17.08.2018, 18:38:37 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Zapraszamy do rejestracji na forum wszystkich fanów Pegasusa!

Strona główna   Help Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Emotikony  (Przeczytany 6010 razy)
polancky
imperator 7
Użytkownik
*

IQ-502 rev.2

« : 26.07.2011, 22:35:25 »

Temat może lekki, ale nie dający mi spokoju podczas wieczornego relaxu... emotikony. Wchodzę w temat, odpowiadam i wrzucam buźkę. Standardowe są ok, nie mam do czego się przyczepić. Jednak gdy dam "więcej" rozpościera się po całości padlina... kilku rzyga, kilkunastu skacze, a paru napierdziela ostro jak na dniach w Norwegii. Nie wspomnę o tych połączonych, smutnych i bez wyrazu buźkach. Carnagge, odgórnie proszę zmienić tzw. dodatkowe uśmieszki na życiodajne buźki...

Pegasus Gry - forum Pegasusa i gier na Pegasusa
« : 26.07.2011, 22:35:25 »

mtek9
Nes Fan
Aktywny użytkownik

« Odpowiedz #1 : 26.07.2011, 22:53:43 »

No chyba lepiej jak jest wiele różnych nie?

polancky
imperator 7
Użytkownik
*

IQ-502 rev.2

« Odpowiedz #2 : 26.07.2011, 23:19:01 »

No chyba lepiej jak jest wiele różnych nie?
Nie chodzi o ilość, a o jakość.... Nie sztuką jest zapodać 6 uśmiechniętych gostków czy jak wspomniałem tematy się powtarzają, a zmienia się ilość wyświetleń czy kolor. W tym momencie puszczę Ci w odpowiedzi taki temat

na lepsze samopoczucie. Jeżeli miałbyś okazję używania tych emotikonów to nie ma sprawy... zapodajesz je na na co dzień? Wiem, że to forum o tematyce sportowej i lekka nutka seksapilu, minionej dekadencji czy browara ubarwiłaby w tej materii forum  Uśmiech  

mtek9
Nes Fan
Aktywny użytkownik

« Odpowiedz #3 : 26.07.2011, 23:31:49 »

W sumie... usunął bym te "po sześć takich samych" bo nie rozumiem do czego to niby ma służyć, ale niektóre są nawet fajne z tych dodatkowych, więc przyda się jednak dogłębna selekcja Uśmiech

Carnagge
Administrator
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #4 : 27.07.2011, 10:40:33 »

Takie wnioski to do tworcow forum SMF Mrugnięcie Emotikonek podstawowych jest wystarczajaca ilosc, a te dodatkowe sa bo sa. Nikt nie musi ich uzywac.
Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do: