Autor Wątek: Pegasus-gry Super League 2008!  (Przeczytany 47373 razy)

Evil

  • Gość
Pegasus-gry Super League 2008!
« dnia: 12.08.2008, 19:38:49 »

   Gramy ze sobą po dwa mecze w grupie. Z każdej grupy awansują dwie najlepsze drużyny, które spotkają się w półfinałach (pary półfinałowe tworzone będą "na krzyż" - drużyna z miejsca 1. w grupie A zagra z drużyną 2. w grupie B, zaś druga drużyna z grupy A z pierwszą drużyną grupy B). Przegrani z półfinałów spotkają się w meczu o trzecie miejsce, zwycięzcy w wielkim finale Super League 2008 :)

   Zasady punktowania w fazie grupowej - jako, że w grze nie ma remisów konieczne jest odstąpienie od standardowego "piłkarskiego" naliczania punktów. Za zwycięstwo w meczu (regulaminowy czas + ewentualna dogrywka) drużyna otrzymuje 3 punkty, za zwycięstwo w karnych (remis w meczu) 2 punkty, za porażkę po karnych 1 punkt zaś za porażkę w meczu (regulaminowym czasie bądź po dogrywce) 0 punktów. Może brzmi skomplikowanie, ale spokojnie - ja to będę zliczał ;) W przypadku takiej samej ilości punktów w grupie, o kolejności zdecyduje bilans bramkowy (do bilansu liczy się wynik końcowy po regulaminowym czasie! Bez dogrywki i karnych), jeśli bilans będzie na równym poziomie, między drużynami odbędzie się dodatkowy mecz rozstrzygający.

Rom z grą do pobrania tutaj klik (gra numer 3 na tej składance). Zalecam grę na emulatorze Nestopia.
Uczestnicy:

1. Anglia (England) - B@Q
2. Rosja (Russia) - Valvadis
3. Francja (France) - Dziadu
4. Niemcy (West Germany) - Evil
5. Holandia (Holland) - Yellow
6. Argentyna (Argentina) - szasza31
7. Brazylia (Brazil) - Kostek


Losowanie było jak najbardziej uczciwe, pozapisywałem uczestników na małych karteczkach i losowałem kolejno 1 do grupy A, 1 do grupy B, 2 do A, 2 do B itd.
Na czas turnieju zostaje uruchomiona specjalna sieć, żeby innych nie zajmować.
Nazwa sieci: Turniej PG   hasło: 12345

Oczywiście jeśli będziecie akurat z rywalem w jakiejś innej sieci, też możecie w niej grać.

Zasada podawania wyniku:
Piszemy wynik po czasie regulaminowym. Jeśli mecz skończy się remisem dopisujemy w nawiasie (po dogr. i tu wynik), jeśli mecz rozstrzygają karne również należy podać wynik po regulaminowym czasie, a w nawiasie (w karnych i tu wynik). W wypadku meczu rozstrzygającego się w karnych nie podajemy wyniku po dogrywce, bo jak napisałem wyżej w zasadach do bilansu liczyć się będą TYLKO bramki strzelone w regulaminowym czasie.

Przykład poprawnego podania wyniku:
szasza31 - Kostek 1:2


Jeśli po dogrywce:

szasza31 - Kostek 1:1 (po dogr. 3:1)


jeśli po karnych:

szasza31 - Kostek 1:1 (w karnych 4:5)


Oczywiście jeśli będzie trochę inaczej, to nic się nie stanie, byle się dało połapać, ale tak jest najprościej. Wyniki podawajcie w tym temacie. Jeśli jedna z osób grających poda wynik a druga poda inny (ktoś oszuka jednym słowem :p) mecz zostanie powtórzony, z koniecznością nagrania filmiku ze spotkania (nie zakładam żeby się takie coś zdarzyło, ale na wszelki wypadek piszę). Oczywiście grać możecie w dowolnej kolejności, jeśli akurat będzie przeciwnik dostępny grajcie (najlepiej po 2 mecze od razu), kolejki są rozpisane tylko po to, żeby mieć wyniki czytelnie i w jednym miejscu, żeby się później nie pogubić przy podliczaniu tabeli. Tabele będą aktualizowane codziennie około godz. 23:00


Tabela Grupy A:

Kolejka 1:
szasza31 - Kostek
Yellow - Evil  2:11

Kolejka 2:
szasza31 - Yellow
Kostek - Evil

Kolejka 3:
szasza31 - Evil
Kostek - Yellow

Kolejka 4:
Kostek - szasza31
Evil - Yellow 7:2

Kolejka 5:
Yellow - szasza31
Evil - Kostek

Kolejka 6:
Evil - szasza31
Yellow - Kostek


Tabela Grupy B:

Kolejka 1:
Valvadis - Dziadu

Kolejka 2:
Valvadis - B@Q

Kolejka 3:
Dziadu - B@Q

Kolejka 4:
Dziadu - Valvadis

Kolejka 5:
B@Q - Valvadis

Kolejka 6:
B@Q - Dziadu


Termin rozegrania spotkań grupowych, to 30 sierpnia, godz. 20:00 (oczywiście jak się uda wcześniej, to zaczniemy pucharową), tak żeby w niedzielę (31 sierpnia) dograć półfinały, mecz o 3. miejsce i finał. Jeśli ktoś nie będzie miał dostępu do kompa/neta, zgłaszać do mnie przez PW, jeżeli ktoś wyraźnie będzie się wymigiwał od rozegrania meczu/-ów również zgłaszać do mnie przez PW, postaram się z taką osobą skontaktować i wyjaśnić sprawę, jeśli się nie uda, przyznawane będą walkowery 3:0.

Powodzenia wszystkim! :D
« Ostatnia zmiana: 09.09.2008, 19:04:01 wysłana przez Evil »

Evil

  • Gość
Odp: Pegasus-gry Super League 2008!
« Odpowiedź #1 dnia: 21.08.2008, 19:40:21 »
jedziemy! :)

Kostek

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 317
  • Pegasus fan
    • Zobacz profil
Odp: Pegasus-gry Super League 2008!
« Odpowiedź #2 dnia: 21.08.2008, 19:42:15 »
ok! to ja czekam na hamaku bo troche zajmie zanim sie naucze grac przez neta ;)

B@Q

  • Gość
Odp: Pegasus-gry Super League 2008!
« Odpowiedź #3 dnia: 21.08.2008, 20:10:49 »
No to gramy! Ja czekam na graczy...

Kostek

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 317
  • Pegasus fan
    • Zobacz profil
Odp: Pegasus-gry Super League 2008!
« Odpowiedź #4 dnia: 21.08.2008, 20:34:48 »
B@Q dawaj

Yellow

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 552
  • I Love Anime :)))
    • Zobacz profil
Odp: Pegasus-gry Super League 2008!
« Odpowiedź #5 dnia: 21.08.2008, 22:02:48 »
mam nowa swietna zasade na kazdy turniej->Evilowi wstep wzbroniony :) Gratulacje Evil grasz niesamowicie co i tak nie zmienia faktu ze najchetniej bym cie wykluczyl :)

Evil

  • Gość
Odp: Pegasus-gry Super League 2008!
« Odpowiedź #6 dnia: 21.08.2008, 22:04:31 »
w sumie to możemy tak zrobić, że mi się punkty nie będą liczyły, tylko poprowadzę turniej. Będę sobie grał dla przyjemności, ale bez punktów, taki bierny uczestnik :p Jak chcecie mi wszystko jedno :)

Yellow

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 552
  • I Love Anime :)))
    • Zobacz profil
Odp: Pegasus-gry Super League 2008!
« Odpowiedź #7 dnia: 21.08.2008, 22:06:15 »
Nie gadaj glupot :P mysle ze kazdy bedzie gadal zeby cie wykluczyc po takim wpie...dolu jakim bedziesz im spuszczal :P Ale grac masz i basta bo w finale musze ci wkopac co nie ? :)

Evil

  • Gość
Odp: Pegasus-gry Super League 2008!
« Odpowiedź #8 dnia: 21.08.2008, 22:08:19 »
nie gadam głupot tylko poważnie pytam. Zobaczymy co reszta na to

B@Q

  • Gość
Odp: Pegasus-gry Super League 2008!
« Odpowiedź #9 dnia: 22.08.2008, 08:16:19 »
Evil ma grać.

Evil

  • Gość
Odp: Pegasus-gry Super League 2008!
« Odpowiedź #10 dnia: 22.08.2008, 10:41:33 »
no gram przecież :p ale Wy też tam grajcie w tej drugiej grupie. Im szybciej się uda rozegrać tym lepiej, bo później się niektórym szkola zacznie czy coś i się w końcu nie dogra do końca.

B@Q

  • Gość
Odp: Pegasus-gry Super League 2008!
« Odpowiedź #11 dnia: 22.08.2008, 10:59:46 »
Dziadu i valvadis się nie odzywają.

Kostek

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 317
  • Pegasus fan
    • Zobacz profil
Odp: Pegasus-gry Super League 2008!
« Odpowiedź #12 dnia: 22.08.2008, 12:02:55 »
Evil musisz grac normalnie bo musze Cie skopac a to tylko pech mi wczoraj w tym przeszkodził ;D

Valvadis

  • Gość
Odp: Pegasus-gry Super League 2008!
« Odpowiedź #13 dnia: 22.08.2008, 14:03:20 »
sorki za wczoraj ale nie mogłem być na kompie, dzisiaj za to będę na pewno ;)

Jeszcze raz bardzo przepraszam.

Evil

  • Gość
Odp: Pegasus-gry Super League 2008!
« Odpowiedź #14 dnia: 22.08.2008, 19:16:17 »
nie masz za co przepraszać, termin jest myślę wystarczający żeby rozegrać wszystkie mecze. Jak dzień Cię nie ma, to nic się nie dzieje ;)

ed. No panowie! Grajcie ten turniej :p
« Ostatnia zmiana: 22.08.2008, 20:28:09 wysłana przez Evil »