08.12.2019, 23:33:04 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Zapraszamy do rejestracji na forum wszystkich fanów Pegasusa!

Strona główna   Help Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2
  Drukuj  
Autor Wątek: Złote usta, czyli zasłyszane, zapamiętane (...)  (Przeczytany 6557 razy)
ania19
Gość
« : 05.09.2008, 20:17:09 »

Chodzi mi o zdania, które szczególnie zapadły Wam w pamięć, może śmieszne, może całkiem poważne, takie, które zwaliły Was z nóg, coś, co utkwiło Wam w pamięci Język

Mój hit lata to: "Synku, podaj mamusi browara"  szczerbaty

Z poważnych było tego wiele, jedno z nich to "Dobrze, że jesteś". Uśmiech
Pegasus Gry - forum Pegasusa i gier na Pegasusa
« : 05.09.2008, 20:17:09 »

Teti
Użytkownik
*

« Odpowiedz #1 : 06.09.2008, 20:28:26 »

Wiele wiele jest takich tekstów. Zarówno śmieśnych jak i poważnych. Przykłady? Trudno mi teraz przytoczyć...Hm może" nie ma większej czy mniejszej połowy, ale pewnie większa połowa z was tego nie rozumie", "Złość rodziców jest niedodłącznym dowodem ich miłości", "Wiesz jaki jest twój najwięszy problem- wiem, jestem taki sexowny...wrrr"
PegazusMaster
Gość
« Odpowiedz #2 : 09.09.2008, 21:15:17 »

"...Tatusiu jak pomogę ci z układaniem zabawek to puścisz mnie do klubu nocnego ? " (Taka czarna komedia, ale tytuł z głowy wyleciał)
"...Skręcił kark próbując zrobić sobie ****..." (Sprzedawcy 1)
"...Nie powinno cię dziś tu nie być ?..." (Sprzedawcy 1)

Sprzedawcy 1: (Jeden z najlepszych momentów)
http://www.youtube.com/watch?v=n6lzEhoXads&feature=related
« Ostatnia zmiana: 11.09.2008, 22:07:18 wysłane przez PegazusMaster » Zapisane
Dziadu
Stały bywalec PG

STARA GWARDIA to the death

« Odpowiedz #3 : 12.09.2008, 20:29:56 »

Przykre ale prawdziwe...

Najbardziej odczujesz brak jakiejś osoby, kiedy będziesz siedział obok niej i będziesz wiedział, że ona nigdy nie będzie twoja

... prawdziwe i zabawne...

Prawdziwy przyjaciel to ktoś, do kogo możesz zadzwonić o trzeciej w nocy i powiedzieć: 'Jestem w więzieniu w Meksyku', a on na to odpowie: 'Nic się nie martw, zaraz tam będę

Evil
Gość
« Odpowiedz #4 : 12.09.2008, 21:12:20 »

nie powiem kogo cytuję, ale jakże to zdanie prawdziwe :p

"Ty naprawdę jesteś pierdołą" Chichot
ania19
Gość
« Odpowiedz #5 : 12.09.2008, 21:18:34 »

Najbardziej odczujesz brak jakiejś osoby, kiedy będziesz siedział obok niej i będziesz wiedział, że ona nigdy nie będzie twoja

Jedna z moich ulubionych kwestii Uśmiech

ale mój faworyt to cytat Stanisława o starej pierdole (za przeproszeniem, ostatni wyraz brzydko się odmienia Język)

Stasiu, to musiała jakaś świetna babka powiedzieć, błyskotliwa i spostrzegawcza jak diabli!
Evil
Gość
« Odpowiedz #6 : 12.09.2008, 21:20:15 »

to chłop jakiś powiedział chyba, w dodatku mało bystry Język
Dziadu
Stały bywalec PG

STARA GWARDIA to the death

« Odpowiedz #7 : 12.09.2008, 21:22:22 »

mam tylko nadzieje ze ta "pierdoła" nie odnosi się do wcześniejszego posta i tylko tak przez przypadek znalazł  a się pod nim Mrugnięcie

PegazusMaster
Gość
« Odpowiedz #8 : 13.09.2008, 22:07:02 »

"...PegazusMaster właśnie pozbył się wszystkich romów i emulatorów z komputera..."
"...Od dziś PegazusMaster zaczYna od nowa kolekcjonować romy..."
paula9410
Aktywny użytkownik

« Odpowiedz #9 : 17.09.2008, 18:36:07 »

Piękne zdanie z pocztówki, którego nie zapomnę: " Jeden dzień może być perłą, a wiek może nic nie znaczyć..."
« Ostatnia zmiana: 29.11.2008, 22:22:15 wysłane przez Evil » Zapisane
Kostek
Stały bywalec PG

Pegasus fan

« Odpowiedz #10 : 28.09.2008, 09:50:48 »

"evil zostatnie tatusiem Uśmiech "

Nam strzelać nie kazano! Stara gwardia przeciw spamowi.

Zastrzegam sobie prawo do usunięcia mojego konta oraz postów, gdy będę przejawiał długą nieaktywnośc
Mcin
Twój Moderator
Moderator Globalny
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #11 : 28.09.2008, 14:20:49 »

proponuje zaopatrzyć się w zapas joyów, żeby odpowiednio wycj=hować młode pokolenie fanów pegasusa.
Evil
Gość
« Odpowiedz #12 : 20.11.2008, 19:04:22 »

"Jeżeli zdołasz zachować spokój, chociażby wszyscy go stracili, Ciebie oskarżając.
Jeżeli nadal masz nadzieję, chociażby wszyscy o Tobie zwątpili, licząc się jednak z ich zastrzeżeniem.
Jeżeli nie odpowiadasz na nienawiść nienawiścią, nie udając jednakże mędrca i świętego.
Jeżeli marząc - nie ulegasz marzeniom.
Jeżeli rozumując - rozumowania nie czynisz celem.
Jeżeli umiesz przyjąć sukces i porażkę, traktując jednakowo te złudzenia.
Jeżeli ścierpisz wypaczenie prawdy przez Ciebie głoszonej, kiedy krętacze czynią z niej zasadzkę, by wydrwić naiwnych, albo zaakceptujesz ruinę tego, co było treścią Twojego życia, kiedy pokornie zaczniesz odbudowę zużytymi już narzędziami.
Jeśli potrafisz na jednej szali położyć wszystkie Twoje sukcesy i potrafisz zaryzykować, stawiając wszystko na jedną kartę, jeśli potrafisz przegrać i zacząć wszystko od początku, bez słowa, nie żaląc się, że przegrałeś.
Jeżeli umiesz zmusić serce, nerwy, siły, by nie zawiodły, choćbyś od dawna czuł ich wyczerpanie, byleby wytrwać, gdy poza wolą nic już nie mówi o wytrwaniu.
Jeżeli umiesz rozmawiać z nieuczciwymi, nie tracąc uczciwości lub spacerować z królem w sposób naturalny.
Jeżeli nie mogą Cię zranić nieprzyjaciele ani serdeczni przyjaciele.
Jeżeli cenisz wszystkich ludzi, nikogo nie przeceniając.
Jeżeli potrafisz spożytkować każdą minutę, nadając wartość każdej przemijającej chwili, Twoja jest ziemia i wszystko, co na niej, i co najważniejsze - będziesz Człowiekiem..."

Rudyard Kipling

i jeszcze takie z Alberta Einsteina, mogę coś pomylić, bo z głowy napisane:

"Są dwie rzeczy nieskończone: wszechświat i ludzka głupota, z tym ze tego pierwszego nie jestem pewien"

"Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, aż znajduje się taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to robi."

"Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza."
« Ostatnia zmiana: 20.11.2008, 19:19:02 wysłane przez Evil » Zapisane
Yellow
Stały bywalec PG

I Love Anime :)))

« Odpowiedz #13 : 29.11.2008, 13:47:20 »

Autor: Yellow, zwany także Żółtym, Łysym, Lemonem, W mordę pijakiem itp, itd,

Przemyślenia z cyklu "Spotkania z Wódką, miłością i przyjaciółką"

Otóż stały związek,... a szczególnie jego początek, wyzwala... w nas najgłębiej skrywane... dotychczas dobre cechy...mówię wam... słuchacze moi mili, azaliż naprawdę jest tak jak mówię... spójrzcie na przykład na męskie... pokoje, jakże cudownie...przygotowane i sterylne podczas pierwszych schadzek... z nowa luba, jakże wtedy się staramy... jakież to uczucia i motywy nami sterują...piękny zaiste jest to okres... A później to już nam wszystko... jedno czy robimy to na... paczkach po chipsach oraz puszkach po browarach... piwie znaczy bezalkoholowym...czy na łożu starannie przygotowanym i usłanym płatkami róż... demon z nas wychodzi... DEMON i siły nieczyste, zło całe... (zejście)

Jest to cytat z ostatniej czterodniowej imprezy, który od kilku dni krąży po gg wszystkich którzy mnie znają, albo którzy byli na tej popijawie Uśmiech tak go tu wstawiłem bo ciekawy moim zdaniem Uśmiech Kropki to przekleństwa lub beknięcia... kumpel który to pisał mówił ze mniej więcej jest takie jak mówiłem Uśmiech

Co ciekawe ci, którzy widzieli mnie po raz pierwszy myśleli ze jestem studentem filozofii albo już tam mam jakiś doktoracik Uśmiech Ponoć ze 7 wykładów dałem póki nie padłem Uśmiech Hehehe i co ma się tą fantazje Uśmiech

Mcin
Twój Moderator
Moderator Globalny
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #14 : 29.11.2008, 18:18:51 »

Ludzie na tym forum mają walnięte w głowie.Jest tak między innym, ponieważ cofnęli się do czasów pegasusa.Czuję się tu jak w domu!

sam też kiedyś na to wpadłem, ale bałem sie napisać co tak naprawde myśle o evilu. w końcu to mod:P

[Evil] Temat przeczyszczony, teksty od nauczycieli, tudzież zasłyszane na szkolnym korytarzu/w ławce/w łazience pisać w wątku Tym, czyli o szkole. Chyba, że rzeczywiście, któryś z nich jest na tyle kultowy, że można go napisać w tym temacie. Oczywiście wszelkie ciekawe cytaty z forum (jak chociażby powyżej) można tutaj śmiało wpisywać Uśmiech
« Ostatnia zmiana: 29.11.2008, 23:11:51 wysłane przez Evil » Zapisane
Strony: [1] 2
  Drukuj  

Skocz do: