09.12.2019, 20:02:00 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Zapraszamy do rejestracji na forum wszystkich fanów Pegasusa!

Strona główna   Help Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2]
  Drukuj  
Autor Wątek: Pegasus klawiatura = problem z obrazem  (Przeczytany 4550 razy)
Evil18
I'm here
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #15 : 21.04.2011, 17:20:09 »

ja to tak szczerze nie bawiłbym się w naprawianie tylko kupił coś podobnego lub konkretnego na lata tak to można naprawiać i naprawiać i nerwy można stracić Chichot

Klękam tylko przed Bogiem. A tutaj go nie widzę.
Pegasus Gry - forum Pegasusa i gier na Pegasusa
« Odpowiedz #15 : 21.04.2011, 17:20:09 »

Mcin
Twój Moderator
Moderator Globalny
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #16 : 21.04.2011, 20:59:40 »

Do trzech razy Chichot sztuka, niech kolejny tego znowu nie pisze, tylko pomóżcie mu jak umiecie Mrugnięcie
machbed
Moderator Globalny
Stały bywalec PG

Jeżeli jest sprawa, kontakt na PW.

« Odpowiedz #17 : 21.04.2011, 21:40:04 »

Że tak zapytam. Przylutowałeś czy "przylutowałeś" wejście Video? Rezonator? Nie sądzę, żeby to było uszkodzenie rezonatora. Gdyby to było uszkodzenie kwarcu, poprawne działanie programu byłoby niemożliwe. Do czego on służy? Jest niezbędnym elementem do działania procesora i jednostki graficznej, nastrojony na odpowiednią częstotliwość, w procesorze i ppu masz zaimplementowane dzielniki, w ten sposób zegary tych procesorów taktują z odpowiednio przez nie podzieloną częstotliwością rezonatora. Mam nadzieje, że to kapujesz.

Popełniając setki błędów, okazujesz swoje niechlujstwo, brak zaangażowania w to, co robisz i brak szacunku dla osoby, która ma to czytać.
Mornet
Użytkownik
*

« Odpowiedz #18 : 22.04.2011, 07:14:46 »

Kapuję, przylutowałem wejście Video, a mianowicie wtyk chinch do miejsca, gdzie powinien takowy się znajdować.
machbed
Moderator Globalny
Stały bywalec PG

Jeżeli jest sprawa, kontakt na PW.

« Odpowiedz #19 : 22.04.2011, 10:46:06 »

Zdjęcia daj bo bez tego ciężko cokolwiek wywnioskować. Masz jakiś multimetr? Sprawdzałeś tor video?

Popełniając setki błędów, okazujesz swoje niechlujstwo, brak zaangażowania w to, co robisz i brak szacunku dla osoby, która ma to czytać.
Mornet
Użytkownik
*

« Odpowiedz #20 : 22.04.2011, 11:14:04 »

Zdjęcia dam potem, jaki jest ten "tor video?" i gdzie on jest? Po co jest wejście RF? Dowiedziałem się, że kiedyś, gdy ta konsola była sprawna to gdy się ją włączyło bez kartridża to ekran był niebieski. Teraz tylko widać jakieś kolory, i paski.
Mornet
Użytkownik
*

« Odpowiedz #21 : 22.04.2011, 12:30:41 »

Wszytko odwołuję - Wina leżała w kablu = moja wszelaka głupota, ponieważ dałem przerwany kabel Uśmiech Już wszystko działa!

Pozdrawiam!
Strony: 1 [2]
  Drukuj  

Skocz do: