Autor Wątek: Jak długo będzie trwała nasza zajawka na Pegasusa?  (Przeczytany 5105 razy)

fajowy

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Odp: Jak długo będzie trwała nasza zajawka na Pegasusa?
« Odpowiedź #15 dnia: 22.12.2010, 19:13:39 »
zajawka juz trwa ponad 10 lat takze mysle ze całkiem niezle :D
Podobnie jak przednicy uważam ze stare gierki na pegasusa maja swoj urok i miodność której brakuje często nowym tytułom

Doolo

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 356
    • Zobacz profil
Odp: Jak długo będzie trwała nasza zajawka na Pegasusa?
« Odpowiedź #16 dnia: 10.07.2011, 20:36:36 »
Ja czuję ostatnio, że minęła mi zajawka na Pegasusa. Bardziej jestem skupiony na PS3 i w tym roku kupię jeszcze góra 2 kartridże. Ale nie wyrzucam swoich zbiorów do kosza, ani ich nie sprzedaję żeby mieć kasę na "Double Blasta" i "Rocket Fuel" czy coś innego. Jestem rad z tego co zebrałem, lubię sobie na to popatrzeć i wiem, że za jakiś czas mnie znowu najdzie i zarówno zbieractwo jak i gierczenie w 8bity wróci do łask. O!

SebaSan1981

  • Astromaniac
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 561
    • Zobacz profil
Odp: Jak długo będzie trwała nasza zajawka na Pegasusa?
« Odpowiedź #17 dnia: 11.07.2011, 16:11:29 »
Mi tam nie mija wcale. Rozszerzyła się nawet bardziej ku grom na Nesa. Tak więc mania grania i sentyment do oldschoolu trzyma mocno, coraz mocniej - odwrotnie proporcjonalnie do chęci udzielania się na forach :)

pajdus

  • Fan Pegasusa
  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 58
  • Hardcore Gamer
    • Zobacz profil
Odp: Jak długo będzie trwała nasza zajawka na Pegasusa?
« Odpowiedź #18 dnia: 12.07.2011, 14:07:43 »
Moja zajawka jeszcze potrwa dopóki nie zdobędę wszystkich cadridży na pegasusa.

Przemek_07

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 585
  • PEGASUS jest moim hobby a nie musem ;)
    • Zobacz profil
Odp: Jak długo będzie trwała nasza zajawka na Pegasusa?
« Odpowiedź #19 dnia: 12.07.2011, 15:41:54 »
Chyba mi nie minie nigdy. To konsola, na której się wychowałem i z którą przeżywałem najpiękniejsze chwile. Swojego MT'iksa zostawię sobie na zawsze, tak jak kartridże, które obecnie posiadam.

kozi616

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 147
    • Zobacz profil
Odp: Jak długo będzie trwała nasza zajawka na Pegasusa?
« Odpowiedź #20 dnia: 17.07.2011, 19:42:22 »
moja zajawka trwała całą podstawówkę. w piątej klasie niestety siostra dostała na 18 komputer i się na długi czas skończyło. konsolę i gry porozdawałem (coś czuję że były to niezłe karty). dopiero w poprzednim roku znowu poczułem coś do tej konsoli i myślę że będę sukcesywnie powiększał kolekcję, aby dzieciaki za parenaście lat miały coś z poprzedniej epoki :)