09.12.2019, 09:16:48 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Zapraszamy do rejestracji na forum wszystkich fanów Pegasusa!

Strona główna   Help Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 7 8
  Drukuj  
Autor Wątek: Wspomnienia  (Przeczytany 40587 razy)
Zylok
Gość
« Odpowiedz #30 : 02.05.2009, 15:01:51 »

A teraz to Pegazusów na bazarach nie ma. Trzeba z zaskoczenia je nabywać.

Sa,wiem ze sa pegasusy(nie oryginaly,ale chodzi w koncu o to,zeby se pograc,nie? Mrugnięcie )I dyskietki tez sa,musisz poszukac dobrze ;p
Pegasus Gry - forum Pegasusa i gier na Pegasusa
« Odpowiedz #30 : 02.05.2009, 15:01:51 »

Maciek.exe
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #31 : 07.05.2009, 18:22:09 »

Jest to pełno wspomnień... Jak je sobie przypominam to, aż łezka się w oku kręci. Duzo bym dał żeby powrócic do tamtych czasów. Pamiętam jak z bratem gralismy w mario i z mamą co ja ledwo kilka światów przechodziłem, a mój brat całe mario przeszedł. To były czasy, a teraz to nikogo u swoich znajomych nei znam co by lubił takie gry....
Zylok
Gość
« Odpowiedz #32 : 08.05.2009, 12:48:24 »

taa,teraz już nikt nie gra w pegasusa Smutny jak ostatnio popytałem w szkole to nikt nie ma pegasusa, a dyskietki to tylko jedną ma kolega Smutny Ta legenda już zanika,za 5 lat nikt nie będzie pamiętał o takim czymś jak"pegasus",jak się kogoś zapyta czy ma jakieś gry na pegasusa,on odpowie"A co to takiego pegasus ?" Smutny
Teraz ludzie mają Play Station,nie mówie,że to głupota,ale pegasus to jednak pegasus,ja jakbym miał wybór nowe Play Station3 a 50dyskietek do pegasusa,wybrałbym dyskietki Mrugnięcie
Iq502
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #33 : 17.05.2009, 21:02:53 »

Ja wspomnień z pegasusem za bardzo nie mam ponieważ jestem z rocznika 1980. Commodore 64 kupiłem w 84.Commdore działa  do dziś.A ostatnio wyciągnąłem go aby powrócić do dawnych lat....
« Ostatnia zmiana: 17.05.2009, 21:05:07 wysłane przez Iq502 » Zapisane
Martin
Stały bywalec PG

Oldschool come back!

« Odpowiedz #34 : 28.05.2009, 14:16:50 »

Powiem jak Przekliniak z Cześków - "smuty panowie pierd.........".
Jak taka legenda jak Pegasus umrze - nie ma na to szans! Co więcej - z tego co widzę - jest coraz lepiej. Ja sam mam 22 lata, i zaczynam na nowo swoją historię z grami 8 bitowymi! Będzie coraz lepiej, coraz więcej ludzi już nie ma czasu na gry typu GTA, a i to się powoli nudzi - wspomnienia z dzieciństwa i prostota gier będą teraz tylko atutem!

Zapraszam do obejrzenia mojej kolekcji:
VerminatorX
Mroczny Kombajnista
Aktywny użytkownik

Jestem Spamistą.

« Odpowiedz #35 : 28.05.2009, 18:38:25 »

Witaj, mam nadzieję że będziesz aktywny i dobrze ci będzie na forum Mrugnięcie

Pamiętam jak grałem w grę pt. Chinese Chess... to był kosmos, cudem udało mi się ogarnąć zasady tej dziwnej gry, i wszyscy się w domu dziwili "jak ty możesz w ten syf grać" xD ofc zawsze przegrywałem xD

http://www.youtube.com/vermix007?gl=PL&hl=pl <-- oglądajcie moje przeróbki i piszcie komentarze Mrugnięcie

Zawsze gdy piszesz mądre posty, Bóg zabija emo, więc rób tak dalej
pegazus11
Gość
« Odpowiedz #36 : 15.07.2009, 21:09:29 »

ja mam taką historię(działa się 2 lata temu) mój kolega przyszedł do mnie.Postanowiliśmy wyjąć pegazusa(nie grałem na nim 2 lata Cool ) Graliśmy ze 4 godziny. Koledze bardzo się spodobało Mrugnięcie .
Kupił od kolegi podróbę za 20zł.W dniu kiedy kupił pegazusa(to podróba,ale mówby,że to pegazus Mrugnięcie )
Jutro do mnie dzwoni i mówi:
-Wczoraj kupiłem pegazusa !
-Super, przyniosę parę gier !
-Nie musisz.... Zepsułem Pegazusa cry angry
-Już pierwszego dnia ?
-Chciałem podłączyć zasilacz o większej mocy,myślałem że pegazus będzie pobierał część energii...
Tuuuuuu....... Połączenie zostało przerwane !

ŻAL ! ! !

Rozłączyłem się bo mi go było szkoda, przychodzę do niego jutro:
-Pokaż Pegazusa.
-Jak było przeciążenie to mi dymiło z otworu na gry i szybko odłączyłem zasilanie.Wyrzuciłem go !

Nie mogłem powstrzymać się od śmiechu !
czekolada0
Użytkownik
*

« Odpowiedz #37 : 26.07.2009, 16:38:10 »

Pegazus to miliony wspomnień...wielogodzinne maratony, aby przejść kolejny poziom i ukończyć grę...i spotkania turniejowe na osiedlu:)
Sylwssu
Użytkownik
*

« Odpowiedz #38 : 28.07.2009, 07:47:55 »

Do mnie kumpel przychodził i nie raz od rana do wieczora siedział jedynie mała przerwa na obiad on biegł do domu ja do stołu ^^ i kiedyś byłem zły na niego i się pokłóciliśmy bo przypadkiem wszedł w planszy 1-1 w Mario do kanału i zrobił to przypadkiem i nie chciał mi powiedzieć jak to zrobił ( bo sam nie wiedział ) hehehe

San Francisco....
Ptero95
Gość
« Odpowiedz #39 : 28.07.2009, 09:16:38 »

A teraz to Pegazusów na bazarach nie ma. Trzeba z zaskoczenia je nabywać.

Sa,wiem ze sa pegasusy(nie oryginaly,ale chodzi w koncu o to,zeby se pograc,nie? Mrugnięcie )I dyskietki tez sa,musisz poszukac dobrze ;p
haha zapraszam do mnie na "gielde" pegazy dyskietki ehhh pamietam te wspomnienia jak to sie co niedziele dostawalo 20 zeta szlo sie z innymi kumplami na "gielde"kupowalo sie dyskietki(kazdy mial hajs)i szlo sie do jednej osoby i sie robilo zawody ahhhh chyba se zara pegaza podlącze Chichot
pegazus11
Gość
« Odpowiedz #40 : 28.07.2009, 09:38:23 »

Moja mama też nieźle jechała w tetrisa. Była najlepsza, ale graliśmy w takiego tetrisa co co level był inny kolor a pod koniec każdej rundy spadał taki długi, czarny blok z x na środku każdego kwadrata(potrójny blok to był), który po dotknięciu jakiegoś koloru rozwalał wszystkie klocki tego właśnie koloru Chichot . Przy okazji. Wie ktoś, jak się nazywa ta gra?
Ta gra to Jewerly.Mam ją do dzisiaj,działa,nie zacina się-po prostu chodzi wspaniale ! Cool
Maciek.exe
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #41 : 29.07.2009, 16:00:24 »

O moja też często w tetrisa grała xD No właśnie... Niedługo każdy zapomni co to było dobry stary pegasus ;/
MNK666
Aktywny użytkownik

Konsolowy Pierdoła @(0_o)@

« Odpowiedz #42 : 25.09.2009, 20:14:38 »

Moda na pegasusa jest jedna z odmian retrogamingu o jakim pisza magazyny konsolowe, kiedys zetknalem sie z takim artykulem w prasie ze jest to pewnego rodzaju wyraz bunty w stosunku do duzych koncernow zajmujacych sie wydawaniem gier, czesto bez klimatu, takie masowe produkcje. i mlodzi ludzie wowczas powracaja do korzeni, graja na oryginalnych sprzetachw stare giery. Dla mnie pegasus to przede wszystkim wspomnienia z dawnych lat a obecne zajawka i podnieta. Coprawda ani moja panna ani rodzina tego nie popieraja bo dla nich to sa klamoty ale ja lubie sobie carty na polce postawic albo powyciagac i poobmacywac moje konsolki...taki swir juz ze mnie
Mcin
Twój Moderator
Moderator Globalny
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #43 : 25.09.2009, 20:15:46 »

jaki tam bunt Uśmiech po prostu lubimy stare gry i tyle Uśmiech
Pegasus Master 2
Gość
« Odpowiedz #44 : 26.09.2009, 12:48:04 »

ja lubie sobie carty na polce postawic albo powyciagac i poobmacywac moje konsolki...taki swir juz ze mnie

masz to samo co ja szczerbaty

najfajniejszy jest przycisk od wyjmowania carta...
albo to jak weźmie się cart i i patrzy na naklejkę, ja tak mogę godzinami...

ani moja panna ... tego nie popieraja bo dla nich to sa klamoty
nie wiesz co zrobić? ja sie z tego powodu rozwiodłem...

cytat z piosenki o nas ( graczach):
wychowałem się w tej sposób więc skumaj to!
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 7 8
  Drukuj  

Skocz do: