24.06.2018, 05:12:25 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Zapraszamy do rejestracji na forum wszystkich fanów Pegasusa!

Strona główna   Help Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Nierzetelni kontrahenci  (Przeczytany 8196 razy)
Carnagge
Administrator
Stały bywalec PG

« : 13.04.2011, 23:38:46 »

W tym temacie w pierwszym poście będzie aktualizowana lista użytkowników z którymi przeprowadzanie transakcji może być ryzykowne. W postach można zgłaszać wraz z uzasadnieniem użytkowników do dopisania do tej listy.

Lista nierzetelnych kontrahentów
1. kuracjusz - temat: http://forum.pegasus-gry.com/index.php/topic,4013.0.html
« Ostatnia zmiana: 13.04.2011, 23:40:19 wysłane przez Carnagge » Zapisane
Pegasus Gry - forum Pegasusa i gier na Pegasusa
« : 13.04.2011, 23:38:46 »

YAHHA
Ultra ANTYRecenzent PG - LORD MEGAZORD
Stały bywalec PG

WAKE UP BITCH

« Odpowiedz #1 : 29.06.2011, 20:29:11 »

proponuję dopisać tego Pana Uśmiech jak widać spider szczęścia nie miał grymas

http://allegro.pl/show_user.php?uid=13252326

chociaż takich nowych jest masa i może wydać się że to nie ma sensu to jednak Pan ostro napiera na bandę kupił również odemnie czekam ... Z politowaniem zobaczymy czy urośnie do -2 pkt

nick z allegro : sylweka1

Martin
Stały bywalec PG

Oldschool come back!

« Odpowiedz #2 : 06.07.2011, 12:14:06 »

domin54 - kupowałem od niego grę na Allegro, przesłał mi zdjęcia innych gier na sprzedaż, wybrałem kolekcjonerski LOLO 3, opłaciłem. W międzyczasie w rozmowie z henkiem, zgadaliśmy się, że on także kupił niedawno tą grę, też niebieski box. LOLO 3 hurtowo? Coś nam tu nie pasowało. Za dwa dni dostałem info, że pieniądze zwrócono, bo gra jest uszkodzona. Oczywiście heniu ją dostał, taką samą jak ze zdjęcia które mi pokazał ten użyszkodnik Allegro. Heniowi mówił, że ma dwa takie katridże - jasne - LOLO 3 w hurcie latają.

Napisałem do niego, i oczekiwałem informacji - przepraszam pomyliłem się, grę sprzedałem komuś innemu, czy coś w tym stylu. Mi jednak przez dwa tygodnie ściemniał, że grę otrzymam, tą "drugą sztukę", tylko od elektronika wróci. No to czekam i czekam, piszę, niby na urlopie ktoś odpisuje, mija tydzień, i po moim ostatnim mailu z kolei otrzymałem informację:

"Dzień dobry

Dziękuję za zainteresowanie naszą ofertą. W tej chwili wspomniany przez Pana tytuł nie znajduje się w sprzedaży. Część kaset do konsoli Pegasus okazała się niesprawna i została zezłomowana.

Od 3 lipca handel prowadzimy już jako sklep i każdy nasz towar objęty jest roczną gwarancją a do każdego zakupu klient otrzymuje dowód transakcji w postaci paragonu lub rachunku. Nie możemy zatem sprzedawać niesprawnych sprzętów ani nośników danych.

Ponieważ nasza oferta retro stale się powiększa jest bardzo prawdopodobne, że znajdzie Pan u nas jeszcze wiele unikalnych tytułów, które niezależnie od wartości kolekcjonerskiej sprzedajemy po stałej cenie."

No to ciekawe, dlaczego do tego jednego katridża z Allegro paragonu nie było?

Ostrzegam przed robieniem z nim interesów, jak również zakupu na jego aukcjach. Szkoda zmarnowanego czasu!
« Ostatnia zmiana: 06.07.2011, 12:16:22 wysłane przez Martin » Zapisane

Zapraszam do obejrzenia mojej kolekcji:
spiderfucker666
Użytkownik
*

« Odpowiedz #3 : 07.09.2011, 00:14:22 »

UWAGA OSZUST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
http://allegro.pl/zestaw-33gier-pegasus-konsola-pegasus-gratisy-bcm-i1808674262.html

koleś 3 miesiące temu miał wystawioną ta samą aukcję, chciałem odkupić grę GREEN BERET, po wpłacie 30 zł kontakt się urwał.
Przerobił w ten sposób jeszcze kilka innych osób w tym także z tego forum, było o tym głośno

TWIN2005
Gość
« Odpowiedz #4 : 26.09.2011, 15:47:51 »

UWAGA OSZUST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
http://allegro.pl/zestaw-33gier-pegasus-konsola-pegasus-gratisy-bcm-i1808674262.html

koleś 3 miesiące temu miał wystawioną ta samą aukcję, chciałem odkupić grę GREEN BERET, po wpłacie 30 zł kontakt się urwał.
Przerobił w ten sposób jeszcze kilka innych osób w tym także z tego forum, było o tym głośno

Dziwne że pozytywa dostał za ta aukcję...
Chyba że jakiś znajomek dla ściemy wygrał.
« Ostatnia zmiana: 26.09.2011, 16:56:15 wysłane przez TWIN2005 » Zapisane
spiderfucker666
Użytkownik
*

« Odpowiedz #5 : 19.10.2011, 18:03:20 »

UWAGA OSZUST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
http://allegro.pl/zestaw-34gier-pegasus-gratis-konsola-pegasus-bcm-i1885658020.html
Ten koleś kręci wały jak może, zdjęcie tego zestawu było kilka miesięcy temu na allegro, najbardziej zainteresowanym zapewne fioletowym wai wai2 będzie proponował wpłatę na konto ok 30 zł po czym kontakt się urwie a on znowu znajdzie 4-5 frajerów i zarobi 200 zł, już 4 raz w tym roku.
Nick: maatekk lokalizacja Suwałki, ja już jestem na to uczulony

Dodam tylko ze to ten sam koleś o którym mowa kilka postów wyżej i sławnej aukcji z Green Beret i 168in1
MaarioS
Pomylenie powyższego loginu grozi śmiercią
Stały bywalec PG

Famicom, SNES & N64 fan

« Odpowiedz #6 : 19.10.2011, 18:19:44 »

Rety, macie z nim jazdy.... zgłoście go wszyscy do allegro.

(aukcja)->Zgłoś naruszenie zasad->Jeżeli podejrzewasz, że Sprzedający może nie wysłać przedmiotu po wpłacie, kliknij tutaj.->Bezpieczeństwo->Podejrzewam, że Sprzedający nie wyśle towaru->Formularz->(napisz coś)->Wyślij formularz

To naprawdę zajmuje moment, ja już to zrobiłem.

Ilość cartridge'y jest wprost proporcjonalna do chęci posiadania ich więcej.

Stinger
Aktywny użytkownik

« Odpowiedz #7 : 10.09.2014, 18:54:36 »

aksamitny - najpierw miły i w porządku, dobry kumpel do gier, po wpłacie pieniędzy kontakt się urwał, 63zł w plecy Smutny Uważajcie na NOWYCH !!!

Takie dane mi podał:

Berc Sylwester
ul.1-go maja 5/36
37-310 Nowa Sarzyna
woj.podkarpackie

Nr. konta: 84943010581001364530000001
« Ostatnia zmiana: 12.09.2014, 05:25:54 wysłane przez Stinger » Zapisane

--- PS2 --- PS3 --- PS4 --- PSP ---
rokfor
Użytkownik
*

« Odpowiedz #8 : 17.12.2014, 15:06:14 »

Ostrzegam przed robieniem transakcji z użytkownikiem NKP.

Napisał, że "Przelew zrobiłem w piątek" a do tej pory pieniądze nie doszły. Tak samo było z kontaktem - odpisywał po paru dniach tłumacząc się, że nie miał internetu, ale tylko udawał bo ciągle się logował na forum. Widząc to wszystko już w poniedziałek napisałem mu, że rezygnuję z robienia z nim transakcji. Napisałem też, że skoro już wpłacił pieniądze w piątek, to zwrócę je jak dojdą. Dzisiaj jest już środa i jak wspomniałem żadne pieniądze nie doszły, bo wcale ich nie wpłacił.

Widać, że liczył na wysyłkę bez wpłaty pieniędzy, a potem kontakt by się urwał. Chyba interes życia chciał zrobić.
NKP
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #9 : 17.12.2014, 23:51:57 »

Ostrzegam przed robieniem transakcji z użytkownikiem NKP.

Napisał, że "Przelew zrobiłem w piątek" a do tej pory pieniądze nie doszły. Tak samo było z kontaktem - odpisywał po paru dniach tłumacząc się, że nie miał internetu, ale tylko udawał bo ciągle się logował na forum. Widząc to wszystko już w poniedziałek napisałem mu, że rezygnuję z robienia z nim transakcji. Napisałem też, że skoro już wpłacił pieniądze w piątek, to zwrócę je jak dojdą. Dzisiaj jest już środa i jak wspomniałem żadne pieniądze nie doszły, bo wcale ich nie wpłacił.

Widać, że liczył na wysyłkę bez wpłaty pieniędzy, a potem kontakt by się urwał. Chyba interes życia chciał zrobić.

Pozwólcie forumowicze, że się ustosunkuję do wpisu przedmówcy.
Po pierwsze primo:przelew został wykonany tak jak napisałem w piątek, natomiast ze względu na to ,że w moim banku trwa łączenie klientów oddziałów z klientami online, są problemy z realizacją i przelewy idą dłużej, stąd środki były zawieszone.
Po drugie:dostępu do internetu nie posiadałem, ponieważ byłem na tygodniowej delegacji, mój syn posiada login i czasami się loguje-jest to pierwsze oszczerstwo, sugerowania jakiegoś udawania...dziecinada
Po trzecie rokfor twierdzi cytuje :Widać, że liczył na wysyłkę bez wpłaty pieniędzy, a potem kontakt by się urwał-co jest pomówieniem i szkalowaniem mojego dobrego imienia. Posiadam naszą korespondencję, w której wyraźnie zaznaczam cytuję:przelew został wysłany,proszę o przesłanie paczki PO OTRZYMANIU PRZELEWU-co jednoznacznie potwierdza, że sam upominam się o wysyłkę dopiero po zaksięgowaniu środków na koncie Pana rokfora.W związku z powyższym sugerowanie, że liczyłem na wysyłkę bez wpłaty pieniędzy, a potem kontakt by się urwał traktuję jako POMÓWIENIE i szkalowanie mojego dobrego imienia i naruszenie mojego dobra osobistego art.212 kk.
Pragnę również dodać, że posiadam korespondencję mailową, jak i potwierdzenie nadania przelewu. W razie potrzeby proszę administratora o kontakt.
rokfor
Użytkownik
*

« Odpowiedz #10 : 18.12.2014, 02:59:17 »

Pozwólcie forumowicze, że się ustosunkuję do wpisu przedmówcy.
Po pierwsze primo:przelew został wykonany tak jak napisałem w piątek, natomiast ze względu na to ,że w moim banku trwa łączenie klientów oddziałów z klientami online, są problemy z realizacją i przelewy idą dłużej, stąd środki były zawieszone.
Po drugie:dostępu do internetu nie posiadałem, ponieważ byłem na tygodniowej delegacji, mój syn posiada login i czasami się loguje-jest to pierwsze oszczerstwo, sugerowania jakiegoś udawania...dziecinada
Po trzecie rokfor twierdzi cytuje :Widać, że liczył na wysyłkę bez wpłaty pieniędzy, a potem kontakt by się urwał-co jest pomówieniem i szkalowaniem mojego dobrego imienia. Posiadam naszą korespondencję, w której wyraźnie zaznaczam cytuję:przelew został wysłany,proszę o przesłanie paczki PO OTRZYMANIU PRZELEWU-co jednoznacznie potwierdza, że sam upominam się o wysyłkę dopiero po zaksięgowaniu środków na koncie Pana rokfora.W związku z powyższym sugerowanie, że liczyłem na wysyłkę bez wpłaty pieniędzy, a potem kontakt by się urwał traktuję jako POMÓWIENIE i szkalowanie mojego dobrego imienia i naruszenie mojego dobra osobistego art.212 kk.
Pragnę również dodać, że posiadam korespondencję mailową, jak i potwierdzenie nadania przelewu. W razie potrzeby proszę administratora o kontakt.
Dziecinada to jest z Twojej strony. Jesteś zupełnie niepoważnym człowiekiem. 7 grudnia zadeklarowałeś się, że kupujesz i do tej pory nie mam kasy na koncie. Mnie nie interesuje jakieś pitolenie, że się dziecko logowało, etc. i to jest wręcz komiczne. Ile już czasu minęło? Zawracasz tylko głowę i odradzam wszystkim jakiekolwiek interesy z Tobą. Przez Ciebie straciłem tylko czas i dawno bym to sprzedał komuś innemu. Dopiero się obudziłeś jak dodałem wpis na forum. Nagle dostęp do internetu się znalazł, choć nie wiem czy piszesz Ty, czy jednak Twoje dziecko. W ogóle żałosny jesteś, bo żyjemy w XXI wieku, w dobie powszechnego internetu, więc nie przyjmuję tłumaczenia, że nie miałeś dostępu do internetu. Skoro zajmujesz mój czas, to go szanuj, bo nie jesteś pępkiem świata. I nie zachowuj się jak rozemocjonowany dzieciak z przerośniętym ego i nie tup nóżką i nie strasz sądem, bo na mnie to wrażenia nie robi. Sam spowodowałeś, że Twoja anonimowa i wirtualna ksywka NKP ucierpiała. Twoje zachowanie to spowodowało, więc te wszystkie żale, lamenty i pretensje miej do siebie.

Traktuj sobie to jak chcesz, podpieraj się nawet całym kodeksem karnym, ale dopóki nie wyślesz mi potwierdzenia wpłaty, to wpisu nie usunę i na mnie tego nie wymusisz. Póki co uznaję Twoje maile za szantaż i nie życzę sobie więcej takich wiadomości od Ciebie.
Mcin
Twój Moderator
Moderator Globalny
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #11 : 18.12.2014, 03:12:31 »

Proszę o pohamowanie języka, nie chcemy kłótni. Jak się sprawa wyjaśni, ustalimy, co zostaje w tym temacie a które wpisy usuwamy.
NKP
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #12 : 18.12.2014, 11:18:44 »

Zgadzam się, kłótnia nic tu już nie zmieni i bez sensu jest się szarpać.
Z mojej strony mogę tylko napisać, że faktycznie w dwóch sprawach dałem przysłowiowej du.y
Po pierwsze -decydując się na zakup  powinienem zapewnić sobie dostęp do internetu celem kontaktu. Jeżeli miałem wyjechać w delegacje trzeba było o tym poinformować.
Po drugie-zamiast robić przelew,trzeba było wpłacić bezpośrednio kasę na konto, wówczas nie byłoby problemu. Mój błąd przyznaje się do tego. Człowiek jest zabiegany-praca, żona w ciąży-co oczywiście nie jest jakimkolwiek usprawiedliwieniem i  nikogo nie interesuję, co zrozumiałe.
Na podstawie tych dwóch problemów użytkownik rokfor moim zdanie jak najbardziej miał prawo napisać na forum, że miał problemy z transakcją ze mną. Przyznaje się do winy.
Natomiast nie zgadzam się jak już wcześniej mówiłem ze stwierdzeniem, że chciałem go oszukać, dostać przedmiot, nie wpłacić kasy i zerwać kontakt. Nie jestem oszustem, nikogo nigdy nie okradłem i nie oszukałem. Jest to stwierdzenie krzywdzące dla mnie. I nie chodzi o to, że dotyczy mojej wirtualnej ksyfki,ale o fakt.
Wiedząc ,że są problemy z przelewami,sam poinformowałem o wysłaniu przedmiotu dopiero po otrzymaniu wpłaty. Mój błąd, trzeba było o tym poinformować użytkownika. I tylko w tym aspekcie się nie zgadzamy. Bo jak już wcześniej napisałem:logowanie, czy też problemy z przelewem powinienem załatwić inaczej.
MaarioS
Pomylenie powyższego loginu grozi śmiercią
Stały bywalec PG

Famicom, SNES & N64 fan

« Odpowiedz #13 : 18.12.2014, 21:50:48 »

mój syn posiada login i czasami się loguje

To w takim razie Twój syn również posiada login i hasło na Twojego emaila, telefon, konto bankowe i kartotekę karną i czasami się loguje i robi coś pod Twoją nieobecnością?? Nie powinieneś tego w jakiś sposób zabezpieczyć??

W ogóle żałosny jesteś, bo żyjemy w XXI wieku, w dobie powszechnego internetu, więc nie przyjmuję tłumaczenia, że nie miałeś dostępu do internetu.

To w takim razie powiedz moim zwierzętom, żeby nie gryzły kabla/nie rozwalały rozdzielacza albo żeby mój dostawca internetu notorycznie nie zrywał połączenia albo żeby moja linia telefoniczna również tego nie robiła Chichot  (a u mnie zdarza się to niesamowicie wnerwiająco i dobijająco często). Pewnie niektórzy nie mają świadomości chociażby tego, jak nadal do teraz internet w niektórych miejscach działa BARDZO ŹLE albo nie działa prawie wcale, masz nawet zajebistego farta jak złapie zasięg, że możesz sprawdzić maila a NAWET obejrzeć coś na youtube AŻ w 240p i to NA PÓŁ DNIA (ale tylko przy zajebistej pogodzie). Mam na myśli internet ściągający sygnał bezpośrednio z sieci u moich kumpli na działce w okolicach mazowsza/mazur (ale pewnie zaraz pójdą na mnie hejty że kto mieszka na takim zadupiu, powinien się wyprowadzić i kupić lepszy dom a przede wszystkim internet Chichot ) ale dobra, to nie jest temat o internetach więc nie będę robić offtopu i gadać niepotrzebnie głupot

Ilość cartridge'y jest wprost proporcjonalna do chęci posiadania ich więcej.

rokfor
Użytkownik
*

« Odpowiedz #14 : 19.12.2014, 02:15:23 »

Zgadzam się, kłótnia nic tu już nie zmieni i bez sensu jest się szarpać.
Z mojej strony mogę tylko napisać, że faktycznie w dwóch sprawach dałem przysłowiowej du.y
Po pierwsze -decydując się na zakup  powinienem zapewnić sobie dostęp do internetu celem kontaktu. Jeżeli miałem wyjechać w delegacje trzeba było o tym poinformować.
Po drugie-zamiast robić przelew,trzeba było wpłacić bezpośrednio kasę na konto, wówczas nie byłoby problemu. Mój błąd przyznaje się do tego. Człowiek jest zabiegany-praca, żona w ciąży-co oczywiście nie jest jakimkolwiek usprawiedliwieniem i  nikogo nie interesuję, co zrozumiałe.
Na podstawie tych dwóch problemów użytkownik rokfor moim zdanie jak najbardziej miał prawo napisać na forum, że miał problemy z transakcją ze mną. Przyznaje się do winy.
Natomiast nie zgadzam się jak już wcześniej mówiłem ze stwierdzeniem, że chciałem go oszukać, dostać przedmiot, nie wpłacić kasy i zerwać kontakt. Nie jestem oszustem, nikogo nigdy nie okradłem i nie oszukałem. Jest to stwierdzenie krzywdzące dla mnie. I nie chodzi o to, że dotyczy mojej wirtualnej ksyfki,ale o fakt.
Wiedząc ,że są problemy z przelewami,sam poinformowałem o wysłaniu przedmiotu dopiero po otrzymaniu wpłaty. Mój błąd, trzeba było o tym poinformować użytkownika. I tylko w tym aspekcie się nie zgadzamy. Bo jak już wcześniej napisałem:logowanie, czy też problemy z przelewem powinienem załatwić inaczej.
Takie odniosłem wrażenie, bo Twoje zachowanie na to wskazywało. Nie chcę się także kłócić, bo i po co. Po prostu drażni mnie nieuczciwość, bo ostatnimi czasy jest takich przypadków coraz więcej (a niby w Polsce za Tuska i Kopaczowej żyje się tak dobrze). Tym sposobem wrzuciłem Cię do jednego worka i nauczony doświadczeniem, przestrzegłem innych.
Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do: