Autor Wątek: POZNAJ USERA PG....  (Przeczytany 1236 razy)

YAHHA

  • Ultra ANTYRecenzent PG - LORD MEGAZORD
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 302
  • WAKE UP BITCH
    • Zobacz profil
POZNAJ USERA PG....
« dnia: 15.07.2011, 14:47:04 »
Klasyczny wątek do hardcorowego spamingu, realcjach o dupie jaśku grochówce jakich wiele na forum, ten ma być z duszą.

Czyli możesz pochwalić się tym czym nigdy nie pochwaliłbyś się w życiu, prześlij swoją fotę fotę psa, chomika, zalanego teścia, kartonu poduszki na której spisz jeśli sypiasz. Opowiedz o tym co teraz robisz... I dlaczego masz konto na FEJSie
Rzuc haslem gdzie i co warto oblukać, pożal się nam co kupiłeś i ci się zryp.... i dlaczego to jest znów BS ....
Tematyka działu to misz masz jak w filmach bareii z duża dawką humoru...

Proponuję by pierwszy wpisujący się wywolywał następnego, któremu to mógłby zadać absuradalne pytania :) oczywiście w granicach rozsadku zdrowego rozsądku, naturalnie ta osoba może pisać co chce i powołac kolejną ofiarę ...

Wątek ten dydykuję Mcinowi który to poniewiera się pewnie teraz w poszukiwaniu drogi do domu... Jeśli uzna że jest klasycznie do bańki zapewne rypnie nim w kosz a ja i tak go wyjmę i zaniosę do domu, aczkolwiek lużnych tematów nigdy dość a i SB by się nie przeciążał :).

Z racji hardcorowego stylu piszących wątek przeznaczony jest dla ludzi o mocnych nerwach oczach tj dozwolony od lat xxx tu...


A zatem do dzieła Panowie, zapraszamy również serdecznie Panie oraz Panny na wydaniu ...

Maxwell wciąż jest wolny o ile nie siedzi za cofanie pod prąd w jednokierunkowej ulicy oraz jazdę pod wpływem ... :F

NIECH WIĘĆ ZACZNIE SIĘ ....


ZAPRASZAM
« Ostatnia zmiana: 15.07.2011, 21:40:50 wysłana przez YAHHA »

Roben

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 426
    • Zobacz profil
Odp: POZNAJ USERA PG....
« Odpowiedź #1 dnia: 15.07.2011, 20:35:08 »
No cóż, ja zacznę.
Więc, Foty nie muszę przesyłać, z wiadomych powodów. Mam konto na FEJSie, ale nie wchodzę tam(no czasami,konto na N-K.
Jestem typowym Recenzentem, i jak Lord Mega-Pega-Giga-Zord, lubie %%%%%%%.
Co do Recki, Całego mnie oglądacie na filmikach, które zamieszczam na jutube. Czyli jestem wulgarny, bardzo nastresowany, lecz da się porozmawiać, bo wulgarny jestem nie zawsze, oraz potrafie zachować kulturę...no i nie mam laski wyhaczyć, ogólnie, jestem SINGLE Player.