15.12.2019, 09:36:09 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Zapraszamy do rejestracji na forum wszystkich fanów Pegasusa!

Strona główna   Help Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: złe miejsce złe pytanie  (Przeczytany 902 razy)
blablebli
Użytkownik
*

« : 26.09.2010, 13:19:27 »

Temat pewnie zostanie usunięty jako offtop zupełnie niedotyczący pegasusa itp. Pewnie powinienem go założyć na innym forum, poświęconym temu o co zamierzam zapytać. Ale skorzystam z tego, że akurat na tym forum się udzielam i zapytam się pomimo to.

Czy ktoś z ludzi na forum znających się na technologiach i kompach lepiej niż ja, zajmuje się może robieniem muzyki na kompie? Chodzi mi o to czy ktoś zna program, w którym można wrzucić np mp3, jakąś piosenkę i pod nią zrobić swoją perkusję, drum cover? Do tej pory znajdowałem programy, w których można robić tylko samą perkusję. A raczej trudno słuchać i robić drum cover oddzielnie i potem jakoś próbować synchronizować z piosenką, zbyt żmudne to by było. Mam takie programy dwa, ale to raczej nie pomoc, jakbym chciał do konkretnej piosenki.

Sory za taki offtop. Pewnie jakbym poszukał dokładniej, to by znalazł, ale wiecie jak to jest z netem, a przynajmniej ja tak mam, jak potrzeba znaleźć coś konkretnego, to tego nie ma nagle i kończy się z niczym.
« Ostatnia zmiana: 26.09.2010, 13:21:16 wysłane przez blablebli » Zapisane
Pegasus Gry - forum Pegasusa i gier na Pegasusa
« : 26.09.2010, 13:19:27 »

Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do: