Autor Wątek: jaką konsole polecacie ?  (Przeczytany 77114 razy)

YAHHA

  • Ultra ANTYRecenzent PG - LORD MEGAZORD
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 302
  • WAKE UP BITCH
    • Zobacz profil
Odp: jaką konsole polecacie ?
« Odpowiedź #15 dnia: 26.04.2011, 14:14:45 »
Łooohoho Ociec musi chyba wkorczyć,

po pierwsze trzeba przemyśleć czy naprawdę chce sie mieć dobra konsolę i grać zbierać carty etc, czy szał i mania na "pega" przypadkiem ci nieminie nim za oknami pojawia się LASKY ze słoneczenego patrolu tak tak lato tuż tuż. A tak serio usiądż sprawdz jaki budżet możesz przeznaczyć na sprzęt i wtedy przeanalizuj to co ci podpowiadali użytkownicy, wybierz coś naprawdę dobrego jeśli zamierzasz swoją przygodę kontynułować dłużej by nie mieć zgrzytu że dany cart nie odpala :angry: takie przypadki na"niektórych tanich sprzętach możesz spotkać, chociaż i zdarzyć się mogą na klonie przez duże K" Jak już wybierzesz sprzęt to wróć na forum być może ktoś ze sprawdzonych użytkowników takowy ma i akurat odsprzeda, nie kosząc cie tak mega ostro po kieszeni jak na allezło. Potem pozostanie ci kupić zapas browca, pożyczyć swiergole od Mcina i szykować kase na carty łohohoooo tu to cię dopiero co poniektóre tytuły po kieszeni pociągną. Wybierz mądrze byś nie żałował grunt to mieć dobre podłoże poczytaj tu i tam a potem będziesz już tylko mega ultra happy graczem tego ci życzę.

YOŁ 8)


ps. osobiscie uważam że MT ew IQ  spełni twoje oczekiwania, jeśli mierzysz niżej wybierz na własną odpowiedzialność tani klon jeśli wyżej ZAZDROSZCZE poluj w FAMI  ;) powodzenia.
« Ostatnia zmiana: 26.04.2011, 14:22:32 wysłana przez YAHHA »

pajdus

  • Fan Pegasusa
  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 58
  • Hardcore Gamer
    • Zobacz profil
Odp: jaką konsole polecacie ?
« Odpowiedź #16 dnia: 27.04.2011, 19:35:10 »
Ja osobiście polecam iq-502 i MT-777DX :)

DarkwindDuckRules!

  • Weteran Darkwinga
  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 66
  • I Am Darkwing Duck!
    • Zobacz profil
Odp: jaką konsole polecacie ?
« Odpowiedź #17 dnia: 28.04.2011, 14:48:10 »
Ja sam gram na "gownie" ale ogolnie to iq 502 i mt777Dx to chyba najlepszle kloniki moge jeszcze powiedziec ze chyba dosc dobry jest Thompsonic i Dendy.

kozi616

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 147
    • Zobacz profil
Odp: jaką konsole polecacie ?
« Odpowiedź #18 dnia: 28.04.2011, 15:39:38 »
za gówniarza nie patrzyło się na jakiej konsoli się gra tylko aby działało, więc mój pierwszy sprzęt to zwykły bazar który teraz na allegro można za 15 zł kupić. potem przyszło oświecenie i jakość jako IQ-502 rev.2, a teraz giercuję na rev.3 i zwykłym NES-sie które są dla mnie najlepsze.

Mati

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 423
    • Zobacz profil
Odp: jaką konsole polecacie ?
« Odpowiedź #19 dnia: 28.04.2011, 16:15:32 »
moge jeszcze powiedziec ze chyba dosc dobry jest Thompsonic i Dendy.

chyba? Thompsonic jest lepszy od Mt jak dla mnie a Dendy ? Nie wiem, zawsze chciałem ten sprzęcik zobaczyc, dotknąć i zagrać na nim.

machbed

  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2124
  • Jeżeli jest sprawa, kontakt na PW.
    • Zobacz profil
Odp: jaką konsole polecacie ?
« Odpowiedź #20 dnia: 28.04.2011, 19:20:20 »
O różnicach między klonami z wyższej półki to ciężko dyskutować - Mcin, tu można mówić o guście bo one niewiele się różnią między sobą pod kątem urządzenia. A przy zakupie należy na to zwracać uwagę.

MaarioS

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 1508
  • Famicom, SNES & N64 fan
    • Zobacz profil
Odp: jaką konsole polecacie ?
« Odpowiedź #21 dnia: 29.04.2011, 18:35:58 »
Niezupełnie jest to klon ale dodam od siebie to, że jeżeli ktoś jest maksymalnym pedantem i chce, żeby u niego WSZYSTKO działało BEZ PROBLEMÓW i chce mieć sprzęt z najwyższej półki (wyżej się nie da), to naprawdę polecam dla takich zaopatrzyć się w Famicoma AV. Co prawda łatwo powiedzieć, bo z tym trzeba się fatygować i trochę problemów jest ze sprowadzaniem zza granicy itp. aczkolwiek czasami można trafić na całkiem niezłą okazję. Aż sam się dziwię, że ta konsola jest aż tak niezawodna. Nie wiedziałem, że taki "Pegasus" w ogóle istnieje 8) . Jak oni to zrobili???

Ceglas

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 235
    • Zobacz profil
Odp: jaką konsole polecacie ?
« Odpowiedź #22 dnia: 29.04.2011, 21:33:10 »
Niezupełnie jest to klon ale dodam od siebie to, że jeżeli ktoś jest maksymalnym pedantem i chce, żeby u niego WSZYSTKO działało BEZ PROBLEMÓW i chce mieć sprzęt z najwyższej półki (wyżej się nie da), to naprawdę polecam dla takich zaopatrzyć się w Famicoma AV. Co prawda łatwo powiedzieć, bo z tym trzeba się fatygować i trochę problemów jest ze sprowadzaniem zza granicy itp. aczkolwiek czasami można trafić na całkiem niezłą okazję. Aż sam się dziwię, że ta konsola jest aż tak niezawodna. Nie wiedziałem, że taki "Pegasus" w ogóle istnieje 8) . Jak oni to zrobili???

Ja nigdy nawet nie miałem w ręce Famicoma, a od lat korzystam z IQ-502. I wiesz co? Nie zamierzam go wymieniać, bo to solidny klon, a poza tym ze zdjęć famicomowe pady mi nie podchodzą. Grałem kiedyś u kolegi na jakimś klawiaturowym piracie z niemal identycznymi, i były dla mnie zupełnie nieporęczne. Ale to pewnie z przyzwyczajenia do tych owalnych.

MaarioS

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 1508
  • Famicom, SNES & N64 fan
    • Zobacz profil
Odp: jaką konsole polecacie ?
« Odpowiedź #23 dnia: 30.04.2011, 11:36:25 »
Ale to chodzi Ci o zwykłego Famicoma czy o Famicoma AV?? Wyszczególnij to bo to jest gruba różnica :P . Nawet jeśli, to przecież nikt nie każe Ci PODMIENIAĆ konsol. Sam mam F. AV, którego używam w sumie cały czas ale mam ze 2 IQ-502 i jakieśtam pierdółkowate klony, które leżą obok.

Ceglas

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 235
    • Zobacz profil
Odp: jaką konsole polecacie ?
« Odpowiedź #24 dnia: 30.04.2011, 12:20:05 »
Chodzi mi ogólnie o tą konsolę. Więcej się na jej temat wypowiedzieć nie mogę, bo tak jak powyżej napisałem, nigdy z niej nie korzystałem.

machbed

  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2124
  • Jeżeli jest sprawa, kontakt na PW.
    • Zobacz profil
Odp: jaką konsole polecacie ?
« Odpowiedź #25 dnia: 30.04.2011, 20:43:59 »
Dopóki czegoś nie weźmiesz w własne ręce to nie ma co oceniać. Te pady są na prawdę bardzo dobre, bardzo wysokiej jakości, trzymając takiego pada w rękach czuć te pieniądze wydane na niego. ;D

Ceglas

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 235
    • Zobacz profil
Odp: jaką konsole polecacie ?
« Odpowiedź #26 dnia: 30.04.2011, 20:57:45 »
Ale ja go nie oceniam i wierzę wam na słowo. Po prostu grałem na badziewnym klonie, który miał pady robione na wzór tych z famicoma i zupełnie nie leżały mi w ręce. Kwestia przyzwyczajenia. Nie śmiałbym poddawać w wątpliwość jakości oryginału, bo już suma 1000 zł mówi sama za siebie.

MaarioS

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 1508
  • Famicom, SNES & N64 fan
    • Zobacz profil
Odp: jaką konsole polecacie ?
« Odpowiedź #27 dnia: 30.04.2011, 22:36:47 »
bo już suma 1000 zł mówi sama za siebie.

Co Ty pitolisz, ja bym aż tyle na pewno nie wyłożył nawet za takie coś. Ja można powiedzieć, że za praktycznie nowiutki komplet dałem jakieś 300zł., nie wliczam wysyłki i tych dodatkowych pierdółek :P .

Ceglas

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 235
    • Zobacz profil
Odp: jaką konsole polecacie ?
« Odpowiedź #28 dnia: 30.04.2011, 23:16:59 »
Co Ty pitolisz, ja bym aż tyle na pewno nie wyłożył nawet za takie coś. Ja można powiedzieć, że za praktycznie nowiutki komplet dałem jakieś 300zł., nie wliczam wysyłki i tych dodatkowych pierdółek :P .
Nie robisz jaj? Smsowałem niegdyś z bono, i pisał mi, że gdybym chciał nowego famicoma, to musiałbym wyłożyć 1000zł. Za 3 stówy też mi oferował, ale używańca...

machbed

  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2124
  • Jeżeli jest sprawa, kontakt na PW.
    • Zobacz profil
Odp: jaką konsole polecacie ?
« Odpowiedź #29 dnia: 30.04.2011, 23:35:54 »
On po prostu na tym nieźle zarabia. Akurat od nas wziął niewielką prowizję, chociaż cholera wie za ile on te Famicomy tak na prawdę kupił.