29.01.2020, 12:52:47 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Zapraszamy do rejestracji na forum wszystkich fanów Pegasusa!

Strona główna   Help Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Kupię konsolę  (Przeczytany 1449 razy)
elshawky
Nowy użytkownik
*

« : 10.02.2011, 23:30:45 »

Witam.
Nie znam się na konsolach typu NES, ale zażyłości z wczesnego dzieciństwa związane z tą konsolą odzywają się na studiach, gdy chciałoby się kumplom ze stancji dokopać w Tanki lub Goal kick 3. Interesuje mnie zakup średniej jakości gry w równie średniej cenie. Domyślam się, że oferty z Allegro, dotyczące produktów za 20 zł to jedna wielka ściema, by tylko nabić jak najwięcej klientów korzystając z chwili swoistego "bum-u" na pegasusa, sprzedając mizernej jakości konsole. Ufam, że ktoś z tego forum jest w stanie sprzedać za rozsądną cenę w dobrym stanie i fajną jakością gry. Chciałbym nabyć tzw. zestaw startowy. Konsolę gotową do użycia wraz z padami okablowaniem i składanką najbardziej popularnych gier. Oferta (jak dobrze wyczytałem na Waszym forum) użytkownika Martin dostępna na Allegro jest kusząca, ale cena jest jak dla mnie nie osiągalna. Maksymalnie mogę przeznaczyć 150 zł. Bardzo proszę o propozycję. Dzięki za uwagę i odpowiedzi.
Pozdrawiam!
Pegasus Gry - forum Pegasusa i gier na Pegasusa
« : 10.02.2011, 23:30:45 »

Martin
Stały bywalec PG

Oldschool come back!

« Odpowiedz #1 : 10.02.2011, 23:35:34 »

Hej! Bardzo dobrze się składa, będę miał w tej cenie o której mówisz konsolę Pegasus IQ-502 + 2 pady, zasilacz, kabel AV i do wyboru jeden z dwóch kozackich katridży: 168in1 lub Złotą 5.
Odezwij się do mnie na gg: 5039275. (zawsze jestem na niewidocznym).

Pozdrawiam!

Zapraszam do obejrzenia mojej kolekcji:
Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do: