21.06.2018, 16:24:22 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Zapraszamy do rejestracji na forum wszystkich fanów Pegasusa!

Strona główna   Help Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 3 4 5 6 7 [8]
  Drukuj  
Autor Wątek: Wspomnienia  (Przeczytany 32304 razy)
Hendan
Stały bywalec PG

I LOVE NINTENDO ^^

« Odpowiedz #105 : 07.03.2010, 14:39:52 »

No i bardzo dobrze Uśmiech fajnie, że przekazujesz konsole dużo młodszemu pokoleniu Uśmiech Pegasus not dead!  DuĹźy uśmiech Ja dzisiaj wyrywam karty na Darayar; boję się tego przełącznika używać bo jakość plastiku jest taka kiepska, że już się trochę wygiął od tego przesuwania natomiast w moim drugim 777DX sprężyna hula jak marzenie kompletnie bez żadnego oporu Uśmiech no ale ten z przeszłości to była katorga!

Pegasus Gry - forum Pegasusa i gier na Pegasusa
« Odpowiedz #105 : 07.03.2010, 14:39:52 »

witek
Master Of Flamaster
Użytkownik
*

« Odpowiedz #106 : 07.03.2010, 16:07:37 »

Jak pokazałem Ps3, to powiedział, że "gra na dysakietki" lepsza. Jak byłem mały to nie mówiłem Pegasus, tylko "gra na dyskietki", dlatego jego też tak uczę.

Pomyśl, ile tracisz przez to, że się boisz...A teraz pomyśl, ile byś stracił, gdybyś się nie bał...
McTommi
Użytkownik
*

« Odpowiedz #107 : 17.03.2010, 17:01:25 »

Ja najmilej wspominam to, że sam odkryłem wszystkie tajemne przejścia, fasolki i grzybki z dodatkowym życiem w „Mario”  Cool . To było w czasach, gdy jeszcze mało, kto miał Pegasusa i mało, kto cokolwiek o nim wiedział. Przez następne kilka lat, jak tylko ktoś znajomy kupił pegaza, pokazywałem mu w „Mario” moje odkrycia. Wszystkim „szczeny” opadały  , a ja sam byłem wtedy traktowany jak „Guru”  Język , wiedzy o grach pegazowych i jak tylko ktoś miał problem z jakąś grą, to zaraz zwracał się do mnie z prośbą o pomoc  Cool DuĹźy uśmiech .
Yua
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #108 : 02.05.2010, 11:19:27 »

Kurczę, ja pamiętam jak grałam w Pokemony i chodziło się Pikachu, a ja odkryłam taki kod, że ten Pikachu tak się jakby zapadał pod ziemię i można tak było przechodzić levele Chichot
Nikomu nie chciałam powiedzieć jak to się robi, i chyba zabiorę ze sobą tą tajemnicę, bo tej gry nigdzie nie mogę znaleźć i sobie jej nie przypomnę.
Soulwatcher
Użytkownik
*

« Odpowiedz #109 : 03.05.2010, 00:15:09 »

Hendan: Już dawno się go niestety pozbyłem, czego teraz żałuję...
Pinker
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #110 : 15.12.2010, 19:57:04 »

Gdy grało sie w pegasusa,było sie małym klockiem i zupełnie innaczej patrzało się na świat.Wynika z tego,że NES miał niezapomniany klimat i grając dzis w te gry,z utęsknieniem słucham muzyczek 8-bit,by chociaz w kawałku,byc gdzieś tam daleko i zapomniec o jakichkolwiek problemach.Pierwsza gra w którą grałem to była Contra i do dzis ,chociaz ,że nie przeszedłem całej,mam zarysy map,bossów...aż chcę mi sie płakac.
Pinks
Użytkownik
*

« Odpowiedz #111 : 03.03.2016, 22:07:15 »

To ja dodam że za dzieciaka miałem terminatora o dziwo dostałem go z grą na D chyba się nazywa ten gościu w kasku co kopie piłkę i jak go dotknie wróg to ma dwie piłki i potem dużą potem kolejką górska się jechało, teraz wiem że unikatowy kart to jest szkoda że go wymieniłem...

I w padzie w terminatorku był port na słuchawki! zawsze w weekend go używałem żeby nie budzić nikogo a potem ochrzan że od rana gram Chichot

Ktoś ma taki pad na zbyciu?

Bydgoszcz, okolice, ktoś?
Strony: 1 ... 3 4 5 6 7 [8]
  Drukuj  

Skocz do: