14.10.2019, 20:18:59 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Zapraszamy do rejestracji na forum wszystkich fanów Pegasusa!

Strona główna   Help Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2] 3
  Drukuj  
Autor Wątek: Zakupie każdą ilość kolekcjonerskich cartridgy (tylko pegasusowe ) lub zamienie  (Przeczytany 5540 razy)
SebaSan1981
Astromaniac
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #15 : 09.09.2011, 13:23:14 »

No tak. Henek mimo że zawsze wypłacalny i ogólnie na forum w porządku to taki jest "zaharapczywy" na carty i żadnej gry nie odpuści przy licytacji kolegom z forum. Kiedyś sam ostro kupowałem ale jak widziłem że o jakiegoś carta zabiega Vash czy jakiś inny kolega to ustępowałem wiedząc że mu bardziej zależy.
Szkoda henku że inaczej podchodzisz, odpuść czasem i daj innym coś kupić. Ja rozumiem że chcesz zgromadzić wspaniałą kolekcję ale bądź też fair dla innych z forum (co z Tobą też handlują i piszą). Poza tym jak licytujesz do wysokich cen to potem jakieś nieobeznane frędzle widzą to i za swoje crapy 9999in1 żądają równie wysokich kwot.

Pegasus Gry - forum Pegasusa i gier na Pegasusa
« Odpowiedz #15 : 09.09.2011, 13:23:14 »

Mati
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #16 : 09.09.2011, 13:46:41 »

Przez głupotę i ceny z kosmosu trudno cokolwiek teraz w porządnej cenie kupić. Niedługo albo i już crapowate bazarowe gówna będą chodzić po 50 100 200 zł i wzwyż, dziękujemy Henek. Nie będę ukrywał, żeś m.in zamieszania narobił bo ja wszystko muszę mieć to będę napindalał ceny grube i w ten sposób nikt nic niekupi. Dobrze, że ja niekupuję na allu tylko od dobrych źródeł.
henek155
Aktywny użytkownik

The Dragon

« Odpowiedz #17 : 09.09.2011, 14:30:14 »

Większość się wścieka bo przelicytowałem aukcję którą chcieli kupić.Nie ukrywam kolekcjonuje gry i to moja pasja dlatego staram się kupować to co mi brakuje do kolekcji.Mi też ktoś sprzątnął niejedną aukcje sprzed nosa ale nie mam do nikogo żalu nie skarzę się na forum czy mamie. Ceny nie zależą tylko ode mnie tylko też od innych kupujących.Z mojej strony nie mam żalu do nikogo z forum, nawet do Pana itemsellera.
« Ostatnia zmiana: 09.09.2011, 14:33:36 wysłane przez henek155 » Zapisane
MaarioS
Pomylenie powyższego loginu grozi śmiercią
Stały bywalec PG

Famicom, SNES & N64 fan

« Odpowiedz #18 : 09.09.2011, 15:54:37 »

Heh, ale wszyscy na niego skoczyli, niektórzy nawet nie obserwując niczego, tylko z automatu ze słuchu Język . Faktycznie ceny są chore, to przyznam rację, aczkolwiek nie ma co się rzucać tylko na niego, nawet bez prawdziwych zarzutów. Po pierwsze, to dla mnie nawet 10zł. to jest cena wzięta z kosmosu więc chyba wiecie o co mi chodzi, po drugie, to szczerze mówiąc jak obserwujecie tak te aukcje, to zauważycie, że jeszcze inni wcale nie są lepsi. Nawet jeśli to ktoś zawsze musiałby innemu podbić cenę. Polecam również popatrzeć na innych (albo na siebie, zależy kto czyta) i potem pisać posty w miarę wypośrodkowane i "fer".

Z mojej strony nie mam żalu do nikogo z forum, nawet do Pana itemsellera.

Oo, a to ciekawe. Gdzie go widziałeś?? szczerbaty

Ilość cartridge'y jest wprost proporcjonalna do chęci posiadania ich więcej.

ForbiddenEvil
Aktywny użytkownik

Suck my Jamma

« Odpowiedz #19 : 09.09.2011, 15:55:05 »

Ja tutaj stanę po stronie Henka, ceny z kosmosu? Może i tak, wiadomo jakie jest prawo allegro... raz kupisz mega rar za śmieszną cenę, bo sprzedający wystawi Kup teraz za 10zł, innym razem toczy się o niego bój, rzędu 150zł... do tego tanga niestety trzeba dwojga i co najmniej dwie osoby muszą podbić cenę, aby skoczyła tak wysoko. Pozostaje jedynie pozazdrościć  determinacji w poszerzaniu swojej kolekcji Mrugnięcie
Zolyek
Gość
« Odpowiedz #20 : 09.09.2011, 15:56:11 »

Większość się wścieka bo przelicytowałem aukcję którą chcieli kupić.Nie ukrywam kolekcjonuje gry i to moja pasja dlatego staram się kupować to co mi brakuje do kolekcji.Mi też ktoś sprzątnął niejedną aukcje sprzed nosa ale nie mam do nikogo żalu nie skarzę się na forum czy mamie. Ceny nie zależą tylko ode mnie tylko też od innych kupujących.Z mojej strony nie mam żalu do nikogo z forum, nawet do Pana itemsellera.
To jak z tą złotą 4? bo nie wiem co mam z nią zrobić Język I jeśli cię interesuje to w grę wchodzi allegro yep? Bo nie wiem czy wystawić Uśmiech

P.S nie martw się. Nie którzy po prostu zazdroszczą innym to, że podbili ich ceny... W sumie mają rację. Masz dziewczynę? ŻYD! podbiłeś moją cenę? ŻYD, CHAM, ZŁODZIEJ!.
SebaSan1981
Astromaniac
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #21 : 09.09.2011, 16:09:58 »

E tam od razu takie wyzwiska. Co Ci tak naprawde w życiu złego uczynił jakiś Żyd??

Jak przegrywałem z Rzygomijem licytacje gier na snesa to się nie wkurzałem, widziałem że chłopu bardzo zależy (tym bardziej ze ode mnie też kupował). Henek jak ma kasę to niech sobie ceny w licytacjach winduje ale dzieki temu grupa allegrowych wymoczków później żąda za swoje marnej jakości carty nie wiadomo jakie pieniądze bo widzą że jest jeden czy dwóch kolesi którzy potrafią zapłacić nawet 2 stówki za grę.

Nie którzy po prostu zazdroszczą innym to, że podbili ich ceny... W sumie mają rację. Masz dziewczynę? ŻYD! podbiłeś moją cenę? ŻYD, CHAM, ZŁODZIEJ!.

Jaka tam zazdrość... o gierki?? Przecież to nic nie znaczący zbytek jest, który i tak pójdzie na handel jak się nim kupujący już wystarczająco nacieszy. Wszystkie te gry kupowane za niewiadomo jakie pieniądze i tak potem wracają na allegro. Bo jeden likwiduje kolekcję, drugiemu się znudziło, inny przeszedł i mu gra niepotrzebna..

spiderfucker666
Użytkownik
*

« Odpowiedz #22 : 09.09.2011, 16:44:09 »

Tak dodam od siebie Panowie że jakiś czas temu kiedy Henek jeszcze nie kupował na allegro i nie bawił się w kolekcjonowanie
gier dochodziło tez do takich kwot na aukcjach, wszyscy pamiętają pirackiego rockmana 6in1 który poszedł za ponad 300 zł
Fakt faktem trochę kolega Henek przepłaca, ale pretensje należy także mieć do innych użytkowników, którzy biorą udział w licytacji na bieżąco nie czekając do końca aukcji i przebijają się 5 razy dziennie o 5 zł lub do wykorzystujących to sprzedawców, którzy sami podbijają swoje przedmioty z innego konta z kopertą

To że ceny w tej chwili są zawyżone znacznie utrudnia zakup za uczciwe pieniądze, ale można do tego podejść z 2 stron
i potraktować jak skok kursu waluty, jeżeli ktoś ma coś ciekawego do sprzedania to może na tym w tej chwili skorzystać,
podejrzewam jednak że nikt z kolekcjonerów nie pozbędzie się gry w jasnoniebieskiej lub granatowej obudowie nawet
za 2 x wyższa cenę, no chyba że ma zdublowaną Mrugnięcie
Zelas12
Fan Famicoma i Castlevani!!
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #23 : 09.09.2011, 20:29:35 »

Dlatego jeżeli dzisiaj nie moge kupic ulubionych kartów na pega po rozsadnej cenie kupuje na inna platforme...... aktualnie na PS 2 taniocha jest,może za rok bedzie taniej Uśmiech
polancky
imperator 7
Użytkownik
*

IQ-502 rev.2

« Odpowiedz #24 : 11.09.2011, 00:30:48 »

Przygotujmy się na to, że będzie coraz trudniej kupić (i to nie będzie przez Henka), a ceny będą coraz wyższe... mniej cartów, a popyt jest (więcej osób kolekcjonujących). Inna sprawa to taka, że mimo tego, że żyjemy w "zgodzie i przyjaźni" to jesteśmy konkurentami, przez co w naszej społeczności będą takie "nerwy" i nic co tu nie napiszemy i tak tego nie zmieni Uśmiech

ForbiddenEvil
Aktywny użytkownik

Suck my Jamma

« Odpowiedz #25 : 11.09.2011, 15:01:03 »

Przygotujmy się na to, że będzie coraz trudniej kupić (i to nie będzie przez Henka), a ceny będą coraz wyższe... mniej cartów, a popyt jest (więcej osób kolekcjonujących). Inna sprawa to taka, że mimo tego, że żyjemy w "zgodzie i przyjaźni" to jesteśmy konkurentami, przez co w naszej społeczności będą takie "nerwy" i nic co tu nie napiszemy i tak tego nie zmieni Uśmiech

Nie zawsze tak jest, można to zaobserwować po aukcjach z płytami CD, czy grami na inną platformę... zauważyłem że występują takie okresy, kiedy wszystko schodzi po kosmicznych cenach, po roku, czy tam dwóch nagle rynek się uspokaja, innym razem jest tak, że ceny się normują i nie ma tyle super okazji, ale można kupić w cenie np. 20-30-50zł. Nie ma reguły na to, czy gry schodzą tanio, czy drogo... ale wiadomo, nie ma co się dziwić że rary schodzą za takie duże kwoty Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: 11.09.2011, 15:03:30 wysłane przez ForbiddenEvil » Zapisane
Vash
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #26 : 11.09.2011, 15:13:41 »

Polancky niestety ma rację. Coraz ciężej o "kolekcjonerskie piraty" na pegasusa. Pówód? Nie są obecnie produkowane, a coraz mniej osób ma takowe gry na strychach/piwnicach. Jest duży popyt, a gier mało, więc ceny będę wysokie/czasem kosmiczne. Sytuacja nie ulegnie poprawie, a może być jeszcze trudniej zdobyć takie gry. Szczerze mówiąc ja już sobie wolę zapłacić z 25-30 zł za fajną grę na famicoma, a niżeli bić się po 50 zł/za grę na allegro jeśli nie jest to mój must have.
spiderfucker666
Użytkownik
*

« Odpowiedz #27 : 11.09.2011, 20:42:30 »

Vash ma rację, zjawisko jest niebywałe bo gry-ładnie wydane piraty nazywane potocznie "kolekcjonerskie" osiągają w tej chwili ceny 2 x wyższe niż oryginały na Famicoma, wyobraźcie sobie takie zjawisko np z płytami CD gdzie pirat byłby droższy od oryginału z hologramem i pełną książeczką Mrugnięcie
TWIN2005
Gość
« Odpowiedz #28 : 11.09.2011, 22:11:10 »

Zaczyna panować szerokopojęta "retro-moda".
Spawdzie ceny starych aut,ludzie szukają barów mlecznych i wzdychają na widok Trabanta na ulicy Uśmiech
Gry na Pegasusa które jeszcze 2-3 lata temu były dla większośći nic nie wartę,stają się poszukiwanym kąskiem dla kolekcjonerów i robi się taki efekt "samospełniającej się przepowiedni"
Nic na to nie poradzimy(niestety).
Zgadzam się że podbijanie codziennie aukcji o 5 zł to głupota, ale to istnieje tak długo jak allegro.
Sprzedawcy to więdzą doskonale dlatego preferują długoterminowe aukcje.
Jak patrze na te ceny i kolekcje niektórych z Was to chyba mogę stwierdzić że są wśród Nas milionerzy Mrugnięcie
ForbiddenEvil
Aktywny użytkownik

Suck my Jamma

« Odpowiedz #29 : 11.09.2011, 23:51:13 »

Vash ma rację, zjawisko jest niebywałe bo gry-ładnie wydane piraty nazywane potocznie "kolekcjonerskie" osiągają w tej chwili ceny 2 x wyższe niż oryginały na Famicoma, wyobraźcie sobie takie zjawisko np z płytami CD gdzie pirat byłby droższy od oryginału z hologramem i pełną książeczką Mrugnięcie

Tak się składa, że niektóre bootlegi CD są droższe od oryginalnych płyt. Podobnie jest chyba w przypadku "kolekcjonerskich' cartów na Pegasusa... jest ich po prostu mniej od oryginalnych cartów na Famicoma + do tego dochodzi sentyment czy inne widzi mi się.
Osobiście podzielam podejście Vasha i wolę kupić oryginał na NES'a czy Famicoma, niż takie "kolekcjonerskie" wydanie Mrugnięcie
Strony: 1 [2] 3
  Drukuj  

Skocz do: