09.12.2019, 18:01:40 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Zapraszamy do rejestracji na forum wszystkich fanów Pegasusa!

Strona główna   Help Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 8
  Drukuj  
Autor Wątek: Wspomnienia  (Przeczytany 40594 razy)
Kaptuch
!!!KUNIO GANG!!! !TECHNOS!
Stały bywalec PG

!!!Dobry znajomy KUNIO KUNA!!!

« Odpowiedz #60 : 04.11.2009, 14:41:16 »

Rozumiem Cie doskonale!!!
Ja zawsze winę zwalałem na Joystiki!!!Ciskałem nimi jak tylko się dało!!!
Najbardziej w Darkwing Duck2!!!

[
Pegasus Gry - forum Pegasusa i gier na Pegasusa
« Odpowiedz #60 : 04.11.2009, 14:41:16 »

CZACHA
Użytkownik
*

Kto ma pada ten ma władze !!!!!

« Odpowiedz #61 : 04.11.2009, 19:26:44 »

wsumie to mi do teraz to zostało tylko nie padami od pegaza bo te są zbyt cenne ale od ps 2 to jak granatem rospriskiwuja się nie raz na ścianach
« Ostatnia zmiana: 04.11.2009, 19:28:57 wysłane przez CZACHA » Zapisane

Kliknij na link to nic nie kosztuje wesprzyj fundacje 

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj
cyklop22
Użytkownik
*

« Odpowiedz #62 : 04.11.2009, 19:54:07 »

Ja bylem uwazany w bloku za psychopate Uśmiech
Jak gralem bardzo dlugo i nie moglem przejsc jakiejs gry to pierw lataly pady,pozniej konsola,lub na zmiane but i tuba w Bogu ducha winnego pegaza grymas ,raz jak sie wkurzylem to z buta w boazerie wypierdzielilem i 2 deski zlamalem,mysle ale lipa starzy mnie zaj..ia Smutny na szczescie tata byl w Niemczech wtedy wiec obylo sie bez kar cielesnych,zanim wrocil to zdazylem naprawic Uśmiech ,ale szczytem glupoty bylo to ze zawsze jak stracilem zycie w waznym momencie i brat w tej samej chwili weszedl do pokoju to...wpie...l murowany ,pamietam do dzis jak nieraz spieprzal w kapciach na podworko:) teraz dziad juz 4 lata Muai Thai cwiczy,pewnie sie chce zemscic...ach lezka sie w oku kreci
Teraz juz tak sie nie frustruje jak gram,z wiekiem to przemija ale czasami powraca w nieco lzejszej formie...
CZACHA
Użytkownik
*

« Odpowiedz #63 : 04.11.2009, 20:05:08 »

Wesz według mnie oczekujemy czegoś innego ot konsolek dawniej jak było je można kupić na każdym bazarku to człowiekowi jakoś lżej bło padem w ściane cisnąc teraz oczekujemy wspomnien i dobrej zabawy.A co do uciekania w kapciach to moja siora to samo miała ale jak włączała konsolke bez pozwolenia ają przyłapałem uff co to się nie działo.

Mcin
Twój Moderator
Moderator Globalny
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #64 : 04.11.2009, 22:00:02 »

ja tam nigdy nic nie psułem ze złości, do rozładowania emocji wystarczyło darcie ryja ew zmiana karta Chichot tylko czasem na brata byłem wściekły jak mi przeszkadzał bo sam chciał grać ale starszy był to o wp...lu mowy nie było Smutny
Buu
Gość
« Odpowiedz #65 : 05.11.2009, 06:58:52 »

u mnie tylko kilka razy cart poleciał z trzaskiem o ścianę (chyba to byłą gra DjBoy). Raz w napadzie gniewu złamałem carta (z obudową!!) na pół. Na konsoli nigdy nie odreagowywałem ani na padach. Jak byłem wkurzony to wybiegałem z domu i z błędnym wzrokiem niszczyłem sąsiednie zabudowania.
CZACHA
Użytkownik
*

« Odpowiedz #66 : 05.11.2009, 14:29:24 »

Buu to z ciebie tez jest hardcore'owy gracz nie wiem jak mozna złamać carta na pół wraz z obudowoą.

Mcin
Twój Moderator
Moderator Globalny
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #67 : 05.11.2009, 14:38:44 »

skupił całe swoje Ki i skumulował to, a raczej spotęgował własną złością Chichot
Pegasus Master 2
Gość
« Odpowiedz #68 : 05.11.2009, 17:32:19 »

Ja bylem uwazany w bloku za psychopate Uśmiech
Jak gralem bardzo dlugo i nie moglem przejsc jakiejs gry to pierw lataly pady,pozniej konsola,lub na zmiane but i tuba w Bogu ducha winnego pegaza grymas ,raz jak sie wkurzylem to z buta w boazerie wypierdzielilem i 2 deski zlamalem,mysle ale lipa starzy mnie zaj..ia Smutny na szczescie tata byl w Niemczech wtedy wiec obylo sie bez kar cielesnych,zanim wrocil to zdazylem naprawic Uśmiech ,ale szczytem glupoty bylo to ze zawsze jak stracilem zycie w waznym momencie i brat w tej samej chwili weszedl do pokoju to...wpie...l murowany ,pamietam do dzis jak nieraz spieprzal w kapciach na podworko:) teraz dziad juz 4 lata Muai Thai cwiczy,pewnie sie chce zemscic...ach lezka sie w oku kreci
Teraz juz tak sie nie frustruje jak gram,z wiekiem to przemija ale czasami powraca w nieco lzejszej formie...
Wesz według mnie oczekujemy czegoś innego ot konsolek dawniej jak było je można kupić na każdym bazarku to człowiekowi jakoś lżej bło padem w ściane cisnąc teraz oczekujemy wspomnien i dobrej zabawy.A co do uciekania w kapciach to moja siora to samo miała ale jak włączała konsolke bez pozwolenia ają przyłapałem uff co to się nie działo.

ło matulu psychopaci!  szczerbaty (żart)
ja tam dziś z kulturą jak mi nie idzie o najpierw krzyknę jakieś przekleństwo na K, a potem jak to nie pomoże wstaje rozglądam się dookoła i to co się natoczy to ma wpier*** i to konkretny ostatnio trafiło się na kwiatek...   ... chyba z 4 godz. czyściłem dywan bo tak się piasek z kwiatka "wbił"
cyklop22
Użytkownik
*

« Odpowiedz #69 : 05.11.2009, 19:51:26 »

wiec ogolnie wszystko z nami OK,ten typ tak ma Uśmiech !!
Mcin
Twój Moderator
Moderator Globalny
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #70 : 05.11.2009, 20:04:22 »

czyli to ja jestem nienormalny :?
cyklop22
Użytkownik
*

« Odpowiedz #71 : 05.11.2009, 20:19:59 »

no na to wychodzi Język
oj taki maly dżołk,nie wylapales ironii Uśmiech
Mcin
Twój Moderator
Moderator Globalny
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #72 : 05.11.2009, 20:21:33 »

nie wylapales ironii Uśmiech
nie to ty nie wyłapałeś w moim Język
Pegasus Master 2
Gość
« Odpowiedz #73 : 05.11.2009, 20:38:08 »

mcin: ty jesteś normalny, to my jesteśmy nie normalni HaHaHa( tu głośny i zwariowany śmiech)

nie zgadujcie kto zakminił a kto nie...
swoją drogą zastanawiam się co to by było jak by wgonić dwóch psychopatów( np. mnie) do małego pokoju gdzie leżały by dwa pady i pośrodku 2 tv za kratami, psychopaci by grali,  w tym samym momencie przegrali...   oj, to by była sieka....

ps: a jak jeszcze powiedzieć im przed wejściem że wyjedzie tylko jeden...

a kiedyś taki nie byłem... spokojnie jak przegrałem to reset i gram dalej, tak mi się "zrobiło" gdy obejrzałem na youtube filmik jak ktoś spalił pegasusa...

a wy drodzy psychopaci: kiedyś się nimi staliście lub kiedy się przestaliście nimi być???

aha tak dla jasności psychopatą jest się przez całe życie tylko inaczej się to przedstawia...
CZACHA
Użytkownik
*

« Odpowiedz #74 : 05.11.2009, 20:41:30 »

Ja jestem psychopatą nadal tylko ofiare zmieniłem  szczerbaty  ale jak nie potrzba to nie urzywam przemocy jestem dość pokojowo nastawiony do świata.
Co wam powiem to wam powiem ale tylko jedna żec potrafi doprowadzić mnie do stanu w którym jestem niepokonany i jest to pegazus mimo upływu lat denerwuje mnie zawsze tak samo ps 2 to mam seva i najwyżej od niego ruszam a  tu jak cie zabia w big nose i od początku brr to normalnie szok.
« Ostatnia zmiana: 05.11.2009, 20:48:32 wysłane przez CZACHA » Zapisane

Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 8
  Drukuj  

Skocz do: