22.01.2020, 12:46:57 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Zapraszamy do rejestracji na forum wszystkich fanów Pegasusa!

Strona główna   Help Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 8
  Drukuj  
Autor Wątek: Wspomnienia  (Przeczytany 41400 razy)
Mati
Gość
« Odpowiedz #45 : 26.09.2009, 16:11:42 »

Ja wam cos powiem koledzy.
To, ze wasi znajomi juz zapominaja o pegu, albo czasem zagraja to pieprzyc to.
Zato my pokazmy, ze on niezginie, bedzie z nami, niech cala Pl fanow, stron, for o Pegu pokaze, ze to piekne wspomnienie odzywa i bbedzie z nami do konca. Niepozwolmy na Pegasus is dath nigdy!
Mcin: powinno być "Pegasus will never be death!" Uśmiech
« Ostatnia zmiana: 26.09.2009, 16:47:21 wysłane przez Mcin » Zapisane
Pegasus Gry - forum Pegasusa i gier na Pegasusa
« Odpowiedz #45 : 26.09.2009, 16:11:42 »

machbed
Moderator Globalny
Stały bywalec PG

Jeżeli jest sprawa, kontakt na PW.

« Odpowiedz #46 : 12.10.2009, 20:07:10 »

Jest tylu fanów, że nie zginie  Cool
« Ostatnia zmiana: 12.10.2009, 20:09:34 wysłane przez machbed » Zapisane

Popełniając setki błędów, okazujesz swoje niechlujstwo, brak zaangażowania w to, co robisz i brak szacunku dla osoby, która ma to czytać.
Mati
Gość
« Odpowiedz #47 : 12.10.2009, 20:12:38 »

Nom Machbed na dzien dzisiejszy, mozna powiedziec, ze fanow przybywa co cieszy i to bardzo.
Buu
Gość
« Odpowiedz #48 : 13.10.2009, 17:58:08 »

Niepozwolmy na Pegasus is dath nigdy!

To mnie rozwaliło maksymalnie  DuĹźy uśmiech  jeszcze nie mogę sie przestać turlać hahaha!!!
Ale to jest prawda co napisał Mati. Tylko jeszcze przegonić noobów/nolife'ów z tego forum (a jest taki jeden jegomość) i będzie już całkiem przyjemnie.
Mati
Gość
« Odpowiedz #49 : 13.10.2009, 18:11:25 »

To mnie rozwaliło maksymalnie  DuĹźy uśmiech  jeszcze nie mogę sie przestać turlać hahaha!!!
Ale to jest prawda co napisał Mati. Tylko jeszcze przegonić noobów/nolife'ów z tego forum (a jest taki jeden jegomość) i będzie już całkiem przyjemnie.
ha ha ha ha....Buu wiadomo o co chodzi, calkowita prawda.
Zylok
Gość
« Odpowiedz #50 : 14.10.2009, 13:46:14 »

To mnie rozwaliło maksymalnie  DuĹźy uśmiech  jeszcze nie mogę sie przestać turlać hahaha!!!
Ja, podobnie jak panowie powyżej, domyślam się o kogo chodzi. I jakby on odszedł stąd, to by było forum gites Język
Rantarun
Belmont
Stały bywalec PG

old player

« Odpowiedz #51 : 14.10.2009, 19:21:07 »

To mnie rozwaliło maksymalnie  DuĹźy uśmiech  jeszcze nie mogę sie przestać turlać hahaha!!!

a ja nie wiem o kogo chodzi ale jestem za jak najbardziej, ta konsola będzie wiecznie żywa i nic tego nie zmieni.
Ja, podobnie jak panowie powyżej, domyślam się o kogo chodzi. I jakby on odszedł stąd, to by było forum gites Język

a ja nie wiem o kogo chodzi ale jestem za jak najbardziej, ta konsola będzie wiecznie żywa i nic tego nie zmieni.
« Ostatnia zmiana: 14.10.2009, 19:22:40 wysłane przez Rantarun » Zapisane

machbed
Moderator Globalny
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #52 : 16.10.2009, 14:49:16 »

Buu powiedz o kogo chodzi.

Popełniając setki błędów, okazujesz swoje niechlujstwo, brak zaangażowania w to, co robisz i brak szacunku dla osoby, która ma to czytać.
Buu
Gość
« Odpowiedz #53 : 16.10.2009, 15:02:46 »

Oj taki jeden miglanc który lubi czasem napsocić. Taki nasz forumowy psotnik. Jak jest grzeczny to jest dobrze ale jak zaczyna kombinejszyn to na całego. Zresztą ociupinke zbaczamy z tematu a miało być o wspomnieniach.
Nie wiem czy było pisane o tym ale czy robiliście podmianki cartów podczas np wypożyczania z wypożyczalni lub sprawdzania u znajomego handlarza z bazaru?
Rantarun
Belmont
Stały bywalec PG

old player

« Odpowiedz #54 : 16.10.2009, 15:21:15 »

ja ras miałem taka przygodę na konsoli nie chciał mi działać card z MFF który zakupiłem na bazarze. okazało się że znajoma ma też tą grę więc ją pożyczyłem i jak się okazało że jej kopia działa to podmieniłem płytki w środku nawet się nie kapnęła xD
« Ostatnia zmiana: 16.10.2009, 15:22:47 wysłane przez Rantarun » Zapisane

machbed
Moderator Globalny
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #55 : 17.10.2009, 09:31:01 »

No jeszcze sie chwalić chamstwem . . .  Chichot Nie ładnie, nie ładnie ! ! Język

CZACHA
Użytkownik
*

Kto ma pada ten ma władze !!!!!

« Odpowiedz #56 : 03.11.2009, 19:06:07 »

ja pamiętam jak pady latały konsola dostawała ciosy z pięsci i co ciekawe to była 3 wersja IQ i dopiero jak sobie pół wiochy zrbiło u mnie salon gier kazdy przychodził i grał nawet jak mnie nie było i tak w koncu moja konsola poległa ale na tyle ciosów i grania to długo żyła.

Kliknij na link to nic nie kosztuje wesprzyj fundacje 

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj
Buu
Gość
« Odpowiedz #57 : 03.11.2009, 20:01:01 »

ja pamiętam jak pady latały konsola dostawała ciosy z pięsci i co ciekawe to była 3 wersja IQ i dopiero jak sobie pół wiochy zrbiło u mnie salon gier kazdy przychodził i grał nawet jak mnie nie było i tak w koncu moja konsola poległa ale na tyle ciosów i grania to długo żyła.

Prawdziwie hardcore'owy gracz. Przed Państwem....CZACHA!!!

Ale to zrozumiale. Mieliśmy wszyscy do czynienia czasami z tak wku*****ącymi grami że trzeba się było jakoś wyżyć. Konsola nadawała sie idealnie bo była pod ręką. Czasem nawet tynk ze ścian oblatywał..
CZACHA
Użytkownik
*

Kto ma pada ten ma władze !!!!!

« Odpowiedz #58 : 03.11.2009, 20:45:52 »

dobrze mówisz Buu "Mieliśmy wszyscy do czynienia czasami z tak wku*****ącymi grami że trzeba się było jakoś wyżyć. Konsola nadawała sie idealnie bo była pod ręką" ja zawsze męczyłem się nad stundmanem i bignose kurcze to były czasy walneło się w konsolke i mówiło się pie... nie gram więcej a za 3 min spowrotem się siedziało z padem ,ehh one już nigdy nie wrucą.;-(
« Ostatnia zmiana: 03.11.2009, 20:47:55 wysłane przez CZACHA » Zapisane

Kliknij na link to nic nie kosztuje wesprzyj fundacje 

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj
Rantarun
Belmont
Stały bywalec PG

old player

« Odpowiedz #59 : 04.11.2009, 00:45:50 »

to mnie możecie też do chardcorowych graczy dopisać z reguły się nie denerwowałem ale jak za długo nie mogłem zmęczyć jakiejś gry to wyjmowałem carda z konsoli i ciskałem nim niczym shurikenem o ścianę xD

Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 8
  Drukuj  

Skocz do: