23.06.2018, 23:11:55 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Zapraszamy do rejestracji na forum wszystkich fanów Pegasusa!

Strona główna   Help Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Ranking gier  (Przeczytany 9250 razy)
Ceglas
Aktywny użytkownik

« : 26.03.2011, 18:09:48 »

Jak widzi wam się pomysł założenia rankingu gier, w którym każdą można by oceniać w skali od 1 do 10, z dodawaniem komentarza?
Pegasus Gry - forum Pegasusa i gier na Pegasusa
« : 26.03.2011, 18:09:48 »

Evil18
I'm here
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #1 : 26.03.2011, 19:47:07 »

zacny pomysł tylko o jaki rankingi gier chodzi o wszystkie platformy czy tylko pegazus? i w jakiej formie to rozpatrujesz? 10 najlepszych tytułów i obok oceny?
« Ostatnia zmiana: 26.03.2011, 19:49:04 wysłane przez Evil18 » Zapisane

Klękam tylko przed Bogiem. A tutaj go nie widzę.
Ceglas
Aktywny użytkownik

« Odpowiedz #2 : 26.03.2011, 21:23:26 »

Oczywiście ranking gier tylko tych na Pegasusa. Forma? Ocenianie wszystkich gier z czego byłyby wyciągane średnie, a każda z nich miałaby swoją podstronę.
Zelas12
Fan Famicoma i Castlevani!!
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #3 : 26.03.2011, 22:13:15 »

Hmm numero uno dla mnie oczywiście CV 1 za muzykę za klimat za grywalność,numer dwa Double Dragon(wszystkie części)za grywalność za super Multi Player oczywiście jak dla mnie,numer trzy Battletoads za graficzkę,momentami dobrą muzykę,na wspólni z numerem 3 jednakże umieściłem ją na miejscu 4 jest gra Bucky Ohara(grafika miód,muzyka na poziomie)
Miejsce piąte kultowa Contra można by powiedzieć za nieśmiertelna grę w Multi i satysfakcję z gry jednakże jest ona za łatwa przynajmniej jak dla mnie Uśmiech
Namber six Marian oj wiele można powiedzieć o naszym wąsiatym przyjacielu ale napewno nie to że jest nudny! Uśmiech

Wreście numer siedem jedna z lepszych gier wyścigowych nie pomyliło mi sie nie z lepszych,najlepszych!!!!!!!!!Micro Machines!!!!!
Super Multi,muzyka na poziomie i niesamowita grywalność jednym słowem szok!

8-długo się zastanawiałem ale mój wybór padł na DIZZY tak!!Super zabawa.Seria zrobiła na mnie wrażenie Uśmiech

Numer 9 seria Turtles 1,2,3,4 nic dodać nic ująć!

Ach trochę gier opuściłem Gimmick,Metroid,Kirby,Adams Family i jej 1000000 dolarów,8 eyes,wiecie bardzo dobrze że bym tak mógł wymieniać do rana Uśmiech jednakże numer 10 jak dla mnie ogłaszam grę Dragon Lair Uśmiech
Evil18
I'm here
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #4 : 27.03.2011, 10:20:37 »

To i ja rzucę własny ranking:
1.The Flinstones:The Rescue of Dino & Happy za grafikę, Freda Chichot  i za to że specjalnie kupiłem NES-a do tej gry
2.Seria Turtles, za całokształt i wspomnienia z dzieciństwa
3.Contra grałem w to tyle razy i dalej mi się podoba
4.Dizzy mega nieziemska gra, zagadki i rozgrywka urywa głowę.
5.Battletoads i Battletoads and Double Dragon za to że gra jest trudna i jedna z niewielu lepszych mordoklepek.
6.Chip And Dale Rescue Rangers bo teraz takich gier nie ma a wiewióry dają radę
7.Seria Kunio Kun milion przegranych godzin i tzw. tricki wyglądały fajnie Uśmiech
8.Spider-Man - Return of the Sinister Six nie każdemu gra przypadnie do gustu, ale to mój bohater z dzieciństwa  szczerbaty
9.Arkanoid zawsze lubiłem strącać te klocki i łapać power-upy
10.Mighty Final Fight najlepsze mordobicie!

MaarioS
Pomylenie powyższego loginu grozi śmiercią
Stały bywalec PG

Famicom, SNES & N64 fan

« Odpowiedz #5 : 27.03.2011, 12:54:28 »

Hmm, tutaj chyba nie bardzo o to chodzi w tym temacie Język (zresztą, jest już chyba taki temat w stylu "Wasze top 10" czy coś takiego).

Ceglasowi tutaj chyba chodziło o to, żeby była możliwość oceniania każdej gry (np. w skali od 1 do 10) i wtedy by była wyciągana średnia i każda gra miałaby jakąś ogólną ocenę. Przynajmniej tak zrozumiałem Język .

Ilość cartridge'y jest wprost proporcjonalna do chęci posiadania ich więcej.

Evil18
I'm here
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #6 : 27.03.2011, 14:25:09 »

Hmm, tutaj chyba nie bardzo o to chodzi w tym temacie Język (zresztą, jest już chyba taki temat w stylu "Wasze top 10" czy coś takiego).

Ceglasowi tutaj chyba chodziło o to, żeby była możliwość oceniania każdej gry (np. w skali od 1 do 10) i wtedy by była wyciągana średnia i każda gra miałaby jakąś ogólną ocenę. Przynajmniej tak zrozumiałem Język .

ok a jak mamy oceniać gry skoro żadnych nie ma w temacie? ja zrozumiałem tak że jakiś użytkownik pisze swoje top 10 a
potem to oceniamy

Mcin
Twój Moderator
Moderator Globalny
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #7 : 27.03.2011, 17:13:16 »

Czyli co, mielibyśmy przymusić userów do oceniania w postach gier w skali 1-10, a zakladający temat (a w praktyce mod, bo wielu tworzy topiki i ucieka) miałby wyliczać średnią? Nie bardzo Język
Wiem, o co Ci chodzi, ale na razie nie ma technicznej możliwości zrobienia takiego cuda, trzeba by zrobić skrypt oceniania.
Ceglas
Aktywny użytkownik

« Odpowiedz #8 : 05.04.2011, 09:24:04 »

Dokładnie.

Wiem, o co Ci chodzi, ale na razie nie ma technicznej możliwości zrobienia takiego cuda, trzeba by zrobić skrypt oceniania.

Właśnie tego się obawiałem, ale może kiedyś damy radę z tymi skryptami.
Carnagge
Administrator
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #9 : 05.04.2011, 10:09:30 »

Pomysl oczywiscie fajny, ale niestety nie ma mozliwosci jego realizacji z przyczyn technicznych Smutny
Evil18
I'm here
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #10 : 05.04.2011, 14:49:30 »

Pomysl oczywiscie fajny, ale niestety nie ma mozliwosci jego realizacji z przyczyn technicznych Smutny

no to nic pisać i grać trzeba dalej Chichot

Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do: