18.06.2018, 06:07:51 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Zapraszamy do rejestracji na forum wszystkich fanów Pegasusa!

Strona główna   Help Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2 3 4
  Drukuj  
Autor Wątek: Disco polo  (Przeczytany 23437 razy)
Mati
Stały bywalec PG

« : 22.05.2011, 20:07:52 »

cytat Wladzimierz:
Disco polo
o Jezu !
Jesteś może z Białegostoku ? Mnie to miasto pod tym względę wqwia, ja zupełnie tu niepasuję. Nie mogę zrozumieć jak można słuchać tak gównianej muzyki jaką jest dicho polo. Do każdego gatunku muzycznego mam szacunek i mogę posłuchać ale tego szrotu nigdy. Przecież taką muzykę wykonują jakieś zboczone prostaki, którzy myślą, że śpiewają gardłem a podczas tego śpiewu unosi się im namiot Chichot. Jeszcze podciągnięty głos przez vocoder mają, bo w rzeczywistości to oni śpiewają jak Mandaryna nażywo. Sorry, wybaczcie, musiałem, bo mnie drażni ta muzyka i wszyscy co ją produkują.
edit
Prawdziwa muzyka nie jest doceniana nigdy a szkoda, ludzie wolą słuchać shitu.
Pegasus Gry - forum Pegasusa i gier na Pegasusa
« : 22.05.2011, 20:07:52 »

MaarioS
Pomylenie powyższego loginu grozi śmiercią
Stały bywalec PG

Famicom, SNES & N64 fan

« Odpowiedz #1 : 22.05.2011, 20:14:12 »

Nie jesteś sam, mam dokładnie tak samo Język . Taka niestety prawda, że wszelka zagraniczna muzyka typu "disco" jest do posłuchania, czasami nawet zajebiste kawałki są, ale nigdy w życiu żadne disco polo. Niestety, praktycznie wszystko "made in Poland" to szrot...

Ilość cartridge'y jest wprost proporcjonalna do chęci posiadania ich więcej.

Mati
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #2 : 22.05.2011, 20:37:35 »

Dokładnie MaarioS. Ja tam preferuję tylko dobre Italo disco, sięgam do klasycznych beatów kiedy jeszcze Pl hh był dobry i trance, standardowy gatunek u mnie. Zdarzy mi się posłuchać klasyki a nawet rocka, ale tutaj to już słabiej, to tylko wtedy, gdy przydałaby mi się mała odskocznia od tego co głównie słucham. A na temat dp się wypowiedziałem już.
Evil18
I'm here
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #3 : 22.05.2011, 20:47:20 »

przepraszam za oftop ty to grałeś i śpiewałeś Mati?

http://www.youtube.com/watch?v=Uw7-7Tii6eE&feature=mfu_in_order&list=UL

Klękam tylko przed Bogiem. A tutaj go nie widzę.
Mati
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #4 : 22.05.2011, 20:55:14 »

tak, ale nienależy tego przyrówniwać do dp, to jest bardziej w stylu Italo disco właśnie.
Evil18
I'm here
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #5 : 22.05.2011, 22:03:57 »

tak, ale nienależy tego przyrówniwać do dp, to jest bardziej w stylu Italo disco właśnie.

nie nie porównuje tego do disco, muszę Cię pochwalić świetnie to wyszło, lecz jakbyś teledysk nagrał to byłby hit Chichot

Mati
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #6 : 22.05.2011, 22:22:47 »

Evil18 to wcale nie jest taki głupi pomysł, ale nie mam jak tego nagrać zabardzo hehe.
To masz, posłuchaj jeszcze tego, tym razem nagrywałem to dyktafonem pod 1 z chiptune'ów Rushjeta1.
http://odsiebie.pl/9thleepy06du/zycie.mp3.html
Soulwatcher
Użytkownik
*

« Odpowiedz #7 : 22.05.2011, 23:03:37 »

Dla mnie nie jest ważny tekst, mogą śpiewać nawet i o d*pie marynie, ważne żeby kawałek miał fajną melodię i wpadał w ucho Uśmiech
Zresztą współczesne disco polo to nic innego jak dance, tyle że z wokalem w języku polskim. A ja się swojego języka nie wstydzę - słucham disco polo i otwarcie się do tego przyznaję.
BratPunk
Aktywny użytkownik

Veni Vidi Vino

« Odpowiedz #8 : 22.05.2011, 23:43:58 »

Ja mam sentyment do polskiego dico polo. Rodzice zawsze włączali sobie Disco Relax czy jakieś inne tego typu programy.
I właściwie każdy chyba przyzna, że przy zakrapianiej imprezie najlepsza zabawa jest zawsze przy dico polo Chichot

"Jeszcze jeden dzień, jeszcze jedna noc, aż zapłonie światło, które poprowadzi mnie" - to był nasz nieoficjalny hymn w liceum Uśmiech
Evil18
I'm here
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #9 : 23.05.2011, 00:32:45 »

Evil18 to wcale nie jest taki głupi pomysł, ale nie mam jak tego nagrać zabardzo hehe.
To masz, posłuchaj jeszcze tego, tym razem nagrywałem to dyktafonem pod 1 z chiptune'ów Rushjeta1.
http://odsiebie.pl/9thleepy06du/zycie.mp3.html

jednak wolę to co masz na Youtube wgraj jakiś pokaz slajdów z grami z Nesa i muzyczkę twoją Mrugnięcie będzie git

Mati
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #10 : 23.05.2011, 07:18:32 »

Evil18 spoko, tutaj krótkie demko, bez słów, sama muzyka.
http://www.youtube.com/watch?v=hHwQYq3iuL4
Wracając już do tematu. Co do zakrapianych imprez, to u mnie na żdnej znich nie było Dp, jeśli już to albo Hh Pl, bądź Amerykańskie czarne rytmy, trance, Italo, czy inne dobre nagrania w stylu dobrego brzmienia z lat 80tych typu Biliński, Kapitan Nemo itd, ale nigdy Dp właśnie. Ja po prostu przy takiej muzie bawić się nielubię. Na weselach trza to zdzierżyć, ale ostatnio i tak nietrafiają mi się weselicha, ostatnio z 5 lat temu byłem. Teraz to pewnie bym się tam nudził tylko, albo tańczył na siłę przy takiej muzyce. No cóż, taki już jestem, wolę tylko to co lubię.
Evil18
I'm here
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #11 : 23.05.2011, 10:56:13 »

wszystko elegancko wysłuchałem Chichot
a żeby nie spamować to tez nie lubię disco polo nie wiem każdy się jara a ja nie, takie coś można było słuchać jak było się dzieckiem Język

BratPunk
Aktywny użytkownik

Veni Vidi Vino

« Odpowiedz #12 : 23.05.2011, 13:15:28 »

Są gusta i guściki. Jednak niektórych piosenek nie idzie zapomnieć Uśmiech
Kto nie zna znaczy, że jeszcze młody Język

Bajao Bongo

Ja tam się tego nie wstydzę. Tysiąc razy już słyszałem, że disco polo to szjas, że to porażka, że jest dla przygłupów, wyśmiewali je i wykpiwali. Znam sporo ludzi w moim i starszym wieku, którzy również mile je wspominają.
Nałogowo nie słucham, ale od czasu do czasu lubię sobie puścić jakiś kawałek na YT.
« Ostatnia zmiana: 23.05.2011, 13:22:17 wysłane przez BratPunk » Zapisane
Tycior
Gość
« Odpowiedz #13 : 23.05.2011, 13:23:01 »

Odpowiem cytatem "... smuty Panowie pier*olicie" Chichot każdy ma swój gust i to czego słucha to indywidualna sprawa . Ja nie lubię HIP HOPU ani zagranicznego ani tym bardziej polskiego ,bo teksty typu "J.P reprezentujemy J.P pierdol*oni konfidenci J.p ...." przyprawiają mnie o mdłości jak takie coś można nazwać muzyka. Osobiście lubię amerykański rock i... disco polo Uśmiech tak,tak dp. Teksty nie zawsze są najwyższych lotów ,ale muzyka ok. Zabawa przy disco polo jest przednia. Nawet najwięksi przeciwnicy tego gatunku nie raz nie dwa pod wpływem % śpiewa piosenkę i o dziwo zna tekst ! Disco Polo to muzyka lekka i przyjemna. Nie każdy musi ją lubić ,ale najeżdzanie na kogoś za to że to lubi to może świadczyć o inteligencji jego .   
Mati
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #14 : 23.05.2011, 15:03:02 »

Ja mam wielu znajomych, którzy tego słuchają i ich nieprzekreślam przecież. Ja nie lubię tylko tej muzyki a to co czego słucha to jego sprawa. Tycior zgadzam się, teraz gdy na rynek weszła taka Firma, która pieprzy wizerunek Pl rapu, bo tak bardzo nienawidzi policji, dlatego przestałem zagłębiać się w ten gatunek a jeśli już, to tylko dobre albumy klasyczne.
Strony: [1] 2 3 4
  Drukuj  

Skocz do: