Autor Wątek: Co sądzicie o Konsoli BS-500AS  (Przeczytany 4497 razy)

Roben

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 426
    • Zobacz profil
Co sądzicie o Konsoli BS-500AS
« dnia: 12.07.2011, 17:49:20 »
Uwaga! Prosze nie Kasować/Przenosić tematu, temat dałem do Hydeparku aby nikt nie nabijał sobie pkt.

Więc, materiał mi jest potrzebny do recenzji Konsoli "Terminator", i chcę znać wasze Opinie/Doświadczenia związane z Ową konsolą.
Co sądzicie o tym Casualowym przełomem technologii!

Mcin: Konsola to konsola.
« Ostatnia zmiana: 12.07.2011, 17:53:38 wysłana przez Mcin »

machbed

  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2124
  • Jeżeli jest sprawa, kontakt na PW.
    • Zobacz profil
Odp: Co sądzicie o Konsoli BS-500AS
« Odpowiedź #1 dnia: 12.07.2011, 18:04:04 »
Krótko i zwięźle, miałem tą konsolę w dawnych dobrych czasach, służyła mi wiele lat. Ale nie o tym mowa. Obraz ujdzie, dźwięk jednak tragiczny, wykonanie jeszcze gorsze. W środku prawie nic nie ma, konsola na 1 wielofunkcyjnym glucie, obudowa wykonana z beznadziejnej jakości plastiku. Szajs, szajs i jeszcze raz szajs. Coś jeszcze? Tylko po gówno ten temat, nie masz wątku założonego przeze mnie? Na dodatek przyklejony.

Zelas12

  • Fan Famicoma i Castlevani!!
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 327
    • Zobacz profil
Odp: Co sądzicie o Konsoli BS-500AS
« Odpowiedź #2 dnia: 12.07.2011, 19:28:45 »
Miałem.....i sądzę że jest to gów.. poprostu :)
W niektórych miejscach na ziemi jest używany do jednej konkurencji :)
« Ostatnia zmiana: 12.07.2011, 19:30:25 wysłana przez Zelas12 »

Mati

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 423
    • Zobacz profil
Odp: Co sądzicie o Konsoli BS-500AS
« Odpowiedź #3 dnia: 12.07.2011, 22:19:51 »
Co tu dużo pisać, shit, shit i jeszcze raz shit. Po co się powtarzać skoro wiadomo to nie oddzisiaj.
Recka Matzieq sama mówi za siebie. Sam miałem kiedyś tą konsolę i pochodziła mi krótko, więc wszystko jasne.

YAHHA

  • Ultra ANTYRecenzent PG - LORD MEGAZORD
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 302
  • WAKE UP BITCH
    • Zobacz profil
Odp: Co sądzicie o Konsoli BS-500AS
« Odpowiedź #4 dnia: 13.07.2011, 15:21:28 »
Konsola z racji ceny chodliwa i poszukiwana przez ludzi którzy nie chcą ciupać na EMU a na dobrego klona żal im minety, stary BS ten z końca lat 90 tych z braku laku ujdzie dużo lepszy niż inne oferowane teraz klony, jednak jak mawiała moja babcia a starszych należy słuchać "gówna nie ruszaj" - dla niektórych CCC cena czyni cuda czyi widziały gały co brały lub ile w portfelu miały. Kuzyn mial BS`a chodziło mu to bez problemu ale On jest niewymagającym od życia oszołomem grającym w 999999999999999999999999in1 a to żadna wykładnia. Wszystko jak wiadomo to rzecz gustu to że ja bym tego nie łyknał nie znaczy że Miecio i Dymacjusz tego nie porządaja zwłaszcza Dymacjusz.

YOŁ
« Ostatnia zmiana: 13.07.2011, 15:23:19 wysłana przez YAHHA »

Zolyek

  • Gość
Odp: Co sądzicie o Konsoli BS-500AS
« Odpowiedź #5 dnia: 14.07.2011, 11:11:07 »
Ta konsolka to jeden z lepszych klonów klona ;s.
Gry z nesa chodzą po przejściówce, plastik zawsze można ściągnąć, a konsole włożyć choćby do kartonu.
Pady też są całkiem niezłe, jedyna wada to... kable ;sss
Jednak wydaje mi się, że można zrobić własnej roboty przedłużkę do pada i powinno być git, a "czincze" oczywiście wymienić jak i zasilacz.

pajdus

  • Fan Pegasusa
  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 58
  • Hardcore Gamer
    • Zobacz profil
Odp: Co sądzicie o Konsoli BS-500AS
« Odpowiedź #6 dnia: 14.07.2011, 12:40:21 »
Z tym pegasusem przeżyłem 7 lat (bo się spalił i o mały włos nie było pożaru w domu).Wtedy nie zwracałem uwagi czy ma taką jakość wykonania czy nie inną.Teraz nie opłaca się go  kupować ,ponieważ został wykonany... w skrócie na od*****ol się,zasilacz dołączony do niego jest nie zdatny do użytkowania i mocno się grzeje nawet jeśli podłączyłeś do niego zasilacz z iq-502.

Vash

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 774
    • Zobacz profil
Odp: Co sądzicie o Konsoli BS-500AS
« Odpowiedź #7 dnia: 14.07.2011, 14:22:21 »
Pajdus dobrze gada :P Bs=syf. Jest wykonany z fatalnych materiałów, a zasilacza może spowodować pożar/zabić itp Użyłem raz zasilacza od bs-a pod iq 502 i od razu mi się konsola popsuła. Taki "dobry" jest ten zasilacz :D. Szkoda kasy na bs-a. Szybko popsuje Ci się konsola/pady. Będziesz zmuszony kupić drugiego, a za cenę 2 bs-ów czasem da radę kupić porządnego iq 502 z padami i zasilaczem na allegro. Jeśli będziesz chciał/a odpalić na bs-ie złotą 5, czy też 168 in 1, to może się okazać, że te gry nie będą działać. Wybór jest prosty. Kup porządnego pegasusa iq 502/mt, a bs-a wyrzuć na śmietnik, bo tam jego miejsce. Bs nie czyta wszystkich gier. Lepiej odłóż więcej kaski, a nie kupuj syfu jakim jest bs. Taka prawda.

A tu jeszcze 2 filmiki o bs-ie "Gó...a świata" :D
http://www.youtube.com/watch?v=3VSJ_ugGS8c&feature=player_embedded

http://www.youtube.com/watch?v=PghFYFlod0Q&feature=related

Dziękuję za uwagę:)

Roben

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 426
    • Zobacz profil
Odp: Co sądzicie o Konsoli BS-500AS
« Odpowiedź #8 dnia: 14.07.2011, 21:14:40 »
dobra, materiału starczy. temat do zamknięcia :P