padły oba  grymas Wczoraj na jednym z najpopularniejszych portali sprzedazowych wychaczyłem dwa pegasie, w tym jeden wpsomniany MT-777DX z kilkoma kartami i okablowaniem/zasilaniem za 30zeta plus poczta Chichot już nie mogę doczekac się jak przyjdzie Uśmiech

Wiecie co jest najśmiejszejsze? - chęć powrotu do przeszłości łaziła mi po głowie i mojej żonie od łaaaadnego czasu tylko oboje wstydziliśmy się sobie nawzajem to powiedzieć, bo to drugie "może będzie sie śmiać"  Chichot inna sparwa, że ja jestem "ex-informatykiem" i "czynnym" webmasterem-grafikiem, stąd dla mnie to taki rodzaj "uwsteczniania" Chichot ale kocham to uwstecznianie ... czas spędony nad contrą albo innym tetrisem wspominam milej niż na "blaszankowymi" młocaniarniami Uśmiech
« Ostatnia zmiana: 30.07.2011, 06:53:41 wysłane przez marcin1323 » Zapisane
Mcin
Twój Moderator
Moderator Globalny
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #5 : 30.07.2011, 13:57:11 »

Cześć! Ja też jestem Marcin i też mawiam, że byłem mały i głupi, ale urosłem Chichot
Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do: