Autor Wątek: Dyskietki  (Przeczytany 59485 razy)

sordan

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 138
    • Zobacz profil
Odp: Dyskietki
« Odpowiedź #105 dnia: 26.09.2011, 19:26:32 »
Zenujacy jest ten kraj. W normalnym kraju takiego wyludzacza, oszusta lapie sie maksymalnie 1-2 tygodnie, a ten widze idzie pelna para jak blyskawica od dluzszego czasu :D. Przeciez pieniadze dostaje na konto i nawet jak mu sie udalo zalozyc konto w banku nie na swoje dane to przeciez musi jakos te pieniadze wyplacac albo przelewac dalej. Jak je wyplaca od razu z tego konta, ktore podaje to wystarczy CCTV przejzec z bankomatu (kazdy bankomat ma zainstalowana kamere) i juz wiadomo kto to po krotkim dochodzeniu. Jak przelewa na swoje konto to sprawa jest jeszcze prostsza. Raptem kilka godzin pracy dla policji. Tylko, ze oni maja was gleboko w dupie. Siedza z wywalonymi nogami na biurku i smieja sie z was, ze w taki idiotyczny i prosty sposob dajecie sie oszukac. Potrafia, jesli chca, wierzcie mi. Gdyby syn wysoko postawionego, znajomego policjanta zostal oszukany mieli by oszusta maksymalnie w kilka dni :)

Po za tym gratuluje tym, ktorzy dali sie oszukac. Czytajac kazde jego jedne ogloszenie od razu widac golym okiem, ze jest to zwykly naciagacz. Jak mozna nabierac sie na zdania typu: `mam super nowy laptop, ktory dostalem za darmo wraz z neostrada, nie wiem ile jest warty, dajce mi ile mozecie`. Buhahahaha.
« Ostatnia zmiana: 26.09.2011, 19:32:06 wysłana przez sordan »

meffcio

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 63
    • Zobacz profil
Odp: Dyskietki
« Odpowiedź #106 dnia: 27.09.2011, 10:36:33 »
Polancky i Yahha zrezygnowali z walki z kuracjuszem, więc i ja sobie odpuściłem, bo szanse na wygraną w pojedynkę są mizerne. Nie mam czasu się z tym bawić(ktoś tam ponoć dawno temu zgłaszał sprawę kuracjusza na policję, ale ponoć nic mu nie zrobili).. 200 zł straciłem. Trzeba żyć dalej. Niech to będzie lekcja dla forumowiczów, by nie kupowali od nowych userów poprzez wpłatę bezpośrednio na konto. Takie zakupy to duże ryzyko i nie ma sensu ryzykować. Już lepiej kupić gry na allegro/ebayu itp lub od sprawdzonych forumowiczów ;) Ryzyko wtedy maleje do minimum.
Vash, i od tamtego momentu nic nie ruszałeś? Ja byłem na wyjazdach i trochę pracy miałem przez wakacje, ale myślę, że moglibyśmy wysłać te pisemka, która przygotowywaliśmy. Albo najnormalniej pójść na komendę u siebie i powyjaśniać wszystko. Jakby powiedzieć panom policjantom, że ludzie w innych miastach to samo robią, i pokazać jego ogłoszenia na różnych stronach, to myślę, że sprawa już za daleko zaszła, żeby się tym nie zainteresowali.

Evil18

  • I'm here
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 279
    • Zobacz profil
Odp: Dyskietki
« Odpowiedź #107 dnia: 27.09.2011, 11:40:26 »
powiem tak Panowie że organy u nas w Polsce są do niczego, nie chcę się wypowiadać, ale jednak dołożę trzy grosze, ja zostałem oszukany przez innego gościa ze świstaka na 630zł, kontakt był tak idealny że nie mogłem uwierzyć że mnie po prostu wyhujał (przepraszam) pisałem do niego czy wysłał towar to wysyłał dwa tygodnie... po tym czasie dostałem wiadomość od innego użytkownika że również go też oszukał, po kilku meilach nie było mowy żeby któryś z nas dostał towar dodatkowo tamten oszust sprzedawał cały czas ten sam sprzęt w innych mediach (oszukał gdzieś ludzi do 3-4 tysięcy złotych), sprawę zgłosiłem na policję trzy tygodnie temu! po dziś dzień nie dostałem żadnego pisma(ponoć miało zaraz przyjść) że sprawa ruszyła... inni oszukani również "niby" zgłosili" po dziś dzień nie mam nic, więc dalej będę sądził że policja i inne instytucje biorą pieniądze za samą nazwę i karanie ludzi za to"że zaj.../ukradł kilo kiełbasy swojskiej ze sklepu bo był głodny" dostając za to od razu wyrok...

ForbiddenEvil

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 139
  • Suck my Jamma
    • Zobacz profil
Odp: Dyskietki
« Odpowiedź #108 dnia: 27.09.2011, 15:07:08 »
Nie chcę psioczyć na policję, bo to różnie bywa. Ale skoro odkładaliście to tyle czasu, uzbrójcie się w cierpliwość... podejrzewam że na komendzie podobnych spraw są setki, w przeciągu tego czasu sprawa powinna zostać wysłana do komisariatu w rejonie tego oszusta. Po zbadaniu okoliczności przestępstwa, najprawdopodobniej zostaniecie wezwani na przesłuchanie w tej sprawie (no, chyba że już załączyliście dowody) wraz ze zgłoszeniem. Odrobina cierpliwości i mam nadzieję że wszystko się rozwiąże.
W tym roku też zostałem oszukany przez "koleżankę" na łączną kwotę 720zł, odwlekałem to przez kilka miesięcy, łudząc się że kasę odzyskam, zbierałem dowody w postaci smsów, logów z gg i nagrań rozmów telefonicznych, po zgłoszeniu na policję, pieniądze znalazły się już na drugi dzień. Jeśli tyle osób zgłosi występki kuracjusza, z pewnością będzie miał odpowiednio nasrane w papierach.

duck

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 14
    • Zobacz profil
Odp: Dyskietki
« Odpowiedź #109 dnia: 30.09.2011, 19:10:27 »
I jak? Czy ktoś jeszcze z was zgłaszał sprawę na policji?

duck

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 14
    • Zobacz profil
Odp: Dyskietki
« Odpowiedź #110 dnia: 12.10.2011, 18:34:39 »
Proszę o zgłaszanie się do mnie wszystkich osób, które zgłosiły sprawę na policję! Szczegóły przez maila.

duck

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 14
    • Zobacz profil
Odp: Dyskietki
« Odpowiedź #111 dnia: 25.10.2011, 18:50:18 »
NO I WSZCZĘTO DOCHODZENIE WS. PRZESTĘPSTWA - to dobry początek, bo sprawa nie została umorzona. Polecam zgłaszać się w tej sprawie pod nr tel. 33 812-12-06 - to nr do policjanta, który zajął się tą sprawą razem z Prokuraturą w Bielsku-Białej.

duck

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 14
    • Zobacz profil
Odp: Dyskietki
« Odpowiedź #112 dnia: 04.11.2011, 09:39:42 »
Witam znalazłam pana Łukasza na portalu naszaklasa Proszę wpisywać: Łukasz K A C Z M A R E K Zapraszam poszkodowane osoby do zawierania z tym przemiłym człowiekiem znajomości. Oczywiście i tam już naciąga ludzi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

YAHHA

  • Ultra ANTYRecenzent PG - LORD MEGAZORD
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 302
  • WAKE UP BITCH
    • Zobacz profil
nk
« Odpowiedź #113 dnia: 04.11.2011, 10:20:57 »
Jeśli to na serio on, to jest mała ale szansa go podejść sprzedaje samochód baa kilka tu wał z wysyłką i wpłata na konto nie przejdzie. Przeciez umowa kupna i oględziny muszą być więc szansa jest na FACE2FACE.

O ile jest sens, skoro policja już działa być może szkoda się paprać w gó...
« Ostatnia zmiana: 04.11.2011, 10:24:23 wysłana przez YAHHA »

MaarioS

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 1508
  • Famicom, SNES & N64 fan
    • Zobacz profil
Odp: Dyskietki
« Odpowiedź #114 dnia: 04.11.2011, 10:36:59 »
Haha, z tego co obserwuję to wszystko, to zastanawiam się, czy ludzie mogą stać się jeszcze bardziej chamscy i głupsi :P . Ciekawe, czy będzie kolejna akcja w stylu "Złapano złoczyńcę na portalu nasza-klasa.pl!".

P.S. Hahahaha, sprzedaję auto, jedynie opcja wpłata na konto + wysyłka!!
« Ostatnia zmiana: 04.11.2011, 10:53:20 wysłana przez MaarioS »

Roben

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 426
    • Zobacz profil
Odp: Dyskietki
« Odpowiedź #115 dnia: 04.11.2011, 11:45:50 »
Ja to powiem tak... Czy policja na serio ma Cebulowe przyjebanie?
No chyba tak, takiego fleta sie łapie raz-dwa.
Mają nr. konta bankowego, jeszcze IP z którego sie logował, więc przechwycenie jest natychmiastowe.
Ale nieee, policja woli łapać jakiś Gimbusów palących papierosa w krzakach albo zatrzymać żuli na patrolach.
Albo... posuwają żony zmiennika podczas zmiany warty.
Jezuu zlitujcie sie, w jakim zjebanym kraju my mieszkamy żeby taki Kurwacjusz robił wały na niezłe sumy, a żeby latał bez winy?
To jest kabaret, a kuracjusz i policja to główni bohaterowie.

Co do Kurwacjusza, dajemy to do Ryśka Cebuli w Uwaga, bede reprezentował PG xD

duck

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 14
    • Zobacz profil
Odp: Dyskietki
« Odpowiedź #116 dnia: 07.11.2011, 21:31:34 »
Jestem za! Myślałam o Ekspresie reporterów - ale to nie ma znaczenia gdzie - ważne żeby sprawę nagłośnić!!!

YAHHA

  • Ultra ANTYRecenzent PG - LORD MEGAZORD
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 302
  • WAKE UP BITCH
    • Zobacz profil
Odp: Dyskietki
« Odpowiedź #117 dnia: 07.11.2011, 21:39:21 »
Może Edi Miszczak by to wział do "wzruszyła mnie twoja historia" ew A.Maruszenko do "wybacz mi" ale w obu tych przypadkach pensjonariusz musiałby już być za szkocką kratą. A jak widać nie składa się...


EDIT : Seba w "Dlaczego ja" to by z niego ofiare zrobili, wyskiwany przez dzieci zaszczuty przez policje, wylewali na niego pomyje w internecie. Nikt nie spytał go o bilet, na forach spalony. Teraz powrócił by wymierzyć sprawiedliwość. [
KrwawyRacjusz V - Morderczy card
COOMING SOON DECEMBER 2012
PG13
« Ostatnia zmiana: 08.11.2011, 08:02:41 wysłana przez YAHHA »

SebaSan1981

  • Astromaniac
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 561
    • Zobacz profil
Odp: Dyskietki
« Odpowiedź #118 dnia: 08.11.2011, 07:45:45 »
Historia Kuracjusza to się do "Trudnych Spraw" nadaje lub do "Dlaczego Ja?!". Wysoka oglądalność murowana!!

Mef

  • Wieczny Malkontent.
  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 33
  • 8-bitowa masakra!
    • Zobacz profil
Odp: Dyskietki
« Odpowiedź #119 dnia: 10.11.2011, 08:09:46 »
Na jednej ze stron na której też narozrabiał znalazłem takie info dla wszystkich zainteresowanych:

Osoby poszkodowane przez Łukasza K. proszone są o kontakt z mł. asp. Krzysztofem Heflichem, tel. 33 812-12-06 - lub z nadzorującą dochodzenie Prokuraturą Rejonową Południe w Bielsku-Białej.


Jeżeli mają już na niego kartotekę i większy zbiór przewinień tym łatwiej powinno być zaskarżyć go o kolejne oszustwo.