Autor Wątek: Zakupie każdą ilość kolekcjonerskich cartridgy (tylko pegasusowe ) lub zamienie  (Przeczytany 8057 razy)

henek155

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 155
  • The Dragon
    • Zobacz profil
Witam zakupiłbym kazdą ilość kolekcjonerskich cartridgy oprócz famicomowych. Tylko Pegasusowe kolekcjonerskie mnie interesują
np. w błekitnych,fioletowwych,czasem czarnych lub zółtych obudowach.
Kupie kazdego cartridga którego nie mam. a mam tylko 50 szt. takze prawie wszystkie bym kupił.
zainteresowanych sprzedażą prosze o wiadomość na priv
« Ostatnia zmiana: 08.09.2011, 14:28:44 wysłana przez henek155 »

Evil18

  • I'm here
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 279
    • Zobacz profil

Martin

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 504
  • Oldschool come back!
    • Zobacz profil
Kolego Evil18:

Witam zakupiłbym kazdą ilość kolekcjonerskich cartridgy oprócz famicomowych. ....

henek155

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 155
  • The Dragon
    • Zobacz profil
Witam wszystkich, tak jestem nowym kolekcjonerem.w pegasusa grałem w dzieciństwie i jeszcze w gimnazjum i zostało mi w pudełku jakieś z 70 cartów tylko ze kolekcjonerskich było może z 10 i mam wielki sentyment do pegasusa,bodajże końcem maja tego roku trafiłem przypadkiem na forum szukając jednego carta dla mnie bezcennego.i tak sie zaraziłem odgrzebałem moje wspomnienia i sprzęt i postanowiłem kolekcjonować ale tylko kolekcjonerskie carty. z famicoma mam kilka i jedynie to mario 2 bym na famicoma kupił ,a pegasusowe carty to wszystkie których nie mam w swojej kolekcji,jak tylko mi kolega wyśle kilka labeli to porobię fotki mojej kolekcji i zamieszczę na forum. Pozdrawiam

SebaSan1981

  • Astromaniac
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 561
    • Zobacz profil
Henek, jeśli chcesz to mogę Ci kilka cartów sprzedać. Daj mi na PW znać czego poszukujesz a ja Ci zrobię listę tych które mogę sprzedać.

henek155

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 155
  • The Dragon
    • Zobacz profil
Wiem ze famicomowe carty są original i sa bardzo kolekcjonerskie ale podobają mi sie bardziej kaciaste pegasusowe,
coś podobnie jak kanciaste samochody :)

SebaSan1981

  • Astromaniac
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 561
    • Zobacz profil
Na jutro zrobię Ci listę pegasusowych kanciastych "krążowników" allegrowych, które przechodzą z rąk do rąk. Foty zapodam na PW bo okazuje się że jeszcze pewien ktuś chciałby ode mnie conieco kupić.

henek155

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 155
  • The Dragon
    • Zobacz profil
jeszcze ktoś ma może coś do sprzedania?
« Ostatnia zmiana: 23.07.2011, 15:24:13 wysłana przez henek155 »

henek155

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 155
  • The Dragon
    • Zobacz profil
oferta wazna przez najblizsze 10 lat :)

henek155

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 155
  • The Dragon
    • Zobacz profil
Podbijam, bo nudy się zaczynają robić. jeśli ktoś ma coś na handel lub chciałby sie za coś zamienić to proszę o wiadomość na priva

machbed

  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2124
  • Jeżeli jest sprawa, kontakt na PW.
    • Zobacz profil
Chłopie wyluzuj, jeżeli ktoś coś będzie miał to wystawi na allegro, forum albo uderzy do kogoś z forum. Nie musisz powtarzać ciągle tego samego, bo to pod spam zaczyna podchodzić

Zolyek

  • Gość
Ile byś dał za złotą 4 w pudełeczku, z zapaszkiem nowości ? :)

Doolo

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 356
    • Zobacz profil
pewnie dał by z 400 zł ...

Roben

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 426
    • Zobacz profil
pewnie dał by z 400 zł ...
No nie przesadzajmy xD, co z tego że P.Gracz go wyśmiał, jak ma kase to niech kupuje.


Zelas12

  • Fan Famicoma i Castlevani!!
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 327
    • Zobacz profil
Roben ty czegos nie rozumiesz,jezeli henek bedzie dalej walil takie ceny na allegro to zle sie skonczy dla nas moze juz sie skonczylo. Ludzie przeciez widza co sie dzieje jak ceny skacza. I to nie wynika z zazdrosci bo akurat pieniadze mam ale praktycznie nie przeplacilem za zadna z moich gier i nie mowie tutaj tylko o pegasusie ale rowniez mowie o innych.