18.10.2018, 06:43:28 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Zapraszamy do rejestracji na forum wszystkich fanów Pegasusa!

Strona główna   Help Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2 3
  Drukuj  
Autor Wątek: Pegasus-gry Super League 2008!  (Przeczytany 33908 razy)
Evil
Gość
« : 12.08.2008, 19:38:49 »

Gramy ze sobą po dwa mecze w grupie. Z każdej grupy awansują dwie najlepsze drużyny, które spotkają się w półfinałach (pary półfinałowe tworzone będą "na krzyż" - drużyna z miejsca 1. w grupie A zagra z drużyną 2. w grupie B, zaś druga drużyna z grupy A z pierwszą drużyną grupy B). Przegrani z półfinałów spotkają się w meczu o trzecie miejsce, zwycięzcy w wielkim finale Super League 2008 Uśmiech

Zasady punktowania w fazie grupowej - jako, że w grze nie ma remisów konieczne jest odstąpienie od standardowego "piłkarskiego" naliczania punktów. Za zwycięstwo w meczu (regulaminowy czas + ewentualna dogrywka) drużyna otrzymuje 3 punkty, za zwycięstwo w karnych (remis w meczu) 2 punkty, za porażkę po karnych 1 punkt zaś za porażkę w meczu (regulaminowym czasie bądź po dogrywce) 0 punktów. Może brzmi skomplikowanie, ale spokojnie - ja to będę zliczał Mrugnięcie W przypadku takiej samej ilości punktów w grupie, o kolejności zdecyduje bilans bramkowy (do bilansu liczy się wynik końcowy po regulaminowym czasie! Bez dogrywki i karnych), jeśli bilans będzie na równym poziomie, między drużynami odbędzie się dodatkowy mecz rozstrzygający.

Rom z grą do pobrania tutaj klik (gra numer 3 na tej składance). Zalecam grę na emulatorze Nestopia.
Uczestnicy:

1. Anglia (England) - B@Q
2. Rosja (Russia) - Valvadis
3. Francja (France) - Dziadu
4. Niemcy (West Germany) - Evil
5. Holandia (Holland) - Yellow
6. Argentyna (Argentina) - szasza31
7. Brazylia (Brazil) - Kostek

Losowanie było jak najbardziej uczciwe, pozapisywałem uczestników na małych karteczkach i losowałem kolejno 1 do grupy A, 1 do grupy B, 2 do A, 2 do B itd.
Na czas turnieju zostaje uruchomiona specjalna sieć, żeby innych nie zajmować.
Nazwa sieci: Turniej PG   hasło: 12345

Oczywiście jeśli będziecie akurat z rywalem w jakiejś innej sieci, też możecie w niej grać.

Zasada podawania wyniku:
Piszemy wynik po czasie regulaminowym. Jeśli mecz skończy się remisem dopisujemy w nawiasie (po dogr. i tu wynik), jeśli mecz rozstrzygają karne również należy podać wynik po regulaminowym czasie, a w nawiasie (w karnych i tu wynik). W wypadku meczu rozstrzygającego się w karnych nie podajemy wyniku po dogrywce, bo jak napisałem wyżej w zasadach do bilansu liczyć się będą TYLKO bramki strzelone w regulaminowym czasie.

Przykład poprawnego podania wyniku:
szasza31 - Kostek 1:2

Jeśli po dogrywce:

szasza31 - Kostek 1:1 (po dogr. 3:1)

jeśli po karnych:

szasza31 - Kostek 1:1 (w karnych 4:5)

Oczywiście jeśli będzie trochę inaczej, to nic się nie stanie, byle się dało połapać, ale tak jest najprościej. Wyniki podawajcie w tym temacie. Jeśli jedna z osób grających poda wynik a druga poda inny (ktoś oszuka jednym słowem :p) mecz zostanie powtórzony, z koniecznością nagrania filmiku ze spotkania (nie zakładam żeby się takie coś zdarzyło, ale na wszelki wypadek piszę). Oczywiście grać możecie w dowolnej kolejności, jeśli akurat będzie przeciwnik dostępny grajcie (najlepiej po 2 mecze od razu), kolejki są rozpisane tylko po to, żeby mieć wyniki czytelnie i w jednym miejscu, żeby się później nie pogubić przy podliczaniu tabeli. Tabele będą aktualizowane codziennie około godz. 23:00

Tabela Grupy A:

Kolejka 1:
szasza31 - Kostek
Yellow - Evil  2:11

Kolejka 2:
szasza31 - Yellow
Kostek - Evil

Kolejka 3:
szasza31 - Evil
Kostek - Yellow

Kolejka 4:
Kostek - szasza31
Evil - Yellow 7:2

Kolejka 5:
Yellow - szasza31
Evil - Kostek

Kolejka 6:
Evil - szasza31
Yellow - Kostek

Tabela Grupy B:

Kolejka 1:
Valvadis - Dziadu

Kolejka 2:
Valvadis - B@Q

Kolejka 3:
Dziadu - B@Q

Kolejka 4:
Dziadu - Valvadis

Kolejka 5:
B@Q - Valvadis

Kolejka 6:
B@Q - Dziadu

Termin rozegrania spotkań grupowych, to 30 sierpnia, godz. 20:00 (oczywiście jak się uda wcześniej, to zaczniemy pucharową), tak żeby w niedzielę (31 sierpnia) dograć półfinały, mecz o 3. miejsce i finał. Jeśli ktoś nie będzie miał dostępu do kompa/neta, zgłaszać do mnie przez PW, jeżeli ktoś wyraźnie będzie się wymigiwał od rozegrania meczu/-ów również zgłaszać do mnie przez PW, postaram się z taką osobą skontaktować i wyjaśnić sprawę, jeśli się nie uda, przyznawane będą walkowery 3:0.

Powodzenia wszystkim! Chichot
« Ostatnia zmiana: 09.09.2008, 19:04:01 wysłane przez Evil » Zapisane
Pegasus Gry - forum Pegasusa i gier na Pegasusa
« : 12.08.2008, 19:38:49 »

Evil
Gość
« Odpowiedz #1 : 21.08.2008, 19:40:21 »

jedziemy! Uśmiech
Kostek
Stały bywalec PG

Pegasus fan

« Odpowiedz #2 : 21.08.2008, 19:42:15 »

ok! to ja czekam na hamaku bo troche zajmie zanim sie naucze grac przez neta Mrugnięcie

Nam strzelać nie kazano! Stara gwardia przeciw spamowi.

Zastrzegam sobie prawo do usunięcia mojego konta oraz postów, gdy będę przejawiał długą nieaktywnośc
B@Q
Gość
« Odpowiedz #3 : 21.08.2008, 20:10:49 »

No to gramy! Ja czekam na graczy...
Kostek
Stały bywalec PG

Pegasus fan

« Odpowiedz #4 : 21.08.2008, 20:34:48 »

B@Q dawaj

Zastrzegam sobie prawo do usunięcia mojego konta oraz postów, gdy będę przejawiał długą nieaktywnośc
Yellow
Stały bywalec PG

I Love Anime :)))

« Odpowiedz #5 : 21.08.2008, 22:02:48 »

mam nowa swietna zasade na kazdy turniej->Evilowi wstep wzbroniony Uśmiech Gratulacje Evil grasz niesamowicie co i tak nie zmienia faktu ze najchetniej bym cie wykluczyl Uśmiech

Evil
Gość
« Odpowiedz #6 : 21.08.2008, 22:04:31 »

w sumie to możemy tak zrobić, że mi się punkty nie będą liczyły, tylko poprowadzę turniej. Będę sobie grał dla przyjemności, ale bez punktów, taki bierny uczestnik :p Jak chcecie mi wszystko jedno Uśmiech
Yellow
Stały bywalec PG

I Love Anime :)))

« Odpowiedz #7 : 21.08.2008, 22:06:15 »

Nie gadaj glupot Język mysle ze kazdy bedzie gadal zeby cie wykluczyc po takim wpie...dolu jakim bedziesz im spuszczal Język Ale grac masz i basta bo w finale musze ci wkopac co nie ? Uśmiech

Evil
Gość
« Odpowiedz #8 : 21.08.2008, 22:08:19 »

nie gadam głupot tylko poważnie pytam. Zobaczymy co reszta na to
B@Q
Gość
« Odpowiedz #9 : 22.08.2008, 08:16:19 »

Evil ma grać.
Evil
Gość
« Odpowiedz #10 : 22.08.2008, 10:41:33 »

no gram przecież :p ale Wy też tam grajcie w tej drugiej grupie. Im szybciej się uda rozegrać tym lepiej, bo później się niektórym szkola zacznie czy coś i się w końcu nie dogra do końca.
B@Q
Gość
« Odpowiedz #11 : 22.08.2008, 10:59:46 »

Dziadu i valvadis się nie odzywają.
Kostek
Stały bywalec PG

Pegasus fan

« Odpowiedz #12 : 22.08.2008, 12:02:55 »

Evil musisz grac normalnie bo musze Cie skopac a to tylko pech mi wczoraj w tym przeszkodził DuĹźy uśmiech

Valvadis
Aktywny użytkownik

www.valvadis.startowy.com

« Odpowiedz #13 : 22.08.2008, 14:03:20 »

sorki za wczoraj ale nie mogłem być na kompie, dzisiaj za to będę na pewno Mrugnięcie

Jeszcze raz bardzo przepraszam.

Evil
Gość
« Odpowiedz #14 : 22.08.2008, 19:16:17 »

nie masz za co przepraszać, termin jest myślę wystarczający żeby rozegrać wszystkie mecze. Jak dzień Cię nie ma, to nic się nie dzieje Mrugnięcie

ed. No panowie! Grajcie ten turniej :p
« Ostatnia zmiana: 22.08.2008, 20:28:09 wysłane przez Evil » Zapisane
Strony: [1] 2 3
  Drukuj  

Skocz do: