Autor Wątek: Wspomnienia  (Przeczytany 54379 razy)

Hendan

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 460
  • I LOVE NINTENDO ^^
    • Zobacz profil
Odp: Wspomnienia
« Odpowiedź #105 dnia: 07.03.2010, 13:39:52 »
No i bardzo dobrze :) fajnie, że przekazujesz konsole dużo młodszemu pokoleniu :) Pegasus not dead!  ;D Ja dzisiaj wyrywam karty na Darayar; boję się tego przełącznika używać bo jakość plastiku jest taka kiepska, że już się trochę wygiął od tego przesuwania natomiast w moim drugim 777DX sprężyna hula jak marzenie kompletnie bez żadnego oporu :) no ale ten z przeszłości to była katorga!

witek

  • Master Of Flamaster
  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 68
    • Zobacz profil
Odp: Wspomnienia
« Odpowiedź #106 dnia: 07.03.2010, 15:07:37 »
Jak pokazałem Ps3, to powiedział, że "gra na dysakietki" lepsza. Jak byłem mały to nie mówiłem Pegasus, tylko "gra na dyskietki", dlatego jego też tak uczę.

McTommi

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 59
    • Zobacz profil
Odp: Wspomnienia
« Odpowiedź #107 dnia: 17.03.2010, 16:01:25 »
Ja najmilej wspominam to, że sam odkryłem wszystkie tajemne przejścia, fasolki i grzybki z dodatkowym życiem w „Mario”  8) . To było w czasach, gdy jeszcze mało, kto miał Pegasusa i mało, kto cokolwiek o nim wiedział. Przez następne kilka lat, jak tylko ktoś znajomy kupił pegaza, pokazywałem mu w „Mario” moje odkrycia. Wszystkim „szczeny” opadały  :651: , a ja sam byłem wtedy traktowany jak „Guru”  :P , wiedzy o grach pegazowych i jak tylko ktoś miał problem z jakąś grą, to zaraz zwracał się do mnie z prośbą o pomoc  8) ;D .

Yua

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: Wspomnienia
« Odpowiedź #108 dnia: 02.05.2010, 11:19:27 »
Kurczę, ja pamiętam jak grałam w Pokemony i chodziło się Pikachu, a ja odkryłam taki kod, że ten Pikachu tak się jakby zapadał pod ziemię i można tak było przechodzić levele :D
Nikomu nie chciałam powiedzieć jak to się robi, i chyba zabiorę ze sobą tą tajemnicę, bo tej gry nigdzie nie mogę znaleźć i sobie jej nie przypomnę.

Soulwatcher

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 75
    • Zobacz profil
Odp: Wspomnienia
« Odpowiedź #109 dnia: 03.05.2010, 00:15:09 »
Hendan: Już dawno się go niestety pozbyłem, czego teraz żałuję...

Pinker

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
Odp: Wspomnienia
« Odpowiedź #110 dnia: 15.12.2010, 18:57:04 »
Gdy grało sie w pegasusa,było sie małym klockiem i zupełnie innaczej patrzało się na świat.Wynika z tego,że NES miał niezapomniany klimat i grając dzis w te gry,z utęsknieniem słucham muzyczek 8-bit,by chociaz w kawałku,byc gdzieś tam daleko i zapomniec o jakichkolwiek problemach.Pierwsza gra w którą grałem to była Contra i do dzis ,chociaz ,że nie przeszedłem całej,mam zarysy map,bossów...aż chcę mi sie płakac.

Pinks

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 41
    • Zobacz profil
Odp: Wspomnienia
« Odpowiedź #111 dnia: 03.03.2016, 21:07:15 »
To ja dodam że za dzieciaka miałem terminatora o dziwo dostałem go z grą na D chyba się nazywa ten gościu w kasku co kopie piłkę i jak go dotknie wróg to ma dwie piłki i potem dużą potem kolejką górska się jechało, teraz wiem że unikatowy kart to jest szkoda że go wymieniłem...

I w padzie w terminatorku był port na słuchawki! zawsze w weekend go używałem żeby nie budzić nikogo a potem ochrzan że od rana gram :D

Ktoś ma taki pad na zbyciu?