Autor Wątek: Sny o pegazusie  (Przeczytany 5669 razy)

blablebli

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 34
    • Zobacz profil
Sny o pegazusie
« dnia: 26.09.2010, 14:32:34 »
Czy ktoś z Was miewa sny o pegazusie? Mi np. co jakiś czas śni się jakieś tajne stoisko z cartami. Idę gdzieś przez miasto jakimiś zakamarkami i nagle natrafiam na sprzedawcę, który ma tyyyyyle cartów, w tym nie na pegasusa, ale też inne konsole. W boxach, bez boxów. Dziś miałem sen, że w trakcie przechadzki na lokalną giełdę odkryłem jej jakiś mało uczęszczany kawałek i tam stoisko miał Rusek, który mówił pół-polskim pół-rosyjskim. Między przeglądaniem kartów polecał mi rosyjski szampan za 4zł, ponoć najlepszy na kaca, i dawał takie ceny, że mi szczena opadała. 200zł za cart. Po moim zdziwieniu obniżył do 10zł, ale powiedział, że min jest wart 20zł. Więc stwierdziłem, że obcokrajowiec, musiały mu się liczby z tą dwusetką pomylić. Chciałem kupić kilka, ale jak na złość za plecami stali rodzice z babcią. Nie kupiłem więc, bo by gadali, że wydaję kasę na głupoty. Powiedziałem mu, żeby mi zatrzymał do następnego tygodnia. Co mnie najbardziej rozwaliło w jego cartach, miał jakieś takie cienkie czarne, długie i wąskie, z radarem. Pokazywał jak je się uruchamia za pomocą tego radaru, który służył do namierzenia sygnału konsoli. Rozwijało się jakieś dodatkowe skrzydło carta i trzeba było namierzyć konsolę, inaczej gra się nie uruchamiała. Zastanawiam się tylko skąd taki sen. Przecież dużo wczoraj nie wypiłem.

Mati

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 423
    • Zobacz profil
Odp: Sny o pegazusie
« Odpowiedź #1 dnia: 26.09.2010, 14:56:16 »
A miewam takie sny owszem. Często są to jakieś sny w których po prostu gram na konsoli z grupką osób, albo łażę po targowiskach z cartami kupując nowe jakieś bazarowe carty od Rusków. Bardzo często miewam sny związane z forami o Pegasusie. Pamiętam, że rok temu miałem taki sen związany z byłą starą gwardią tu na forum, to jeszcze jak sobie u admina gp nie przeskrobałem, że u niego był melanż i po prostu graliśmy na Pegasusie i piliśmy z Mcinem, serio :D :D.
Miewam najczęściej sny związane z dobrze znanym forum o NESie, bo jak wiadomo znam bardzo dużo osób osobiście ztamtąd i oczywiście część mych serdecznych kolegów udziela się też tutaj. Też są to sny, że gramy, melanżujemy itd :D.
Raz pamiętam, że miałem taki sen, ale to już dawno. Gram sobie w Battle city, przegrywam a tu nagle do muzyki z gameover zaczyna śpiewać kobieta i to były słowa takie: Zagraj dalej, bo ci Bozia utnie język o_o.
Serio, to nie są jakieś wymyślone bzdety. Po prostu jestem tak wkręcony w tą tematykę, że mam różne shizowe sny na ten temat. A to sen, który miałem jakieś pół roku temu.
jechaliśmy na szkolną wycieczkę autokarem i ja wyciągnąłem tv, ktory byl na baterie
i zaczalem grac w ta gre. Na carcie mialem nieskonczonosc zyc, rakiet, wiec jade.
Kazdy wsluchany jak gram. Po dotarciu do drogiego bossa w misjach, tego chelikoptera
takiego, nagle nie wiem jakim cudem znalazlem sie za sterami samolotu. W kokpicie
gra muzyka od bossa i ten strach, czy przezyje. Musialem nazywo stawic czolo temu
bossowi o_o. Nagle zaczzalem spadac do oceanu, gdy samolot zaczal sie unosic do gory,
jak by ktos mnie ratowal. Nie wiem co by bylo dalej, gdyby mnie starszy nieobudzil
xD.


To chyba było by na tyle jak narazie. Coś fajnego mi się przyśni, to napiszemy ;D.
Edit.
Ten ostatni opis dotyczył gry Top gun the second mission.
« Ostatnia zmiana: 26.09.2010, 14:58:14 wysłana przez Mati »

Mcin

  • Twój Moderator
  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2922
    • Zobacz profil
Odp: Sny o pegazusie
« Odpowiedź #2 dnia: 26.09.2010, 16:24:43 »
A mi sie śniło, że bachor sąsiada (nieistniejący swoją drogą) chciał rozwalić swoją kolekcję sunąc cartami po asfalcie i wbijając je w słup :P Tak ze dwa poległy, reszta przetrwała i trafiła do mnie. A same szare, NESowe. Ehhhh :)

pajdus

  • Fan Pegasusa
  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 58
  • Hardcore Gamer
    • Zobacz profil
Odp: Sny o pegazusie
« Odpowiedź #3 dnia: 26.09.2010, 18:29:34 »
Mi się śniło,że u mnie na bazarze znalazłem cart ,,GTA 4'' i go kupiłem za 3zł.Gdy odpaliłem ten cart na moim pegasusie iq-502 to na ekranie telewizora wyskoczyła mi 8 bitowa lady GaGa i z telewizora wyleciał mi cart ,,Zen''.Dziwny sen trochę  ;)

SebaSan1981

  • Gość
Odp: Sny o pegazusie
« Odpowiedź #4 dnia: 27.09.2010, 09:23:34 »
Ze snów na temat pegasusa to raz miałem sen o grze w Kunio Kun No Nekketsu i później o grze w Super RobinHooda. Działo się to wtedy gdy na obie te gry miałem straszne zajawki. Jakiś rok temu śniłem też jednego z bossów w Castlevanii SotN ale to już nie na temat.

Tycior

  • Gość
Odp: Sny o pegazusie
« Odpowiedź #5 dnia: 27.09.2010, 10:07:37 »
Mi się praktycznie nic nie śni ,ale jakiś czas temu śniło mi się,że spaliłem dom ,bo nie odłączyłem zasilacza od BS`a :D a poza tym to nic :P

Przemek_07

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 585
  • PEGASUS jest moim hobby a nie musem ;)
    • Zobacz profil
Odp: Sny o pegazusie
« Odpowiedź #6 dnia: 27.09.2010, 15:31:11 »
Tydzień temu byłem chory i miałem bardzo wysoką gorączkę. Właśnie czekałem wtedy aż przyjdzie do mnie MT-777DX i w nocy podczas tej gorączki śniło mi się że listonosz przyniósł paczkę. Nie mogąc się już doczekać otworzyłem od razu i okazało się, że PEGASUS jest w opłakanym stanie. Pady były jakieś połamane, brudne i nie działały. Sama konsola też wołała o pomstę do nieba. :D Na szczęście ten sen sprawdził się całkowicie na odwrót ;D
Dosyć często tak mam, jak długo na coś czekam, a bardzo to chcę to właśnie śni mi się, że to dostaję i jest w fatalnym stanie. Ludzki mózg płata człowiekowi różne figle ::) ;D
« Ostatnia zmiana: 27.09.2010, 15:35:58 wysłana przez Przemek_07 »

VerminatorX

  • Mroczny Kombajnista
  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 245
  • Jestem Spamistą.
    • Zobacz profil
Odp: Sny o pegazusie
« Odpowiedź #7 dnia: 30.09.2010, 17:44:48 »
Mi się ostatnio śnił dziwny sen... ogólnie moje sny są bardzo abstrakcyjne, nierealistyczne (np. jak wjechałem samochodem w dom i przejechałem przez niego na wylot xD ) ale do rzeczy

Znalazłem na strychu pegasusa, ale dziwny model, wyglądał jak biały Batmobil, taki, jakim jeździł Batman grany przez Michaela Keatona. Nie wiem, skąd ten biały kolor, jednak wiem, że na strychu jest stara zabawka mojego brata - taki właśnie batmobil (tyle że normalny, czarny ;p)

Ogólnie w moich snach przeważnie widzę różne mieszanki doświadczonych przeze mnie zdarzeń.

Doolo

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 356
    • Zobacz profil
Odp: Sny o pegazusie
« Odpowiedź #8 dnia: 30.09.2010, 18:27:57 »
Mi, po przeczytaniu tego postu, przyśniło się, że jestem na zlocie pegasusowym i szukam MaarioSa.
Oprócz tego kiedyś śniło mi się, że jestem Megamanem (a przynajmniej miałem jego działko) i po naładowaniu się zastrzeliłem jakiegoś latającego potwora z Resident Evil, przy okazji oczyszczając niebo z chmur :D
« Ostatnia zmiana: 30.09.2010, 18:46:06 wysłana przez Doolo »

Mati

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 423
    • Zobacz profil
Odp: Sny o pegazusie
« Odpowiedź #9 dnia: 30.09.2010, 18:37:46 »
Ostatni sen, czyli z wczoraj na dziś. Było to u mnie na kwadracie. Wpadł Adam z Machbedem, pykaliśmy w Tmnt tf i podczas walki Adama z Machbedem zabiło się dwóch zawodników i wszyscy po tym zdażeniu wypowiedzieliśmy jedno zdanie. O k-a ! jednakowo się zabili :D i to właściwie tyle.

MaarioS

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 1508
  • Famicom, SNES & N64 fan
    • Zobacz profil
Odp: Sny o pegazusie
« Odpowiedź #10 dnia: 30.09.2010, 18:57:21 »
Haha, mi jakiś czas temu właśnie masakrycznie często śniły się stoiska całutkie zapełnione ślicznymi, starymi cartami :D . Jeszcze nawet większość, jak nie wszystkie przeglądałem dokładnie i zapamiętywałem największe szczegóły. Jaki kolor obudowy, jakie "kanaliki" nad labelem były, jakie gry były, jaki był label carta a nawet pamiętam to, czy cart był na scalakach, na scalakach i glutach i nawet zapamiętałem to, że jakiś cart kosztował dokładnie 3,50zł.  ;D ;D ;D . Bez żartów, zapamiętywałem dosłownie wszystko, chyba mniej więcej tak samo, jak teraz potrafię.

Dokładnie to najszęściej śniły mi się takie zapełnione stoiska w kompletnie dziwnych miejscach, np. idę sobie przez jakieś zad*pie a tutaj nagle taka niespodzianka, przy stadionie Legii albo i nawet raz śniło mi się, że byłem na wycieczce szkolnej i nagle zobaczyłem takie piękne stoisko i wybierałem, czy zrobić z siebie wiochę i tam pójść czy na spokojnie pójść dalej z ekipą :D . Hehe, sen lubi tworzyć takie niezręczne sytuacje widać. Na szczęście w tym przypadku dobrze się ułożyło. Dokładnie w ten sposób, że poszedłem do stoiska a reszta ekipy swobodnie sobie poszła dalej :P .

Jeszcze w jednym, "stoiskowym śnie" śniło mi się, że też przeglądałem carty i też było bardzo dużo pięknych cartów i świetnych gierek :] . Pamiętam, że byłem w trochę kijowej sytuacji bo nie wiedziałem, ile gościowi zaproponować. No bo nie wiadomo, czy by się wkurzył, że za mało ale też nie chciałem super majątku wydać, bo chciałem mieć stamtąd WSZYSTKO :D . Pamiętam mniej więcej, że chyba zaproponowałem mu jakieś 10zł. za cart, miałem je bodajże przetestować ale niestety sen się skończył i było.....


.....ale jednak całe szczęście, że nie było tych cartów, których tak usilnie szukam, bo bym się chyba już extra załamał/wkurzył :P .

A oprócz snów ze stoiskami pegasusowymi, to chyba nie śniło mi się nic więcej związanego z Pegasusem, albo sobie jeszcze nie przymominam.....
« Ostatnia zmiana: 30.09.2010, 18:59:49 wysłana przez MaarioS »

artystka

  • Gość
Odp: Sny o pegazusie
« Odpowiedź #11 dnia: 05.10.2010, 17:22:55 »
Mi się dzisiaj śniło, że jestem księżniczką z "Mario".
Ale powiem wam, że ujrzawszy grubego, nieogolonego i brudnego hydraulika żałowałam, że nie mogę zostać w tej wieży dłużej.
« Ostatnia zmiana: 05.10.2010, 17:24:55 wysłana przez artystka »

Pegasus Family Game

  • Mam IQ-502 i przeszedłem Mario. Grozisz mi?
  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Pegasus był, jest i będzie w sercach Polaków...
    • Zobacz profil
Odp: Sny o pegazusie
« Odpowiedź #12 dnia: 15.07.2013, 14:51:36 »
Podbijam ten martwy temat snem sprzed kilku dni:

Jestem na rynku jakiegoś miasta i patrzę uliczka w bok między bloki idę  i po chwili wychodzę na takie miejsce po środku fontanna po bokach stoją sprzedawcy z chlebem bułkami i różnymi takimi rzeczami aż tu patrzę koleś sprzedaję gry na pegasusa pytam po ile on mi na to że po 50 groszy no to ja wyciągam portfel i biorę wszystkie i płacę. Aż tu nagle koleś zmienia się w żabola z avatara Mariosa i mnie gania po tym rynku. Aż w końcu dopada mnie i pożera. I wtedy się budzę. leże koło mojej wersalki cały spocony, a dookoła mnie domownicy z latarką. Rodzina mówiła że bardzo krzyczałem, spadłem z wersalki i się miotałem z poduszką na podłodze strasznie krzycząc.    KONIEC
Mcin: Koniec będzie z Twoją aktywnością na forum, jak nie zaczniesz stawiać przecinków i kropek gdzie trzeba. albo przynajmniej próbować. Bo cholernie ciężko się to czyta.

Sorki, ale jakoś interpunkcja to zawsze była moja słabosć
« Ostatnia zmiana: 15.07.2013, 15:42:46 wysłana przez Pegasus Family Game »

Jedy

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Sny o pegazusie
« Odpowiedź #13 dnia: 16.07.2013, 15:49:02 »
Mi się śniło że nie jestem człowiekiem tylko postacią z jakiejs gry przygodowej na pegasusie cały świat w pegasusowej grafice i widziałem i kierowałem sobą z górnej perspektywy : P

Kombajnista

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
Odp: Sny o pegazusie
« Odpowiedź #14 dnia: 11.12.2013, 18:15:43 »
Mi sie kieeeeedyś śniło że grałem w contre, było to na cmentarzu ciemno noc dookoła a w tle grała muzyczka z adamsów jakież było moje zdziwienie gdy nagle obudziłem sie za kierownicą autobusu i walnołem w drzewo xD wszystko oczywiście we śnie, a gdy sie obudziłem i w drodze do szkoły autobus wjechał do rowu...przypadek? ;p.