12.12.2019, 15:15:08 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Zapraszamy do rejestracji na forum wszystkich fanów Pegasusa!

Strona główna   Help Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Dostępność Pegasusa i jego klonów w innych krajach  (Przeczytany 2992 razy)
MaarioS
Pomylenie powyższego loginu grozi śmiercią
Stały bywalec PG

Famicom, SNES & N64 fan

« : 01.05.2011, 12:46:21 »

Yo

Orientuje się ktoś, jak było wcześniej (i w sumie również jak jest też teraz) z dostępnością Pegasusów i cartów na niego w innych krajach?? Jak coś to też interesowałoby mnie to, jakie tam były carty, czy produkowane, przywożone, w jakim nakładzie, czy jakość ich się pogarszała itp. (analogicznie, co również się działo w przypadku Pegasusów). Wiem, że głównie Ameryka Południowa (głównie kraje Argentyna i Brazylia) ma tego jeszcze od ciorta i nawet bardzo dużo starych kanciaków, a część Azji, czyli takie kraje jak Taiwan czy Tajlandia (głównie Taiwan) ma tego jeszcze więcej Język (w sumie, to jest "dom" naszego Pegasusa). Najbardziej to mnie w sumie interesują kraje europejskie, jak np. zachodnioeuropejskie, czyli Niemcy, Francja, Hiszpania, Portugalia itp. kraje bardziej słowackie, czyli Słowacja, Czechy, Ukraina itp. i nie tylko (po prostu, jak to było w Europie Język ). Orientuje się ktoś, jak to było (i jest) mniej więcej w tych stronach??

Ilość cartridge'y jest wprost proporcjonalna do chęci posiadania ich więcej.

Pegasus Gry - forum Pegasusa i gier na Pegasusa
« : 01.05.2011, 12:46:21 »

pajdus
Fan Pegasusa
Użytkownik
*

Hardcore Gamer

« Odpowiedz #1 : 01.05.2011, 13:03:08 »

Gdy mój wujek niedawno był w Moskwie (czyli w Rosji) to mówił,że cartów i pegasusów było mnóstwo na największym bazarze w Moskwie (Ale niestety było więcej polystation niż iq-502 czy MT-770 DX).

,,Bądź sobą, a nie tanią, pospolitą, wyuzdaną wersją szmaty, bo tych egzemplarzy są miliony na półkach''
BratPunk
Aktywny użytkownik

Veni Vidi Vino

« Odpowiedz #2 : 01.05.2011, 13:04:49 »

Przejrzyj ruskie Allegro. Tam widać są ciekawe pozycje Uśmiech

http://molotok.ru/igrovye-pristavki-dendy-66985

http://molotok.ru/igry-drugie-platformy-53903
« Ostatnia zmiana: 01.05.2011, 13:06:27 wysłane przez BratPunk » Zapisane
Mati
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #3 : 01.05.2011, 15:16:17 »

Ponoć w Ruskich właśnie mają tego od cholery, ale to są jakieś badziewne carty z tymi ich labelami i nie wiadomo co jest w środku, ale kto wie? Może i tam znalazł jakąś perełkę. Sam bym wybrał się na jakiś taki bazar za granicą, gdzie Pegasusy i carty do nich są jeszcze modne, zastuj.
Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do: