Autor Wątek: Wspomnienia  (Przeczytany 54377 razy)

Przemek_07

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 585
  • PEGASUS jest moim hobby a nie musem ;)
    • Zobacz profil
Odp: Wspomnienia
« Odpowiedź #75 dnia: 06.11.2009, 16:11:39 »
Ja tam nigdy sprzętu nie niszczyłem i do dziś mi to zostało. Szanuję rzeczy martwe, które są dla mnie cenne a już na pewno sprzęt elektroniczny. No bo co wam da roztrzaskanie/zniszczenie kartridża albo co gorsza pada lub konsoli? Ulży na chwilę a za parę minut ochłoniesz i ci będzie szkoda, że zniszczyłeś.  ::)

cyklop22

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 97
    • Zobacz profil
Odp: Wspomnienia
« Odpowiedź #76 dnia: 06.11.2009, 18:23:49 »
Ja tam nigdy sprzętu nie niszczyłem i do dziś mi to zostało. Szanuję rzeczy martwe, które są dla mnie cenne a już na pewno sprzęt elektroniczny. No bo co wam da roztrzaskanie/zniszczenie kartridża albo co gorsza pada lub konsoli? Ulży na chwilę a za parę minut ochłoniesz i ci będzie szkoda, że zniszczyłeś.  ::)
Jest w tym duzo racji i tez po fakcie jak juz ochlonalem to zalowalem,ale ja sie nie moglem powstrzymac...musialem no musialem...:)

CZACHA

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 95
  • Kto ma pada ten ma władze !!!!!
    • Zobacz profil
Odp: Wspomnienia
« Odpowiedź #77 dnia: 06.11.2009, 19:20:49 »
Tak dobrze mówisz ale jak człowiek wpada w furie to niema litości coś musi ucierpieć.

Rantarun

  • Belmont
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 564
  • old player
    • Zobacz profil
Odp: Wspomnienia
« Odpowiedź #78 dnia: 06.11.2009, 19:31:30 »
Tak dobrze mówisz ale jak człowiek wpada w furie to niema litości coś musi ucierpieć.

dokładnie popieram, co prawda ja już wyrosłem dawno z ciskania cardami w ścianę jak się zdenerwuje i nie ciskam obiektem który mnie doprowadził do wściekłości zamiast tego wale piącha w stół xD

VerminatorX

  • Mroczny Kombajnista
  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 245
  • Jestem Spamistą.
    • Zobacz profil
Odp: Wspomnienia
« Odpowiedź #79 dnia: 09.11.2009, 15:26:11 »
Mnie gry na pegaza nigdy do furii nie doporwadzały, zanim się tu zalogowałem myślałem że byłem psychopatą w dzieciństwie, lecz teraz widzę że podłóg Was jestem święty xD

Ja jak byłem mały i grałem, koncentrowałem się na grze ("klapki na oczach") i poprostu wpatrzony jak zahipnotyzowany. Dopiero sie wnerwiałem jak mnie ktoś z tego transu wytrącił, trujące rodzeństwo głównie xD.  Teraz gram  rzadko i krótko, i raczej nie ma rękoczynów. W młodości też nie, byłem jednak straszną "psują", miałem wysoki zdolności destrukcyjne nie zamierzone xD, np. często trąciłem konsolę i spadała z pufy, albo za mocno dociskałem pady, itd.

Paweł

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 129
    • Zobacz profil
Odp: Wspomnienia
« Odpowiedź #80 dnia: 16.11.2009, 19:36:03 »
A mieliście taki hardkor jak ja?
Wyobraźcie sobie gorącą, letnią noc. Graliśmy od wieczora do rana. W celowanie do rzutek pistoletem. Upał jak na Saharze. Pot zalewa oczy. 3 rano. Prawie świta. Nagle Pegaz zaczyna się resetować. Szybkie oględziny i diagnoza: Pegaz zapewne się przegrzewa. Męska decyzja i pakujemy konsolę do zamrażalnika. Z kablami, ze wszystkim. Lodówka się nie domyka, ale to mało istotne. Gramy dalej. :)

P.S. w kuchni był telewizor.

Kaptuch

  • !!!KUNIO GANG!!! !TECHNOS!
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 398
  • !!!Dobry znajomy KUNIO KUNA!!!
    • Zobacz profil
Odp: Wspomnienia
« Odpowiedź #81 dnia: 16.11.2009, 19:38:01 »
Konsola do Lodówki???Hardcore jak nic!!!Nie spotkałem sie jeszce z takim czymś!!!
PS.Jak mogłeś Mu to zrobić???Nie masz serca dla Konsoli:)No ale jak trzeba było...Mogliście Go odstawić na godzine...

Paweł

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 129
    • Zobacz profil
Odp: Wspomnienia
« Odpowiedź #82 dnia: 16.11.2009, 19:42:06 »
Mogliście Go odstawić na godzine...
No coś ty. Byliśmy w amoku. Jakby ktoś wszedł i powiedział, że koniec grania, to by pewno wylądował w lodówce obok konsoli :)

Kaptuch

  • !!!KUNIO GANG!!! !TECHNOS!
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 398
  • !!!Dobry znajomy KUNIO KUNA!!!
    • Zobacz profil
Odp: Wspomnienia
« Odpowiedź #83 dnia: 16.11.2009, 19:43:03 »
Ha..Prawdziwa manie!!!To mi sie podoba..Ale mogliście jednak odstawić...JA tak robiłem...

cyklop22

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 97
    • Zobacz profil
Odp: Wspomnienia
« Odpowiedź #84 dnia: 16.11.2009, 21:15:59 »
Konsola do Lodówki???Hardcore jak nic!!!Nie spotkałem sie jeszce z takim czymś!!!

Jeszcze gorzej!!!
Męska decyzja i pakujemy konsolę do zamrażalnika. Z kablami, ze wszystkim. Lodówka się nie domyka, ale to mało istotne. Gramy dalej. :)

do zamrazalnika :)

Rantarun

  • Belmont
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 564
  • old player
    • Zobacz profil
Odp: Wspomnienia
« Odpowiedź #85 dnia: 17.11.2009, 00:02:08 »
rotflmao po prostu zbieram siebie z podłogi jak to przeczytałem naprawdę musiałeś być w amoku i to porządnym xD

Zylok

  • Gość
Odp: Wspomnienia
« Odpowiedź #86 dnia: 17.11.2009, 08:01:58 »
Nie no, Paweł, nigdy nie spotkałem się z podobną historią :) Ale na pomysł z konsolą w zamrażalniku to bym nie wpadł :P

VerminatorX

  • Mroczny Kombajnista
  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 245
  • Jestem Spamistą.
    • Zobacz profil
Odp: Wspomnienia
« Odpowiedź #87 dnia: 17.11.2009, 22:52:30 »
A konsola przetrwała to bez jakichś późniejszych powikłań?

Rantarun

  • Belmont
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 564
  • old player
    • Zobacz profil
Odp: Wspomnienia
« Odpowiedź #88 dnia: 17.11.2009, 23:46:32 »
pewnie przeszyła tak sadzę xD

Wander

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 108
    • Zobacz profil
Odp: Wspomnienia
« Odpowiedź #89 dnia: 18.11.2009, 17:35:37 »
Nie no, Paweł, nigdy nie spotkałem się z podobną historią :) Ale na pomysł z konsolą w zamrażalniku to bym nie wpadł :P
ja za to wpadłem na pomysł "kart do zamrażalnika". Było to niedziałający park jurajski na kilku scalakach, a pomysł podsunęło mi oznaczenie znajdujące się na płytce : -5C
jak dobrze pamiętam to działał potem, ale nie długo :D