Autor Wątek: Czemu mój post został usunięty?  (Przeczytany 1118 razy)

Kemot

  • Gość
Czemu mój post został usunięty?
« dnia: 03.11.2010, 16:20:31 »
mam pewno pytanie do obsady modów tego forum:
-dziś rano napisałem w tym wątku:
http://forum.pegasus-gry.com/index.php/topic,3498.msg39070.html#new

post który o dziwo został usunięty, pozwolę sobie przytoczyć treść postu:

trochi śmichowo:
bo iq to pegSus a funstation to pegaZus, ta gra najwyraźniej jest na pegaZusa

(tu nie jestem pewien ale mogły paść słowa: wracając do temu)
zgadzam się z kolegą i proponuję przeczyszczenie slotu w iq(za to wziął bym się na samym początku a czyszczenie carta zostawił na koniec)


może mi ktoś powiedzieć czemu post został usunięty? mam co do tego własne zdanie.
Czekam na odpowiedz. Nie mam w nim nic strasznego: wulgaryzmy- gdzie? offftop- pierwszy akapit jak toś bardzo jest uparty zaliczyć można do tego, można wywalić ten kawałek a nie cały post! obraziłem kogoś- a no tak chyba ten badziewne podróbki funstation. Spam- /\ patrz offtop. Nie zgody z regulaminem?- przytocz mi punkt który złamałem.

ps. zrobię fotkę tego wątku by w razie jego usunięcia był dowód iż istniał...

więc czekam na odpowiedz. "niech wyjdzie z tłumu ten co zrobił ten czy i powie dlaczego!"...

Mcin

  • Twój Moderator
  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2922
    • Zobacz profil
Odp: Czemu mój post został usunięty?
« Odpowiedź #1 dnia: 03.11.2010, 16:27:32 »
Pierwsza część - offtop, druga - post nic nie wnoszący do tematu (klon wypowiedzi poprzednika), czyli spam. Nie ja to usunąłem ale ten z kolegów, który tego dokonał, miał wystarczające podstawy :P

Kemot

  • Gość
Odp: Czemu mój post został usunięty?
« Odpowiedź #2 dnia: 03.11.2010, 16:39:54 »
aha czyli każde potwierdzenie wypowiedzi osoby wcześniejszej jest klonem? a tu to śmieszne jest, zgodnie z twoją zasadą jeśli ktoś zada pytanie: jak walnę głową w puszkę po piwie to czy się zgniecie? ktoś powie: tak to koniec tematu bo jeśli ktoś powie: raczej tak lub zgadzam się z kolegą puszka się zgniecie to to jest spam? a z twojego toku myślenia tak bo są to klony wypowiedzi. To skoro tak to wątek składać się będzie z jednej odpowiedzi( ktoś zada pytanie, ktoś odpowie i kwita każde następne potwierdzenie to będzie spam- żart jakiś). Zgadzając się z kolegą iż może to być wina slotu daję znać osobie mającej ten problem że niech się skupi na tym, im więcej takich samych odpowiedzi tym zadający utwierdzi się w tezie że idzie w dobrym kierunku.

Czekam na słowa osoby która usunęła post...

machbed

  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2124
  • Jeżeli jest sprawa, kontakt na PW.
    • Zobacz profil
Odp: Czemu mój post został usunięty?
« Odpowiedź #3 dnia: 03.11.2010, 16:41:12 »
Ja to usunąłem bo miałem ku temu podstawy, drugi mod potwierdził. Taki mam obowiązek, jeżeli ci to nie odpowiada to nikt cię tu nie trzyma. Zamykam temat.

Mcin

  • Twój Moderator
  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2922
    • Zobacz profil
Odp: Czemu mój post został usunięty?
« Odpowiedź #4 dnia: 03.11.2010, 17:17:45 »
A ja od siebie dodam, że niby miałeś się poprawia ,a już wszczynasz kłótnie. jeśli masz sie kłócić o każdego usunietego posta... brak słów.