17.11.2018, 16:18:20 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Zapraszamy do rejestracji na forum wszystkich fanów Pegasusa!

Strona główna   Help Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Ban  (Przeczytany 2597 razy)
ronhi
Gość
Ban
« : 24.08.2008, 21:33:53 »

Piszcie wszyscy, którzy chcą dla mnie bana. Nie będę się wtrącał w wypowiedzi.

Decyduje przewaga na TAK lub NIE - żadne pośrednie. I piszcie na temat  Niezdecydowany

edit: "Mile" widziane uzasadnienie. Proszę o sczere wypowiedzi (bez sugerowania się wypowiedziami innych)
« Ostatnia zmiana: 24.08.2008, 21:40:15 wysłane przez ronhi » Zapisane
Pegasus Gry - forum Pegasusa i gier na Pegasusa
Ban
« : 24.08.2008, 21:33:53 »

Evil
Gość
« Odpowiedz #1 : 24.08.2008, 21:34:26 »

TAK

ed. uzasadnienie - prowokujesz ludzi na forum, zakładasz, że każdy, kto ma inne zdanie jest przeciw Tobie i ogólnie jest ułomny. Usuwasz swoje posty, kiedy tylko ludzie zaczynają być przeciwko Tobie. (Kiedyś cały temat usunąłeś). Dyskusje kończą się zazwyczaj "czego ty człowieku ode mnie chcesz?". I ten temat też uważam za pajacowanie, codziennie kilka osób przychodzi i odchodzi z forum i nikt tematu dla siebie nie zakłada. jak chcesz odejść to po cichu, a jak chcesz wzbudzić litość, to nie wiem po co, bo żaden ban Ci nie grozi.

Nie wnosisz wiele pozytywnego na forum. Sorry za szczerość, ale chyba tak ma wyglądać ten wątek?
« Ostatnia zmiana: 24.08.2008, 21:44:15 wysłane przez Evil » Zapisane
Evil
Gość
« Odpowiedz #2 : 24.08.2008, 21:52:15 »

Info dla tych, którzy nie zdążyli przeczytać - ronhi podał wyżej link do ukrytego wątku, w którym zrezygnowałem z funkcji recenzenta i moderatora i uznał, że to takie samo pajacowanie jak to jego (jak widać moderatorem jestem nadal, czyli nie jest najgorzej :p) usunął go, bo załapał, że moja decyzja była podjęta przeze mnie i po cichu - sprawa była przedstawiona jedynie w wąskim gronie a nie tak jak w tym przypadku - publiczna błazenada.

ja nie pytałem ludzi, tylko podjąłem słuszną decyzję, Ciebie na to nie stać jak widzę. Jeśli do tego ma służyć ten temat (czyli jak zwykle prowokacja), to go usuwam.

ed. i znowu usunąłeś posta, ech żałosne. Poza tym ci, którzy mieli tam dostęp już to widzieli i sam wiesz jakie były reakcje.
« Ostatnia zmiana: 24.08.2008, 22:20:49 wysłane przez Evil » Zapisane
ronhi
Gość
« Odpowiedz #3 : 24.08.2008, 21:56:44 »

tak się bawić nie będziemy. Jeśli już chciałeś bzdurny temat, to przynajmniej sam w nim nie pisz, usuń swoje konto, taka moja prośba. I jak chcesz dopisz w tamtym wątku, że to przeze mnie. Możesz wkleić tą wiadomość. Nie będę tego usuwał aż wszyscy przeczytają. Myślę, że tydzień wystarczy. Inaczej usuwam wątek, bo taka zabawa nie ma najmniejszego sensu.

ed. i znowu usunąłeś posta, ech żałosne. Poza tym ci, którzy mieli tam dostęp już to widzieli i sam wiesz jakie były reakcje.

??????????????????????????????????????????????????????????????????????
Evil
Gość
« Odpowiedz #4 : 24.08.2008, 22:00:05 »

brawo, genialny z Ciebie pajac :p

No i sam powiedz jak ja mam z Tobą dyskutować?
PegazusMaster
Gość
« Odpowiedz #5 : 24.08.2008, 22:23:34 »

Strata PEGAZUS-Maniaków z tego forum to jak strata bryłek złota. W każdym bądź razie niektórzy starają ci podpowiedzieć co robisz źle: czym drażnisz innych użytkowników - drażnisz ich najbardziej usuwaniem postów - takie zachowanie zabija dyskusję czyli wychodzi, iż jest to prowokacja - słaba. Jeśli lubisz prowokacje, ale przemyślane to się nie wycofuj jeśli jednak nie jesteś w stanie ciekawie ich prowadzić i uzasadniać swojego zdania to przynajmniej nie usuwaj postów, na które ktoś ci już odpowiedział, bo to totalne tchórzostwo  i osoby, które "oszukałeś", "wystawiłeś" będą miały do ciebie żal .Jeśli ci coś wisi na sumieniu to po prostu to zmień. Problem jest w tym, że boisz się reakcji ludzi na swoje postępowanie. Jeśli prowokujesz musisz stawić temu czoła jeśli jednak jesteś tchórzem to przestań pisać prowokujące posty. (Tchórzostwo wykazujesz usuwając posty, na które uzyskałeś odpowiedź) To czy masz odejść zależy od twojego postępowania. Zastanów się nad nim. Wszystko można zmienić i naprawić. Lepiej pozostać osobą, która przeszła Katharsis niż tchórzem. Prawda ?
« Ostatnia zmiana: 24.08.2008, 22:35:48 wysłane przez PegazusMaster » Zapisane
potak
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #6 : 24.08.2008, 22:57:36 »

Ja jestem na NIE
po co od razu przechodzić do brutalnych rozwiązań?Od kiedy zarejestrowałem sie na forum ronhi był już i jak by dostał bana to bym się czuł tak jakby moja lewa nerka została zbanowana...
Nie wypowiadam sie za czesto,nie pisze spamu(szczerbaty ) jednak czytam prawie codziennie co na forum i jak dla mnie ronhi jest w porządku- ja nic do niego nie mam

Nam strzelać nie kazano! Stara gwardia przeciw spamowi!
Kostek
Stały bywalec PG

Pegasus fan

« Odpowiedz #7 : 25.08.2008, 09:28:51 »

Ja jestem za TEMAT BEZ SENSU. To jest decyzje moderatorów/adminów. Według mnie w takim przypadku demokracja jest nie na miejscu.

Bye

Nam strzelać nie kazano! Stara gwardia przeciw spamowi.

Zastrzegam sobie prawo do usunięcia mojego konta oraz postów, gdy będę przejawiał długą nieaktywnośc
Evil
Gość
« Odpowiedz #8 : 25.08.2008, 09:48:52 »

oczywiście, że masz rację Kostek i decyzja jest znana ronhiemu (zresztą napisałem w pierwszym poście - "żaden ban Ci nie grozi."). Przez PW również napisałem mu, że ja go nie zbanuję, jeśli chce, to ma opcję "usuń konto" w swoim profilu i może z niej skorzystać. Musiałem jednak poczekać z zamknięciem tematu na głos taki jak Twój, bo inaczej ronhi by mi zarzucił, (ba, nawet mi zarzucił, kiedy mu napisałem, że usuwam temat :p), że boję się prawdy. Teraz skoro już boimy się prawdy we dwóch, mogę zamknąć temat i niniejszym to czynię. Jeśli autor się nie zgadza z tą decyzją, kierować skargę na pw wraz z uzasadnieniem.
Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do: