07.12.2019, 13:12:59 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Zapraszamy do rejestracji na forum wszystkich fanów Pegasusa!

Strona główna   Help Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2]
  Drukuj  
Autor Wątek: Jak okazujecie innym waszą pasję?  (Przeczytany 6203 razy)
Kemot
Gość
« Odpowiedz #15 : 03.11.2010, 07:03:16 »

Grafiti!!!!????!!!!!
Stary jak najbardziej jestem za wtedy mój pokój gier wyglądałby cudownie Uśmiech
Gdzie mieszkasz?Kiedy przyjedziesz?

Właśnie sobie wyobraziłem Simona Belmonta na ścianie SZOK!!

Doskonały pomysł!

muszę zgasić zapał tych którzy liczą iż wykonam im grafiti- fakt, faktem jestem w wstanie coś tam "namaziać" ale nie podejmę się namalowania nikomu tematycznego grafiti w pokoju, jestem za chudy w uszach na takie wyzwanie. Chyba że bym wziął się za siebie, przygotował kawałek ściany i potrenował( iskierka nadziei zawsze jest).
do SebaSan1981:
mógł byś pokazać to co zrobiłeś, jestem ciekaw( jeśli uznasz że nie pokażesz tego dzieła- no spoko.)

Uśmiech im znika kiedy wchodzą do "mojego" pokoju i patrzą na półki z grami nie którym musze język z podłogi zbierać Uśmiech

inni spodziewają się jednej konsoli i kilku gier- a tu mega zaskoczenie! szczerbaty
A moimi pasjami się nikt nie interesuje ;/ xD
ja tu nie widzę problemu- jak powiedział kiedyś wieszcz Polsko-Azjatycki:
Błogosławieni którzy nie stoją w tłumie lecz stoją obok tłumu!* (każdy chyba skmał o co chodzi- jak nie to wstawię wytłumaczenie)

*- czy chyba jakoś tak...
Pegasus Gry - forum Pegasusa i gier na Pegasusa
« Odpowiedz #15 : 03.11.2010, 07:03:16 »

salviador
Użytkownik
*

« Odpowiedz #16 : 03.11.2010, 16:25:11 »

ja mam prawie same niepopularne zainteresowania wiec znajomi już sie przyzwyczaili, że czytam komiksy, gram w dziwne gierki i słucham dziwnej muzyki ;]

... a najlepsze jest to, że znalazłem dziewczyne która jara sie tym co ja xP, żyć nie umierać DuĹźy uśmiech - machbed: Pozazdrościć. DuĹźy uśmiech

Mcin: Temat ciekawy i jak najbardziej zgony z tematyką pegasusową i zasługuje na godne miejsce w tym dziale.
« Ostatnia zmiana: 03.11.2010, 16:55:48 wysłane przez machbed » Zapisane
Vladzimierz
Aktywny użytkownik

Pegasus/MS-DOS/Commodore

« Odpowiedz #17 : 01.03.2011, 09:51:49 »

Codziennie gram (na konsoli i emulatorze), opowiadam o tym, jak ktoś do mnie przyjdzie to zawsze odpalam konsolę, wrzucam zdjęcia na nk i fejsa z pegasusem Uśmiech, 2x w tygodniu do ruskich na bazarek.

Mój sprzęt "grający":

Pegasus Victor-100
Compaq Presario CDS 720
Commodore C64G
Dingo A-320
Soulwatcher
Użytkownik
*

« Odpowiedz #18 : 23.04.2011, 11:47:10 »

Mam w telefonie masę dzwonków z nesowych gier, zarówno w formacie mp3 jak i midi (na sygnał sms mam melodię z popularnych Tanków). Oprócz tego w szafie mam dwie koszulki nawiązujące do tamtych czasów - jedną z logo Battletoads, drugą z napisem "I love 8-bit".

Poza tym w pracy lubię rozmawiać z innymi o grach z Pegasusa i o tym jak się kiedyś grało całymi dniami Uśmiech
Strony: 1 [2]
  Drukuj  

Skocz do: